Jak dlouho si hraje vaše mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tedddiisek
Stálice 61 příspěvků 13.10.09 15:13
Jak dlouho si hraje vaše mimi?

ahojky, mám takovou otázku. Jak dlouho si vaše mimi dokáže hrát? Naše malá vydrží tak 20 min. A i když u ní sedím začne kňourat a chce chovat. Přetáčí se, dokáže natáhnout za hračkama. Tak by mě zajímalo jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34297 příspěvků 13.10.09 15:17

Tak 2× denně max 10 minut. Tím myslím čas, kdy leží pod hrazdičkou a nenatahuje.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.09 15:25

Sám bez mé asistence skoro vůbec. Jakmile mě vidí odcházet nebo se otočit, spustí. Hračky už má okoukané a na hrazdičku je vyloženě alergický, řve jakmile ji nad něj dám. A poslední dobou mi bojkotuje i lehátko. Tož tak :D

Mava
Generální žvanilka 24839 příspěvků 13.10.09 15:29

20 minut paráda

my 5 minut a to musí vidět na bráchu :D

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 13.10.09 15:31

20 minut považuju téměř za zázrak, sám si hraje tak 5 minut a nesmí to být často… Od té doby, co leze, tak mi vydrží občas až 10 minut pod stolem a hraje si tam, ale musí na mě vidět a moct mi lézt po nohou.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 13.10.09 17:55

Tak taky těch 20-30min (myslím bez pochování), ale musí na mne vidět a hlavně musím koukat já na něj a mluvit na něj, jinak řve :wink: Jakmile odběhnu třeba na WC, tak spustí řev, někdy ale vydrží. Když je sám potichu ve vedlejší místnosti dýl jak minutu, tak to znamená že právě: krámuje v šuplíku, záhadně se zmocnil ovladače nebo mobilu a tříská s ním o zem, doplazil se k lampě a ožužlává kabely :roll: :twisted: anebo spinká :D

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 13.10.09 17:57

20 minut je celkem fajn, buď ráda, Zuzanka nedala beze mně ani ránu, trochu se osamostatnila až někdy v roce a půl. Markétka je pravda už teď v těch 3 měsících zlato, už si párkrát taky 20 minut koukala na hrazdu, kolotoč… a nechtěla se tahat a ani mě nemusela vidět.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15022 příspěvků 13.10.09 19:29

Tak Luky to zvládne sotva 5 minut bez mé asistence, pak ještě jakžtakž dáme dalších 5 s mojí přítomností a mohutného podporování, ale jinak by byl taky nejraději pořád na ruce. V lehátku občas vydrží, ale musím poskakovat, hodně na něj mluvit, rozhazovat rukama, abych byla hodně zajímavá a on zapomněl, že leží. Tak si mě představte, jak myju nádobí :lol: a u toho vypadám jak blbec, co nevydrží chvíli v klidu :wink:

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 13.10.09 20:13

Jak kdy. Některý dny v průměru 15 vteřin. :lol: Ale dneska byla Janička fakt zlatá, vydržela na hrací dečce snad půl hodiny a bušila do těch chrastítek ručičkama nožičkama s takovou rozkoší, až jsem měla sto chutí se k ní přidat. Takže jsem dokázala umýt nádobí a pověsit prádlo a malý stačilo, když jsem ji občas přišla trochu pomazlit a hooodně pochválit.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 13.10.09 23:04

Ve veku Tveho ditka to bylo klidne i hodina.Ted jak kdy.Pul-hodka

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.09 17:32

Do diskuse „mimiko“ nejde zalozit nove tema bez registrace, tak pisu sem, chci se zeptat jestli taky travite volne chvile doma s miminkem tim, ze ho nosite po byte na ruce od niceho k nicemu. Uz me to ubiji. Malymu je necelych 6 mesicu, je jinak docela hodnej, venku nejsou problemy, jeste dopoledne to jde, ale pak, kdyz prijdeme kolem 16h z prochazky, nedelam nic jinyho, nez ze ho chovam a chodime sem a tam. Dela sceny kdyz ho jen minu a nevezmu ho na ruku, kdyz je treba pod hrazdickou. Nezaujme ho televize, zadna hracka. Zatim umi jen past na brisku, nejak nema moc snahu se nekam plazit, natahovat se apod, takze tim se nijak nezabavi.
Vysledkem je, ze kazdej vecer, kdyz prijde starsi syn ze skoly a manzel z prace, najdou me tu nasr..ou :evil: , protoze na to proste uz nemam nervy. A to ani nemluvim o tom, jak blbe v poslednich tydnech spi. Achjo. Uz aby byl vetsi.
Mate to nekdy taky tak, nebo se ze vseho jen radujete a jste trpelive ?
diky za odpoved
nakukovatelka

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.09 18:56

ahoj ja teda nevim, ale od malicka jsem ji davala pod hracky, ma mamka rikala chovej minimalne, a ted ji je 8 mesicu a hraje si jen a jen sama a strasne ji to bavi, pak se priplazi potulit a hraje si zase sama takze ja se fakt nudim a je to pohoda a muzu klidne na wc, co tady pisete tak to opravdu nechapu. Ale asi je taky pohodova, ale opravdu si s ni hraju spis kdyz chci ja a vtiram se k ni:)

Kakika
Neúnavná pisatelka 15022 příspěvků 21.10.09 19:33

Taky mi všichni říkali, abych nerozmazlovala, ale Lukáš už od narození spí maximálně 4 hodiny denně (a to rozhodně ne v kuse, ale třeba na 4×, většinou to je ale denně tak 1,5 - 2hod.), takže řeči, že po příchodu z porodnice miminko od kojení do kojení v podstatě jen spí, vzali rychle za své. Nevzít ho do ruky, když se snaží vyřvat si plíce, prostě nejde. Náš denní program je takový, že ráno ještě vydrží jakžtak v lehátku, tak fofrem naláduju pračku, umyju nádobí a obstarám zvířátka. Pak začně zlobit, tak ho nacpu do klokanky a spolu poklidíme a vyluxujeme byt. Přichází kojení, naložení do kočárku a hurá ven k mým rodičům. Po cestě se vyspí (20 minut), hned jak kočár zastaví se obvykle probudí. Tam ho nechám chvíli řádit s babi a dědou, pak jdou obvykle do práce a já jsem tam s ním ještě tak hodinu, než risknu cestu zpět (dát ho do kočáru, když nemám jistotu, že usne, je hazard s mými nervy, protože celou cestu prořve). Doma se hned vzbudí (což je dalších 20 min.spánku) a já už jen počítám hodiny, kdy se konečně vrátí z práce taťka, protože už Lukyho sotva můžu někam položit, aniž by řval. Odpolko si ještě na půl až třičtvrtě hodiny usne. Občas už jsem fakt vyčerpaná a nejraději bych padla na h.bu a spala, ale holt smůla. Večer v šest koupání, mazlení a do půl osmé nejpozději obvykle usne. Občas se ještě po půl hodině vzbudí a to pak máme do půl desáté o zábavu postaráno, ale stává se to už tak jednou do týdne. Dřív to bývalo pravidlo.

lancisko
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 22.10.09 15:38

tak to nase mala si hraje porad sama, chodim k ni jen kdyz chci ja, dam ji plysaky a on a si s nima povida a pretahuje si je :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.09 17:19

je lancisko to jsem rada, ze jak jsem sem psala, ze nejsem jedina, ja si pripadam jako exot kdyz mala si hraje sama a vsichni tu pisi ze jen 10 min!!!! to bych se zblaznila!!!! ja ji to ucila dle me mamky odmala a vazne to jde a fakt mam pohodu!!!! super mam z tebe radost, ze je tady taky nekdo jako ja. paaaaa

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >