Jak dlouho se udrží alkohol v krvi? (kojení)

Anonymní
5.12.19 21:41

Jak dlouho se udrží alkohol v krvi? (kojení)

Píši anonymně, protože tohle je téma, které nemusí skousnout každý :)

Jde o to, že jdu zítra na akci, kde bych si chtěla trochu upustit páru a dát si pár skleniček.. Malému je 10 měsíců a stále kojím. Jak jste to v tomto případě řešili? Kdybych si dala jenom jednu skleničku, tak to neřeším, ale pravděpodobně bych si chtěla dát více..

Děkuju za rady a prosím o umírněný reakce :cert: :)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
5.12.19 21:44

Z mého pohledu nejde kojení a alkohol dohromady, takže když jsem kojila (skoro do dvou let dítěte), tak jsem alkohol nepila. Proč taky.

• Nahlásit
  • Citovat
56997
5.12.19 21:47
@Anonymní píše:

Jde o to, že jdu zítra na akci, kde bych si chtěla trochu upustit páru a dát si pár skleniček.. Malému je 10 měsíců a stále kojím. Jak jste to v tomto případě řešili? Kdybych si dala jenom jednu skleničku, tak to neřeším, ale pravděpodobně bych si chtěla dát více..

Hele, vzhledem k tomu, že nemáš v prsu žádný aktivní přenašeč alkoholu, tak tam nikdy nedostaneš víc, než kolik máš v krvi. Ikdybys byla na mol a měla promile, tak jsi na 0,25%. V kefíru je 0,5%. Dala bys ročnímu dítěti kefír? Já klidně.

Mnohem větší problém je v těhotenství, kdy se hladina v krvi vyrovná, takže to, co máš ty, to má v krvi i dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
5.12.19 21:48

V 10 měsících asi nekojis pořád ne? Tak nakoj, pak se ztriskej a nakoj znovu až ráno. Ideálně mezi tím, než půjdeš třeba v noci spat, odstrikej. Já kojim plne a občas si něčeho cucnu. Ale tím myslím fakt jeden hlt na ochutnání. A měla. jsem jednoho panáka slivovice, na střevní chřipku. Mně to parádně pomohlo a mimino si a ani nevšimlo. Pokid se vylozene nezpijes do nemoty a nepujde v tim stavu kojit, nebo to nedelas pravidelne, tak se nic nestane. Takovej dithiaden s náma zamával mnohem víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
5.12.19 21:52

Já takto pila na silvestra. Večer jsem nakojila, dcera šla spát. A pak jsem kojila až kolem poledne. Ji bylo fuk jestli kojim nebo ji dám láhev s UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 21:55

Jde o to, že k ránu bys asi ještě kojila, protože se malý budí?.. Takže to bych pravděpodobně raději vyřešila UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 22:09

@chaela
Kojim i v noci ještě občas, tak se ptám spíš podlě toho, jak dlouho mam davat UM. Díky za reakci :)

• Nahlásit
  • Citovat
1490
5.12.19 22:15

Spíš jestli to UM vypije. Mě ho malá nechtěla. Odstrikala bych něco do zásoby a dala mu kdyžtak to. Stejně ho bude asi někdo hlídat ne, tak když se vzbudí a máma tam nebude tak co se bude dít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
5.12.19 22:18

Jestli je dítě zvyklé na láhev, nekojila bych do úplného vystřízlivění. Jednou jsem si dala dvě skleničky vína, dcera tehdy už spala celou noc, tak jsem myslela, že to bude v pohodě. No vzbudila se v jednu v noci a bez mléka nechtěla usnout, tak jsem ji nakojila a ona plakala až do šesti do rána. Nikdy před tím ani potom se takto nechovala, tak to pripisuji alkoholu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
5.12.19 22:20

@Lama Lama :palec: přesně. Se kolem toho dělají obstrukce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 22:32

@Lama Lama
Tenhle názor se mi obzvlášť líbí :D:potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.12.19 22:43

Bud v klidu, do mlika se opravdu dostane nula nula nic.Ja kolem roku dala jednou za cas treba flasku sampana mebo 3-4piva a uuuplne v pohode. Kojila jsem v te dobe 2× za noc. Ptala jsem se i na nazor 2pediatricek a ty mi rekly v podstate to stejny.Do mlika jde opravdu minimum, tam se jedna spis o to, aby se mohla matka o dite postarat (kdyz by se opila, aby ho nezalehla apod.).

• Nahlásit
  • Citovat
1278
5.12.19 22:45
@Anonymní píše:

Vůbec bych to neresila, v tom mlice se alkohol nijak nekoncentruje. Ja jsem si pri kojeni asi 2-3 vecer trochu povyrazila a zadne vycitky nemam. Jak tu nekdo psal, kdyz mas 2 promile v krvi, mas 2 promile v mlice a toho kdyz si dite „cucne“, tak to ani nepozna. Hlavne, abys ho pri tom nocnim opojenem kojeni nezamordovala :mrgreen:
V tehotenstvi jsem ale nekompromisni, tam pro me plati cista nula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
5.12.19 22:48
@ngauruhoe píše:
Jestli je dítě zvyklé na láhev, nekojila bych do úplného vystřízlivění. Jednou jsem si dala dvě skleničky vína, dcera tehdy už spala celou noc, tak jsem myslela, že to bude v pohodě. No vzbudila se v jednu v noci a bez mléka nechtěla usnout, tak jsem ji nakojila a ona plakala až do šesti do rána. Nikdy před tím ani potom se takto nechovala, tak to pripisuji alkoholu.

No, takze dcera uz se chovala nestandardne tim, ze se probudila, presotze jine noci spala, takze mozna plakala uplne z jineho duvodu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 23:01

@ngauruhoe tak me pravy opak.Jsme byli na svatbe a mala u nasich, ja dost pila panaky neb jsem pocitala s tim, ze kojit budu az druhy den dopoledne.No v 6rano se vzbudila a bez prsa delala cirkus, lahev nechtela, jakoby to tusila :smile:.Tak jsem ji ho dala a spala mi poprve do 10hodin! Nikdy uz pak tak krasne nespala :woman_shrugging:.Tak nevim, zda tam jeste neco mohlo byt…:think:opila jsem se ale necitila neb jsem v prubehu noci porad jedla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama