jak dlouho sedet s ditetem vzadu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 30.07.09 08:48
jak dlouho sedet s ditetem vzadu

Holky,mam dotaz mala ma pul roku v aute jezdime ve vajcku.Jak dlouho jste sedeli s prckem vzadu?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 30.07.09 08:51

Ahoj,
se starším cca do roka, s mladším nikdy, neb nebylo místo :wink:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 30.07.09 08:56

Já dodnes a budu, dokud se tam vejdu. Ale u mě je to i tím, že se autem jezdit bojím. :oops:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 30.07.09 08:58

No ja se priznam ze zacinam premylet ze si sednu zpatky do predu nebot me byva spatne kdyz jedem delsi dobu.

Kac
Kelišová 5049 příspěvků 30.07.09 09:03

Ahoj,
me byva vzadu spatně na dlouhe jizdy.
Seděla jsem v zadu jen chvili asi do pul roku.
Moc jsme necestovali.Ale mela jsem dobre operky hlavy-nebyly „plne“ tak jsem mela před sebou skolněnou sluneční clonu se zrcatkem a koukala jsem co v zadu se deje. Mela jsem přehled, aniz bych s otacela. U noveho auta toto neni, tak to budeme muset nejak pořešit.
 Kač

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.09 09:18

Nechapu..MUSI se jezdit s ditetem vzadu? Nikdy s nim nejel nikdo. Mám ho za sebou v uhlopříčce - pry misto za spolujezdcem je nejbezpečnější..ale těžko říct..

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 30.07.09 09:31

Ahoj,

já neseděla vzadu nikdy, Sára byla samostatná, vyhrála si a hlavně, do 10 min usnula ( + mě bylo vzadu špatně ) a teď bych se tam ani nevešla, když tam jsou všechny 3 a zabaví je Sárinka, vždycky hlásí, jestli holčičky spí.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 30.07.09 09:40
Anonymni píše:
Nechapu..MUSI se jezdit s ditetem vzadu? Nikdy s nim nejel nikdo. Mám ho za sebou v uhlopříčce - pry misto za spolujezdcem je nejbezpečnější..ale těžko říct..

Přesně takhle to máme taky a nikdy nebyl problém. Nezvykl si na to, tak si nemusí ani odvykat.

lemora
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 30.07.09 09:41

já jezdila dokud byl ve vajíčku (prvomatka :lol:), když přešel do velký sedačky, tak už jsem tam jakoby byla zbytečná, když na mě stejně neviděl, a já na něj… ale znám lidi, co taky vzadu s mimčem neseděli vůbec
a u dcerky už to vůbec neřeším :wink: přece se tam s nima nebudu mačkat…

ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 30.07.09 09:59

Vzadu jsem sedela jen 3× a to s kazdym deckem 1× pri ceste z porodnice, bo vepredu sedel s manzelem tchan a tocil :-D

Jinak ne, nase deti jako mimina usinali po pripoutani pasama a budili se az po prijezdu, nebo kdyz meli hlad- na kojeni, na delsich trasach.

Ano nekdy se stalo ze breceli, ale ani to nebyl duvod sednout si dozadu

Ted uz se bavi koukanim na DVD a miminko chrape

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 30.07.09 10:13

Taky jsem ta „špatná“ matka, co s prckem vzadu nikdy neseděla, maximálně chvilku na dlouhé cestě, když jsem ho potřebovala za jízdy nakrmit. Přišlo mi to absolutně zbytečné, vlastně mě ani nenapadlo, že bych si tam snad k němu i měla sednout :o

jana32
Kelišová 5590 příspěvků 30.07.09 10:27

Ahoj, s Kačkou sedávám dodnes,pokud jedeme dlouhé trasy,bo se vzadu nudí.Sice už tak nějak vidí z okna,ale nazabaví se.Krátké (1h) trasy jezdím vepředu nebo podle nálady.Cestování vzadu mi problémy nedělá

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 30.07.09 10:56

Já zatím vzadu s malým sedím, ale až přejde do velké sedačky (brzy), tak to už zkusíme normálně, že budu vepředu. Taky už to bude i nutností, už s ním potřebuju občas někam vyrazit sama, takže budu řídit no a on to bude muset vzadu nějak zvládnout. Mám koupená taková ta přídavná zrcátka, abych na něj v případě nutnosti viděla, ale trochu se bojím, abych na něj moc nekoukala a nerozptylovala se tím… tak je možná ani nenainstaluju, ještě uvidím.

Hellenka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 30.07.09 11:24

No, ja taky nikdy nesedela s detmi vzadu - nevim, kdo by pak ridil.. :wink: :lol:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 30.07.09 11:42

ani já neseděla s dítkem nikdy vzadu :oops:
jako krkavčí matka sedávám výhradně za volantem. :lol: :lol:
dokud byl ve vajíčku většinou jsem ho měla vedle sebe. Někdo možná začne s tím, že je to sedadlo smrti, o tom můžu napsat jen tolik, že v dnešním provozu a ohleduplnosti ostatních řidičů jsou sedadla smrti v autě podle mě všechna :oops: navíc malý byl dost hodně ublinkávací mimi, takže aby seděl sám vzadu nebyl úplně dobrý nápad. Teď už jezdí ve větší sedačce a to tedy za sedadlem spolujezdce a když jedeme na delší cestu a náhodou s námi jede tatínek tak sedí s ním vzadu, ale ne že by to malý vyžadoval, spíše to vyžaduje taťka :lol: 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >