Jak dlouho se čeká na soud?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evitak
Nováček 4 příspěvky 04.11.14 12:22
Jak dlouho se čeká na soud?

Dobry den nevíte někdo jak dlouho se čeká na soud? Jeto prez dva roky jsem poslala žadost na soud na majetkove vyrovnaní a furt nic. A pravnik tvrdi ze on s tim nic nemuže dělat že to je na soudu :(

Reakce:
allluck
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 04.11.14 12:25

Tak, tak, je to na soudu. ty můžeš max. poslat na soud žádost, aby se věc začala hýbat… pak toho tvého spisu spíše „všimnou“

evitak
Nováček 4 příspěvky 04.11.14 12:28

To jsem i psala i volala že jsem na materske a potřebuji to a nic :(

allluck
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 04.11.14 12:31

Já vím, je to hrozný, soudy přetížený… :roll:

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 04.11.14 12:34

Tak už jim tam nepiš ani nevolej a nech je v klidu pracovat :D

canaglia
Závislačka 3946 příspěvků 04.11.14 12:34

Právník je trouba. Podej stížnost pro průtahy v řízení a souběžně návrh na určení lhůty.

Honzuovka
Extra třída :D 10657 příspěvků 04.11.14 12:57

Trvá jim to strašně dlouho, i když já dva roky nečekala, to je fakt moc. U mě trvalo půl roku, než bylo stání ohledně dětí, pak jsem to dávala na rozvodový někdy v květnu a teprva před dvěma týdny mi přišel dopis, kde stanovují jednání na konec února. A to máme vše dohodou :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >