Reklama

Jak dlouho se lečí streptokok ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie Jelínková
Stálice 58 příspěvků 05.01.17 15:51
Jak dlouho se lečí streptokok ?

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jestli nevíte jak dlouho by moje dcera měla být doma? Ve škole kam chodí potřebují vědět už dnes jestli v pondělí příjde ale jdeme k doktorce až zítra. Doma je 7 dní a má Ospen 1000. Děkuji za všechny odpovědi :)

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2765 příspěvků 10 inzerátů 05.01.17 16:18

Ted jsme resili a cetla jsem nekolik diskuzi. Obecne dobrat atb a nasledne cca tyden doma

medunka23
Kelišová 6773 příspěvků 05.01.17 16:18

Hackuju se, já mám tříletou a ATB má do soboty, na kontrolu pry nemusíme, tak si tak myslím, že do bere ATB a nechám ji par dni doma a pak může do kolektivu :nevim:

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 05.01.17 17:03
@Alyss1 píše:
Ted jsme resili a cetla jsem nekolik diskuzi. Obecne dobrat atb a nasledne cca tyden doma

ten týden doma je strašně moc… Většinou pokud se dobrala antibiotika třeba ve středu, bylo se do konce týdne doma a v pondělí do školy. POkud v pátek, tak taky v pondělí do školy.

Zakladatelko, otázka je, jestli ještě nebude doktorka dělat kotrolní stěry. Pak bych dítě poslala do školy až po výsledcích.

lecijasek
Závislačka 3881 příspěvků 05.01.17 17:44
@Lucie Jelínková píše:
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jestli nevíte jak dlouho by moje dcera měla být doma? Ve škole kam chodí potřebují vědět už dnes jestli v pondělí příjde ale jdeme k doktorce až zítra. Doma je 7 dní a má Ospen 1000. Děkuji za všechny odpovědi :)

dcera šla do školky hned po dobrání atb a kontrolních stěrech.

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 05.01.17 17:45

Dobrý večer, minulý rok před vánoci dcera skončila v nemocnici. Netrvalo to tak dlouho, ale 2X se to vrátilo. Jako rodina jsme museli všichni na vyšetření, zda ji to pořád nepredavame dokola. Asi někdo ve škole. Pak už se to naštěstí nevrátilo, ale pozor je to nebezpečný :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama