Jak dlouho se léčí zánět močového měchýře?

Anonymní
17.2.20 12:29

Jak dlouho se léčí zánět MM?

Zdravím, jak dlouho jste se léčily se zánětem močového měchýře? Já měla od minulé soboty potíže jako časté chození, třeba už po půl hodině potřeba jít, a bolest v podbřišku, ale bez pálení a řezání, jen ta častá potřeba + tlak v břiše. V pátek mě to teda dohnalo k lékařce, dostala jsem atb Amoksiklav na 7 dní po 12 hodinách, prý to tam bylo jen lehce, ale protože mám i virózu tak mi je rovnou dala.. no dnes je to 4. den braní atb a ano, je to lepší, ale občas mě prepadne pocit na močení třeba už po půl hodině, nejhorší to je večer. V 1 ráno jsem šla taky na záchod a už o půl 2 jsem zase měla pocit že potřebuju.
Tak já nevím jestli to mám jen v hlavě nebo co teda se mnou :( Nemáte zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

127
17.2.20 12:41

Pokud vám nedělali kultivaci, tak vaše léky nemusí zabrat na vás typ bakterie, doporučuji zajít k lékaři, udělat kultivaci a nasadit nové antibiotikum.
Např. máte v moci bakterii e-coli na e-coli zabírá pouze chemoterapeutikum. Amoksiklav je širokospektré antibiotikum. Doporučuji navštívení urologie nebo si zažádat u obvodního lékaře o provedení kultivace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 13:16

@Xxlady Kultivaci nedělali, prý byla v moči bílkovina, ale jen slabě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
127
17.2.20 13:20

Já bych se o to přihlásila. Antibiotika by měla zabírat do 3 dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 14:21

@Xxlady Určitě se na to zeptám. A tu kultivaci dělají přímo u lékaře nebo se to posílá někam do laboratoře? Jde mi o to, jak dlouho se třeba čeká na výsledky..

• Nahlásit
  • Citovat
127
17.2.20 15:26

Jdete do laboratoře s žádankou a s močí.
kupte v lékárně sterilní červenou zkumavku a ráno si odeberte moč. Rovnou takto jděte k doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama