Jak dlouho se měnila kůže vašeho miminka

164
16.9.18 10:12

Jak dlouho se měnila kůže vašeho mimi

Holky, jak dlouho se vašim mimi měnila kůže? Našemu Bertíčkovi se začala loupat tak 2.týden po porodu, loupal se tak 3 týdny. Do toho měl ještě obličej posetý bílými pupínky, na které nám doporučila MUDr. Holtovu mast. Bílé pupinky jsou pryč, neloupe se, ale na pár místech na čele a kolem obočí má takové “mapy”, jako když se vám začne dělat strup (taková ta světlá šupinkovitá místa, než je ten strup úplně suchý)… Co by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6038
16.9.18 10:19

Muj syn se narodil krasne vyhlazenej, bez pupinku, fantasticka plet. Trosku se sloupal, kdyz mu byly 2 tydny, trvalo to asi tri dny.
Pupinky a jim podobne vyrazky nemel nastesti nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
16.9.18 10:21
@Jogrr píše:
Muj syn se narodil krasne vyhlazenej, bez pupinku, fantasticka plet. Trosku se sloupal, kdyz mu byly 2 tydny, trvalo to asi tri dny.
Pupinky a jim podobne vyrazky nemel nastesti nikdy.
náš byl také po porodu jak z reklamy, ale pupinky a olupování se ukázalo 2.týden
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
16.9.18 10:23

já si teda vůbec nepamatuju, že by se syn jako miminko nějak loupal 8o jestli jo, tak to bylo asi za chvilku pryč… Pupínky ale míval, takové to dětské akné, pomáhal na to černý čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4301
16.9.18 10:40

Kůže tak měsíc, pak ještě asi čtvrt roku stroupky v hlavičce. Přejde to samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4264
16.9.18 11:09

Syna byl jak sušenka při narození. Loupal se hrozně těch 14dni prvních. Od 3tydne novorozenecké akné…má jo ještě teď v5ti tydnech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
16.9.18 11:20

Náš malý se neloupal vůbec, měl tvářičky jako broskvičku už od narození. Ani pupínky se mu nikdy neudělaly,jen stroupky na hlavičce má doteď(10 měsíců)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.18 11:26

Nas mladej se asi tri tejdny loupal jak had, ale pak uz to bylo dobry. Mazala jsem kojeneckym olejem od Weledy. Ty stroupky muze byt treba seborea - syn taky mel nejdriv v oboci, na cele, pak ui ve vlasech, casem se samo ztratilo ???? ale ja zase nebyla nejaka radikalni, ze bych mu to z ty hlavy drbala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19650
16.9.18 11:43

@Něha Může to být kojenecká seborea. My na to dostali masičku a ztratilo se to během pár dnů. Prý se to do roku může objevovat, pak to vymizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
16.9.18 14:33

Mimina, se loupou ? 8o To jsem nikdy nevidela. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17334
16.9.18 14:38

Ze by se mimina loupala, o tom nic nevim. Moje dcera mela kuzi na tvari a celem tele jako z alabastru. ANi jediny pupinecek ci nejaka nedokonalost.

Jedine co mela je loupajici kuze mezi vlasky a to ma doted, i kdyz videt to neni, protoze ma tak huste haro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat