Jak dlouho se může zobrazovat Hcg v moči po revizi dělohy

Anonymni
30.7.09 09:14

Jak dlouho se může zobrazovat Hcg v moči po revizi dělohy

Krásný den Všem,
chtěla jsem Vás poprosit o radu- nikde jsem tady tento dotaz nedohledala, tak snad nezakládám další stejné téma :D
Na začátku kvetna tohoto roku jsem bohužel musela podstoupit revizy dělohy po zamlklém potratu v 9tt-jednalo se o 1.těhotenství
Již mám za sebou 1.menstrulaci, která proběhla v pořadku- vím, že jeste par dní po revizi se mi těhotenský test ukazoval jako lehce pozitivní- testovala jsem ale nasledne po 1.menstrulaci a test byl negativní- tedy alespon jsem si niceho podezřelého nevsimla
Nyni se již snažíme o nového drobečka- a dnes tedy cca 2 dny před očekávanou menstrulací se mi na testíku ukazaly jen VELMI slaboučké 2 //,ale obávám se aby se spise nejednalo jeste o zbytkové Hcg- nemáte s tím nekdo prosím zkušenost, jak dlouho se Hcg muže na testech zobrazovat?
Předem Všem moc děkuji a přeji pěkný den a hodně štěstíčka at už ve snažení tak těhulkování!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
30.7.09 09:36

Myslim si, ze tak dlouho HCG v krvi neni. Navic mas po normalni menstruaci, takze s nejvetsi pravdepodobnosti jsi tehotna.
Gratuluji :-))

• Citovat
  • Nahlásit
24988
30.7.09 11:18

mě trvalo 3 měsíce než bylo HCG na 0 :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
30.7.09 14:28

Moc děkuju za info asi nezbývá nic jiného než čekat :wink:
Tak uvidíme…
Pěkný den

• Citovat
  • Nahlásit
18640
30.7.09 19:47

Fakt ti nezbývá nic jiného než čekat bo já měla slabě pozitivní těhu test od potratu pořád až do očekávaných //. hcg se vylučuje dlouho, ale pokud jde // vyfotit a bude to vidět, tak to asi bude nové těhu… Tak tfuj, tfuj, tfuj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
3.8.09 08:37

Lacenko, dekuju za odpoved- tobě MOC GRATULUJI!!!přeji jen to nejlepší těhu!
Já zatím stale čekam testíky jsou pořad stejné a MS jeste nedorazila, myslím, že by test měl být už minimálně o trochu víc videt což není tak si myslím že jsou to spis opravdu jeste pořadne rozházené hormony:)
Krasná den

• Citovat
  • Nahlásit
12
21.10.14 22:48

pozitivní těhu?

Ahoj, minulý měsíc tj. 22.9.14 jsem byla na revizi dělohy po zamlklém těhotenství. Doktorka mi řekla, že o další těhotenství se můžeme snažit hned jakmile bude ovulace, což příjde 18-tý den po zákroku. Vycházelo to na 10.10.tento den jsem si dělala ovu test, byl pozitivní, s partnerem jsme se tedy začali snažit o mimi…Dnes jsem si dělala těhu test, byl pozitivní, ale mám obavy, že je to jen planý poplach a pouze se ještě z těla nevyloučilo hCG z předchozího těhotenství. Zítra má přijít menstruace, tak se modlím aby se nedostavila, zatím žádné pocity, že by se měla dostavit nemám. Pouze bílý hlenovitý výtok. (Jo a po revizi jsem krvácela jen 1 den a po-té mírné špinění týden před ovulací). Myslíte že bych mohla být těhotná? :think: Ráno chci jít na gyn., ale zase si říkám, že pokud bych nebyla těhotná, tak mi mens. může přijít i během dne a já tam budu za pako… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
22.10.14 09:41

@Aquillaa myslím že pouze čas Ti napoví.. ale držím palečky.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386
22.10.14 15:57

@Aquillaa
Ahoj, tobě doktorka řekla, že se můžete začít snažit hned po revizi? Mě říkali, že musíme počkat minimálně do první menstruace. Při revizi seškrábnou sliznici a vajíčko se nemá kde uhnízdit. Nebo se pletu? Každopádně ti držím palce, aby to dopadlo dobře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19117
27.10.14 07:52

@Aquillaa pokud jsi měla zbytkové hcg po potratu, tak je jasné, že byl ovulační test pozitivní, ale ovulaci to fakt neznačí (on reaguje i na hcg)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19117
27.10.14 07:54

@clea14 tak pokud se nemá kde uhnízdit, tak se prostě neuhnízdí (a ani to nezjistíš), s tím si tělo poradí…spíš je hned po revizi trochu vyšší riziko potratu kvůli čípku, který byl dost násilně roztažený, chvíli trvá, než se vrátí do původního stavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
1.11.14 22:47

Takže jsem toho 22.10. byla u doktorky na kontrole, na ultrazvuku nic neviděla a sdělila mi, že těhotná nejsem. Dostala jsem injekci na vyvolání ms a šla domů. Týden uběhl a ms se nedostavila, udělala jsem si těhu test 2//. Včera jsem šla k dr. na krev jelikož ta jedna čárka byla vidět slabě, ale byla tam. Dnes jsem si byla v laborce vyzvednout výsledky: hladina hCG je 62 čož by odpovídalo tak 3. týden. Jenže žádné těhu příznaky nemám a do toho jsem dnes začala od rána krvácet, není to klasická ms, jsou to krvavé hleny…bolesti nemám, jen sem tam mě píchne v podbřišku, už mi to hlava nebere, tak jsem zvědavá co mi v pondělí řekne dr. při kontrole… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
1.11.14 22:52

clea14

Ahoj, jj doktorka mi řekla, že se můžeme začít opět hned snažit, že je vše v pořádku a teď je nejvyšší pravděpodobnost, že se těhotenství zadaří hned a vysoká pravděpodobnost že se i udrží, jelikož je celkově organismus na těhu připraven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19117
2.11.14 07:55

@Aquillaa na utz určitě Dr. nic neudvidí, maximálně udělá další odběr, jestli hcg stopuá ;) Držím palce, ať o těhotenství jde, ale klidně to může být ještě zbytkové hcg po revizi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
2.11.14 16:38

alenka84

Děkuji, ale asi to opravdu bude zbytkové hCG. Bolelo mě břicho a lezlo mi to do zad, tak jsem byla dnes na pohotovosti a primář Krnovské nemocnice mi doslova vynadal proč tam lezu, proč nejdu v pondělí ke své gyn… Řekl mi, že s tak nízkou hladinou hCG určitě nejsem těhotná, strčil zprávu do ruky a šla jsem domů. Toto chování mi hlava nevzala, tak jsem si volala do Ostravy a tam mi jen řekli, že je to buď zbytkové hCG, protože děloha po revizi byla špatně vyčištěná, nebo začínající těhu…takže opět čekám co se bude dít. (i když kdyby byla děloha špatně vyčištěná, tak by to utz doktorka poznala, ne? Byla jsem na něm už 3× od revize).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama