Reklama

Jak dlouho jste braly antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Regina0100
Nováček 10 příspěvků 07.09.18 06:48
jak dlouho ste brali antikoncepci

Ahoj holky chci se zeptat jak dlouho ste brali antikoncepci? A za jak dlouho po ní můžu otěhotnět delší dobu se snažíme o miminko a stále nic u dochtorky sem byla žádné problémy nemam dochtorka mi predepsala (exelits levertte) kamarádka mi řekla ze bude stačit když ji budu brát 2-3 měsíce měla to některá z vás taky tak? Prosím o rady zkušenosti :andel: :hug: krásné ráno přeji :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 07.09.18 07:09

@Regina0100 Asi 13 let a otěhotněla jsem za 2 měsíce. A někdy se říká, že když vysadíš, tak je tělo aktivované, tak se to může povést hned po vysazení. Nicméně bych na to nespoléhala a hormony do sebe necpala. Co třeba hormonální joga?? A nebo máš zmobilizovanou páteř?? Cvičila jsi třeba Mojžíšovou ?

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 07.09.18 07:22
@Regina0100 píše:
Ahoj holky chci se zeptat jak dlouho ste brali antikoncepci? A za jak dlouho po ní můžu otěhotnět delší dobu se snažíme o miminko a stále nic u dochtorky sem byla žádné problémy nemam dochtorka mi predepsala (exelits levertte) kamarádka mi řekla ze bude stačit když ji budu brát 2-3 měsíce měla to některá z vás taky tak? Prosím o rady zkušenosti :andel: :hug: krásné ráno přeji :mavam:

Kde ordinuje „dochtorka“?! Někdo otěhotní hned při vysazení nebo špatném braní. Někdy trvá rok, než se to povede. Já ji nebrala vůbec a taky to trvalo přes rok :nevim: Problém může být i v partnerovi.

S.Berankinová
Kecalka 285 příspěvků 07.09.18 07:23

Brala jsem 11 let, otěhotněla po 4 měsících od vysazení. Teď už jsem 7 let čistá :lol: tyhle tabletky už nechci nikdy vidět

lachtanice86
Kelišová 5983 příspěvků 07.09.18 07:23

8let v kuse jako léčba a otěhotněla jsem do 3mesicu. Po porodu je budu brát opět jako léčbu.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 07.09.18 07:27

Nikdy jsem nebrala a otěhotněla jsem po prvním styku, co jsme chtěli. Já jsem teda velký odpůrce HA, ale chápu, že se na to neptáš.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2477 příspěvků 07.09.18 07:29

Antikoncepci jsem brala 8 let, otěhotněla jsem 2. měsíc od vysazení

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 07.09.18 07:36
@Kfětoslava píše:
Nikdy jsem nebrala a otěhotněla jsem po prvním styku, co jsme chtěli. Já jsem teda velký odpůrce HA, ale chápu, že se na to neptáš.

Chápu tě, já s ní nikdy problémy neměla, ale taky už bych ji do sebe necpala ani omylem.

Uživatel je onlineM-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 209 příspěvků 07.09.18 07:36

Asi deset let, otěhotněla jsem až po 3 letech snažení a díky IVF. Až po vysazení a snažení jsem se dozvěděla, že antikoncepci mi lékařka napsala příliš brzy, než se mi ustálil cyklus a díky tomu jsem pak neovulovala. Teď čekáme druhé bez pomoci a moc doufám, že to bude OK. Vám také přeji hodně štěstí.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 07.09.18 07:39
@P4ja píše:
Chápu tě, já s ní nikdy problémy neměla, ale taky už bych ji do sebe necpala ani omylem.

Naše prostředí je zaplaveno hormony, ale byznys je byznys :zed:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 07.09.18 07:43
@Kfětoslava píše:
Naše prostředí je zaplaveno hormony, ale byznys je byznys :zed:

Tak je to pohodlné a chápu to, pokud se dospělá žena rozhodne chránit se takhle. Zvěrstvo je to, když to někteří doktoři napíšou mladým holkám, které pořádně ani nemenstruují, a potom s tím mají dalekosáhlé problémy.

anavi13
Závislačka 2535 příspěvků 07.09.18 07:46

Já brala HA asi 7 let, pak jsem ji na rok a půl už vysadila a poté jsme zahájili ostré snažení. Ten rok a půl jsme praktikovali jen přerušenou soulož. První snažení trvalo 10 měsíců, pak zamlklé těhotenství v 5tt, po revizi snažení 5 měsíců a teď jsem těhotná znovu v 21tt. Za mě můj pocit- za ten rok a půl se tělo neočistilo samo. Musela jsem se pročistit bylinkami to trvalo tak dva měsíce a hned jsem otěhotněla, i když to nedopadlo. Pak už to spíš držela hlava. Proč si myslím, že bylo tělo zanesené je to, že mi po pročištění skoro úplně zmizeli špíčky na bocích, které jsem prostě nemohla shodit.
Přeji hodně štěstí ať se zadaří brzy, osobně už bych HA brala fakt jen ze zdravotních důvodů.

Jen mě ještě napadlo, před nasazením HA už jsem měla cyklus pravidelný a bez potíží. Jen slabší menstruaci, která se ukázala jako problém i při snažení, protože i moje sliznice nedorůstala tak jak by měla. takže to třeba na HA nesvádím.

Příspěvek upraven 07.09.18 v 07:49

andelka83
Neúnavná pisatelka 19562 příspěvků 07.09.18 07:48

První ha 6 let ( od 18 do 24), druhá 2 roky ( 30-32). Jenže jsem nikdy nezkoušela otěhotnět hned po vysazení. Vždycky jsem měla cca 1 rok pauzu. A žádné problémy větší jsem neměla. Jen po prvním vysazení nepravidelné cykly, ale to až po půl roce. Srovnaly to bylinky.
Otěhotněla jsem 4× na první pokus. Ale nikdy to nebylo hned po vysazení, vždycky jsem už byla delší dobu čistá a používala jsem symptotermální metodu takže jsem o tom jak a jestli funguju věděla hodně. Před posledním těhotenstvím jsem brala Inofolic. Před jinými jen listovku.

blumen
Hvězda diskuse 41132 příspěvků 07.09.18 08:04

@Regina0100 ja 8 let, otehotneni do roka

Jak dlouho se uz snazite a jake vysetreni doktorka udelala? A chlap na vysetreni taky byl?
Co Ti to predepsala - nemuzu dohledat na googlu, to ma byt jako antikoncepce?

Uživatel je onlineMargery
Echt Kelišová 8404 příspěvků 07.09.18 08:09

Od 17 do 25 let, mezitím snad jednou na měsíc vysazení, a otěhotněla jsem prakticky hned. U obou těhotenství, u druhého jsem ale už antikoncepci prakticky nebrala.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >