Jak dlouho se snažíte otěhotnět?

7.5.21 13:32

Jak dlouho se snažíte otěhotnět ?

Zdravím dámy :srdce: :palec: :mavam:

Zajímá mě jak dlouho se snažíte otěhotnět? Nebo jak dlouho vám to trvalo?
S přítelem se snažíme teprve 4. měsíce ale mě to přijde jako neskutečně dlouho :think:.. :nevim: podle doktora jsem v pořádku. Ovulační testy jsem si párkrát dělala. A poznám to podle bolestí, ale občas si říkam že jsem jak blázen.
Děláte něco proto aby se vám to podařilo co nejdřív? Cvičení, vitamíny, strava? :?
Podělte se s námi o zkušenosti :srdce:
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1731
7.5.21 13:35

Ahoj, nebrala jsem nikdy HA.. Před otěhotněním jsem nejedla žádné vitamíny nic.. V listopadu mi skončila MS.. Nechali jsme tomu volný průběh.. A v prosinci jsem si nesla domu fotku s fazolkou nyni jsem 27tt 😊ale každá žena to má jinak někomu to jde hned někomu to jde hold déle… Je to taky hlavně o psychice, stravě a hlavně o stresu… Takže být tebou nechám tomu volný průběh, užívám si sexu a neřeším to.. Ono se to jeden den povede uvidíš 👶🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
7.5.21 13:39
@Lucinkal.lh píše:
Zdravím dámy :srdce: :palec: :mavam:Zajímá mě jak dlouho se snažíte otěhotnět? Nebo jak dlouho vám to trvalo?
S přítelem se snažíme teprve 4. měsíce ale mě to přijde jako neskutečně dlouho :think:.. :nevim: podle doktora jsem v pořádku. Ovulační testy jsem si párkrát dělala. A poznám to podle bolestí, ale občas si říkam že jsem jak blázen.
Děláte něco proto aby se vám to podařilo co nejdřív? Cvičení, vitamíny, strava? :?
Podělte se s námi o zkušenosti :srdce:
Děkuji.

S byvalym partnerem pres dva roky a bez uspechu.

Se soucasnym partnerem stacilo rict, ze uz chceme a bylo to hned. A dvojcata.

Ctyri mesice jsou vazne nic… zamestnejte si hlavu necim jinym, nebo se za chvili zblaznite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 13:40

@Misasisi
No tak to se ti povedlo opravdu rychle :)
:srdce: :* to ti přeju
Já sem přestala brát antikoncepci před 5 ti lety. :?
Já prostě nedokážu pochopit že před lety v době našich rodičů se chlap jen o ženskou otřel :think: a hned to bylo :D a teď??? Několik měsíců a pořád nic. Takových páru je čím dál víc..
Beru gs mamavit, snažím se nestresovat, ovulaci mám, tak jen zkoušet dál a dál :palec:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 13:40

Podařilo se na první pokus, nikdy jsem nebrala HA.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 13:41

2,5 roku

• Citovat
  • Nahlásit
7.5.21 13:42

@janikema90
Tak to je hustý, rovnou dvojitá radost 8o :*
To já s bývalym partnerem otěhotněla taky po delší době ale byl to samovolný potrat cca v 5tt. Mělo to tak být.
Teď mám nového partnera 2 roky a od nového roky to zkoušíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13475
7.5.21 13:44

5 let :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17245
7.5.21 13:45

Prvni dite 3roky, ale byly tam potraty, biochemické, zt, moje gynekologická operace a následná pul roční léčba, kdy sem otěhotnět nesměla. Druhé dítě prvni cyklus, zitra začínám 31tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 13:46

@katkalaila
Tak to mě upřímně mrzí takovou dobu.
Máte nějaké zdravotní problémy? Řešíte to? Proc tak dlouho. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 13:46

První tři měsíce od vysazení HA. Druhé dítko bylo „musíš si dát pozor“, HA jsem totiž nebrala. No nedal. :D A třetí jsem tak nějak věděla, kdy bude ovulace a na první dobrou. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
21528
7.5.21 13:47

První dva sem mela, ani nevím jak, tam stačil jeden pokus. Teď se snažíme 5 měsíců a zatím nic, ale průměr je půl roku, tak je ještě čas, ale taky se mi to zda dlouho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 13:47

Posledni dobou je fakt zajímavé jak dlouho to trvá. A že to dítě je opravdu zázrak. S partnerem jsme si řekli, že pokud se to nepodaří přirozeně do roka tak s tím začneme něco dělat.
Fakt by mě zajímala příčina toho proč je to v dnešní době tak složité. Počít a donosit zdravé dítě. :roll: 8o :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21528
7.5.21 13:50

@Lucinkal.lh ono to bylo dřív stejné, jenom to tenkrát bylo takové tabu téma, že lidi moc neventilovali, že se nevede a na ty rané potraty a biochemické se kolikrát ani nepřišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 13:52

@Kriss Tina
Ale taky to je touhle dobou :)
Je jiná doba, každý se víc stresuje, spěchá, ta strava taky není nic moc :lol: :lol:
A já jsem jedna z těch co to chtějí hned :D ale kdo si počká ten se dočká.
Pokud máme mít dítě tak ho mít budeme, když ne tak ne. Je to 50/50 :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat