Jak dlouho teď trvá výsledek COVID?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10790
21.10.20 20:03

3 lidé z jedné rodiny jeli na testy. Jeden dostal výsledek další den, jeden dostal výsledek za 45 hodin. Nechápu to. Předpokladam, že slonová hned za sebou. A oba pozitivní. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3870
21.10.20 20:10
@Anonymní píše:
Děkuji moc. Tak snad jen vzorek někde putoval. Nevíte ještě do kolika hodin se výsledky rozesílají? Zda i takto večer nebo už je jasné, že to bude až zítra? A jde to z nějaké centrály nebo to každá laboratoř posílá sama? Ještě jednou díky!

Každá laboratoř sama. S výsledkem bych počítala spíš zítra, množství vzorků hodně narůstá. Shánět ho začni za 48 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21271
21.10.20 20:12

Odber v 11, vysledek ve 21 h. Tyden predtim vysledek za 26-28 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3870
21.10.20 20:12

@Sára 1 Ne, nemusí jít hned za sebou, nebo se třeba analýza musí opakovat. I do přístrojů se vejde jen omezený počet vzorků, do 5l láhve taky nenaleješ 10l. A laboratoře se řídí číslem vzorku, ne jménem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
22.10.20 15:53

Já mám bohužel zkušenost špatnou - Brno. Všichni známí, co byli různě v ČR, to měli do těch 48 hodin. Já jsem byla minulý čtvrtek, přímo na odběrovém místě mě ujišťovali, že to přijde nejpozději zítra… No čekala jsem 4 dny 8o Sdílím jako zkušenost, že i tohle se může stát. Nevím, kde se stala chyba a cesta je bohužel jedině čekat, nikdo nic neví.
Pokud je to přes žádanku od doktora nebo KHS, tak se dá informovat na lince 1221. Ale dozvěděla jsem se akorát, že údaje mám správně a laboratoř tam výsledek ještě nedala, mám čekat. Čtvrtý den jsem si už fakt připadala zoufale, no naštěstí mi teda konečně zavolali z laboratoře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama