Jak dlouho spolu s partnerem nemluvite, kdyz se pohadate?

Anonymní
25.8.21 21:14

Jak dlouho spolu s partnerem nemluvite, kdyz se pohadate?

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
308
25.8.21 21:15

Tak, většinou si vše vyříkáme hned. Pak se jeden odmlčí, a za pár minut druhej začne už řešit něco jinyho, a bavíme se zas normálně 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049
25.8.21 21:16

No o normálních věcech se bavíme prakticky hned, o věcech co se týče naší hádky nebo vztahu většinou pár hodin potom když se oba uklidnime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26983
25.8.21 21:18

Za 15 let, co jsme spolu, jsme se ještě nepohadali tak, aby se stalo, že bychom spolu nemluvili. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25404
25.8.21 21:21
@Billi píše:
Za 15 let, co jsme spolu, jsme se ještě nepohadali tak, aby se stalo, že bychom spolu nemluvili. :nevim:
Úplně stejně. Taky se nehádáme, abysme spolu nemluvili.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 21:23

Manžel je docela urazlivy a než přišel na to, že na mě toto neplatí, dokázal se urazit třeba i na 4 dny a nemluvit semnou a ještě se v tom vyzival mám dojem.. To bylo v začátcích vztahu, teď si vyrikame vše ještě ten den a usmirime se. Nesnáším dusno.
Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
13138
25.8.21 21:23

Ze začátku, když jsme se pohádali odpoledne, tak se s ním do dalšího rána nedalo mluvit.
Po pěti letech soužití už jsme se dostali na 1 - 3 h. Makáme na sobě oba. Nemá smysl se urážet jak puberťáci. Ale stálo teda hodně debat v klidové fázi a nakonec máme oba svoji psycholožku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1993
25.8.21 21:28

Max. par minut, většinou se jeden z nás začne tomu druhýmu smát kvůli nas*anýmu ksichtu a ten to nevydrží a začne se smát taky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16139
25.8.21 21:33

Náš rekord s bývalým byl 11 dní :lol: :oops: Ale já prostě nejsem splachovací a když se mě někdo něčím dotkne, tak zkrátka na něj nemám pak vůbec náladu i několik dní. A je mi jedno, jak se to dotyčnému líbí…já potřebuju svůj čas. Já zase třeba nechápu choleriky, co vylítnou kvůli každé prkotině a myslí si, že když na mě vyštěknou a za 2 minuty dělají jakoby nic, že budu taky dělat jakoby nic :lol:… No fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
25.8.21 21:38

Já bych to i vydržela se nebavit, ale můj muž je strašně splachovací a kontaktní, a vydrží se se mnou nebavit tak 5 minut 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
25.8.21 21:39

Nikdy jsme se nepohadali a nemluvit spolu je dětinské, když je problém, tak si to chce vyříkat, ne kolem sebe chodit týden bezeslova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
25.8.21 21:47

No, takto. Kdybych chtěla hrát uraženou a nemluvit, tak jen udělám muži radost, má rád svůj klid a ticho. Takže mluvím pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
25.8.21 22:08

Tichou domácnost fakt neprovozujeme. Přijde mi to trošku nedospělý… :roll: Jasně, že jsou třaskavý témata, tak to moc nevytahujeme obecně. Ale, že bysme se urazili, jeden nebo druhej nemluvili, to fakt néééé. Ztráta času :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
25.8.21 22:11
@Anonymní píše:
Dekuji

Za 11 let jsme nikdy neměli tichou domácnost.. navíc to ani neumíme, když si zdravě vyměníme názory, stejně se tomu za pět minut smejeme ze slovy, kdy fakt přijde nějaká hádka. :D 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
25.8.21 22:12

Asi jsem divná, ale nehádáme se a když máme náhodou nějakou neshodu nebo mě manžel naštve, maximálně jsem odtažitá, ne že bych ho ignorovala. Takové to „nemluvím s tebou“, to jsme dělali na 1. stupni základky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat