Jak dlouho se lečí streptokok ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie Jelínková
Stálice 58 příspěvků 05.01.17 15:51
Jak dlouho se lečí streptokok ?

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jestli nevíte jak dlouho by moje dcera měla být doma? Ve škole kam chodí potřebují vědět už dnes jestli v pondělí příjde ale jdeme k doktorce až zítra. Doma je 7 dní a má Ospen 1000. Děkuji za všechny odpovědi :)

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 05.01.17 16:18

Ted jsme resili a cetla jsem nekolik diskuzi. Obecne dobrat atb a nasledne cca tyden doma

medunka23
Kelišová 7064 příspěvků 05.01.17 16:18

Hackuju se, já mám tříletou a ATB má do soboty, na kontrolu pry nemusíme, tak si tak myslím, že do bere ATB a nechám ji par dni doma a pak může do kolektivu :nevim:

nozu
Extra třída :D 11684 příspěvků 05.01.17 17:03
@Alyss1 píše:
Ted jsme resili a cetla jsem nekolik diskuzi. Obecne dobrat atb a nasledne cca tyden doma

ten týden doma je strašně moc… Většinou pokud se dobrala antibiotika třeba ve středu, bylo se do konce týdne doma a v pondělí do školy. POkud v pátek, tak taky v pondělí do školy.

Zakladatelko, otázka je, jestli ještě nebude doktorka dělat kotrolní stěry. Pak bych dítě poslala do školy až po výsledcích.

lecijasek
Závislačka 3904 příspěvků 05.01.17 17:44
@Lucie Jelínková píše:
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jestli nevíte jak dlouho by moje dcera měla být doma? Ve škole kam chodí potřebují vědět už dnes jestli v pondělí příjde ale jdeme k doktorce až zítra. Doma je 7 dní a má Ospen 1000. Děkuji za všechny odpovědi :)

dcera šla do školky hned po dobrání atb a kontrolních stěrech.

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 05.01.17 17:45

Dobrý večer, minulý rok před vánoci dcera skončila v nemocnici. Netrvalo to tak dlouho, ale 2X se to vrátilo. Jako rodina jsme museli všichni na vyšetření, zda ji to pořád nepredavame dokola. Asi někdo ve škole. Pak už se to naštěstí nevrátilo, ale pozor je to nebezpečný :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >