Reklama

Jak dlouho trvá celý proces IVF od první návštěvy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 10:30
Jak dlouho trvá celý proces Ivf od první návštěvy?

Ahoj holky, jsme objednaní do Repromedy v Brně a za pár dnů máme první návštěvu, kdy proběhne spermio a párová konzultace. Proto mě zajímá, jak dlouho trvá proces od první schůzky po vložení do těla matky. Jsem z toho strašně nervozní a celkem mám strach… :roll: :roll: Díky

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5642 příspěvků 9 inzerátů 21.09.18 10:59

To ti nikdo přesně neřekne. Záleží na počtu vyšetření, které budete muset absolvovat. Nejdelší je asi genetika, ta může trvat i dva měsíce. Pak stimulace a transfer. Pokud budete mít PGD tak ještě měsíc navíc.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 21.09.18 11:08

My to měli bez genetiky, po MS jsem začala se stimulací a ještě v tom cyklu proběhl transfer ;)

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 21.09.18 11:35

To záleží, na co přijdou při těch úvodních vyšetřeních. Může to být rychlovka, kde udělají hormony, spermio, průchodnost, otestují reakci na hormony a klidně druhý cyklus. Ale taky můžou přijít na něco, co bude potřeba přeléčit nebo dovyšetřit, a pak klidně pár měsíců. Každopádně dobré centrum se pozná podle toho, že to neženou co nejrychleji (pokud k tomu nemáte třeba věkový důvod) rovnou do IVF.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 21.09.18 11:51

Jen bych doplnila, že my už jedno dítě máme, takže proto se genetika nemusela dělat, a jsem bez vejcovodů, jinak jsme oba naprosto zdraví (spermio i hormonální profil vyšly skvěle), takže to nám asi spoustu času s hledáním problému ušetřilo, jinak by to asi trvalo déle. Chodila jsem do ISCARE v Praze, mohu jen doporučit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >