Jak dlouho teď trvá výsledek COVID?

Anonymní
21.10.20 18:49

Jak dlouho teď trvá výsledek COVID?

Ahoj, prosím ty, co byly v posledním cca týdnu na odberech na covid, kdy vám došel výsledek? Vím, že obecně mají 48h, ale zajímá mě v práci, jak to teď je. V září to bylo druhý den, teď zatím čekáme a vzhledem k okolí už jsem nervózní. Moc děkuji a omlouvám se za anonym, snad nevadí. Ještě se zeptám, je někdo, kdo ztratil čich a měl další příznaky horečka kašel, bolesti svalů a byl negativní?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.10.20 18:53

Tak to bude dost záležet na laboratoři, u nás jednou šest hodin, podruhé čtyři. Paní ve frontě přede mnou si stěžovala, že její dcera byla jinde a už čeká na výsledek čtvrtý den.
Jinak pouze se ztrátou čichu jsem byla negativní. Ovšem při opakování testu pozitivní.

• Citovat
  • Nahlásit
219
21.10.20 18:53

Tetě a babičce dorazil večer ten den, kdy byly na odběru. Strejdovi druhý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.20 18:57

Kolegyně měla ten den večer. MS kraj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
21.10.20 18:59

Mně prisla sms druhý den po stěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.20 19:00
@Anonymní píše:
Tak to bude dost záležet na laboratoři, u nás jednou šest hodin, podruhé čtyři. Paní ve frontě přede mnou si stěžovala, že její dcera byla jinde a už čeká na výsledek čtvrtý den.
Jinak pouze se ztrátou čichu jsem byla negativní. Ovšem při opakování testu pozitivní.

Můžu se zeptat, po jaké době byl test opakován? Manžel byl v pondělí negativní, nicméně dnes přišli 3 jeho kolegové, že jsou pozitivní… tráví spolu hodně času, je předpoklad, že by to mohl mít taky. Příznaky zatím ale nemá žádné, možná lehkou rýmu, ale to měl už před výtěrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 19:15

@SibyllaTrelawney negativní 7 dní od kontaktu, pozitivní 9, ale příznaky byly už ten 7. den.

• Citovat
  • Nahlásit
19719
21.10.20 19:17

Záleží jak kde. Mamka byla v pátek rano a odpoledne mela vysledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 19:19

Středočeský kraj mě hlavně zajímá. Byla jsem včera v 15h a nemám zatím nic. Dekuju i za další případné odpovědi, vypadá to, že je něco špatně

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 19:24
@Anonymní píše:
Středočeský kraj mě hlavně zajímá. Byla jsem včera v 15h a nemám zatím nic. Dekuju i za další případné odpovědi, vypadá to, že je něco špatně

My z Středočeského kraje je-li na Bulovku, máme to nejblíž a výsledek jsme měli druhy den odpoledne. Test probíhal také odpoledne.

• Citovat
  • Nahlásit
657
21.10.20 19:29

Kolega byl v pondělí (nevím, v kolik hodin) a výsledek mu přišel dnes cca v 16 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
21.10.20 19:35

1-2 dny, záleží, kolik vzorků je v laboratoři před vaším, v kolik vzorek dorazí do laboratoře (odběrné místo není laboratoř, někdy vzorky jedou i do jiného města). Někdy je nutné analýzu opakovat, aby byl výsledek co nejpřesnější, to také zdrží. V nemocnici mají přednost pacienti z ara, jipek atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14082
21.10.20 19:49

Taky jsem zvědavá, byla jsem dneska odpoledne. Až budu mít výsledek tam dám vědět :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 19:50
@Havlova píše:
1-2 dny, záleží, kolik vzorků je v laboratoři před vaším, v kolik vzorek dorazí do laboratoře (odběrné místo není laboratoř, někdy vzorky jedou i do jiného města). Někdy je nutné analýzu opakovat, aby byl výsledek co nejpřesnější, to také zdrží. V nemocnici mají přednost pacienti z ara, jipek atd.

Děkuji moc. Tak snad jen vzorek někde putoval. Nevíte ještě do kolika hodin se výsledky rozesílají? Zda i takto večer nebo už je jasné, že to bude až zítra? A jde to z nějaké centrály nebo to každá laboratoř posílá sama? Ještě jednou díky!

• Citovat
  • Nahlásit
6467
21.10.20 20:02

Já byla v pondělí ve 13 hodin a výsledek ve 22:00. Praha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie