Jak dlouho se krvácí po miniinterupci?

Anonymní
6.4.21 10:46

Jak dlouho se krvácí po miniinterupci?

Dobrý den, před 5ti dny jsem užila potratovou pilulku (posledni). Chvili asi tak po 20 minutach užití jsem dostala silné bolesti (bodovala bych 9 z 10, ktere pretrvavaly 12 hodin)a zacala jsem krvácet. Dnes je to pátý den co stále silně krvacim a nevypadá to na to, ze by to mělo prestat. Bolesti jsou menší, ale stale jsou, je to vycerpavajici. Jak dlouho to bylo u vas? Dekuji za odpověď. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.4.21 11:21

A proto je nejlepší zákrok, potratové pilulky často ani nejsou účinné a musí se jít na dočištění.. určitě bych kontaktovala doktora, aby se na Vás podíval…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 11:25

Já jsem měla klasickou miniinterrupci a krvácela jsem málo, bolesti žádné. Ale co jsem předtím četla ( rozhodovala jsem se kterou metodu zvolit), tak je to individuální. Záleží na mnoha faktorech. Někdo krvácí silně několik dní, někdo chvíli, ale pak dlouho špiní. Kamarádka slabě krvácela 4 týdny. Já měla po 10 dnech pokoj a po 4 týdnech mi přišla ms.
Pokud se ti to nezdá, zavolej svému Dr. Mně i dělali po 4 a 10 dnech kontrolu.

• Citovat
  • Nahlásit
9003
6.4.21 11:31

Proč to zakládás znovu místo aby jsi třeba zavolala svému gynekologovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
6.4.21 11:46

Zavolej svému gynekologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14516
6.4.21 12:19

Dobrý deň,

duplicitné diskusie sú proti pravidlám webu, preto som ich zlúčila do jednej - tejto. ;)

Ďakujem za pochopenie,
Kristína :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 21:47

Ahoj, já jsem podstoupila farmakologickou interupci pred 11dny kvůli ZT :(
Dali mi 4 tablety domu. Měla jsem si zavést 2 tablety a po 2h další 2 :(
Musim řict hned po 1hodině mi bylo zle a krvaceni přišlo take hned.. Po zavedení dalšich 2 tablet už to byl horor…Hrozné křeče břicha, zvraceni a jediny co pomahalo byla horka voda:(
Krvaceni jsem měla přes týden. Prvni den byl hrozmy pak klid tak jsem si řikala ok..4 den to přišlo…přes den dobrý a pak hrozny bolesti a strasne krvaceni s čim si…
Podbřišek mě boli do teď. V útery jdu na kontrolní ultrazvuk tak snad vše bude ok :andel: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat