Reklama

Jak dlouho teplota, než vyleze zoubek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 15.03.10 09:59
Jak dlouho teplota, než vyleze zoubek?

Ahoj ženy, prosím vás, jak dlouho mělo eventuálně vaše mimi telotu, než se vyklubal zoubek?Malá má zvýšenou teplotu už skoro 14 dní, na noc dostává nurofen. Doktorka říkala, že je to k zubům, plíce má čisté, krk taky. Ale jsem už nervózní, navíc se moc nevyspíme, malá pláče.Dnes ráno jsem doktorce volala, a máme přijít ve středu na odběry, kdyby teploty přetrvávaly. Mám nervy!!!Co to může být???Zuby pořád nikde. Teda dva už máme a to bylo úplně bez problémů…

Reklama

Reakce:

souky
Závislačka 2588 příspěvků 15.03.10 10:50

Myslím, že můžeš být v klidu. My jsme měly teplotu klidně i 4 týdny. Zuby nám lezou vždycky hrozně dlouho. Takhle to máme od 4 měsíců. Vždycky nám začne teplota a je mrzutá a tak do dvou měsíců nám vylezou zuby. Jedeme totiž minimálně po dvou :wink:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 15.03.10 11:02

A to má tu teplotu každý den?Naše malá totiž ano.

souky
Závislačka 2588 příspěvků 15.03.10 17:09

Měla jí v kuse ty čtyři týdny. Pořád 37,2 - 37,6. Je to fakt děs ty zubyska.
Pevné nervy :wink:

blackyxjr 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.10 17:56

dievčata, može mat zo zubov aj teplotu 38,5 - 39,5..a ako ju znižujete? my davame panadol

Píďa
Závislačka 3103 příspěvků 15.05.10 12:28

My měli první 2 zoubky bez teplot a teď lezou 4 horní najednou :-? Teploty až 39,7 celý týden. Střídáme panadol a nurofen čípky (rada od dr.) a čekáme až budou venku. Ještě zbývají 2 :zed:

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 15.05.10 12:36

Nám teď lezou taky všechny stoličky a do toho i špičáky.teplotu zvýšenou už má taky 14 dní a teď se mu přidala i rýma a to je boj.nenechá si odsát ani nakapat kapky. :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >