Jak dlouho trvá celý proces IVF od první návštěvy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 10:30
Jak dlouho trvá celý proces Ivf od první návštěvy?

Ahoj holky, jsme objednaní do Repromedy v Brně a za pár dnů máme první návštěvu, kdy proběhne spermio a párová konzultace. Proto mě zajímá, jak dlouho trvá proces od první schůzky po vložení do těla matky. Jsem z toho strašně nervozní a celkem mám strach… :roll: :roll: Díky

Reakce:
Janli
Kelišová 6296 příspěvků 21.09.18 10:59

To ti nikdo přesně neřekne. Záleží na počtu vyšetření, které budete muset absolvovat. Nejdelší je asi genetika, ta může trvat i dva měsíce. Pak stimulace a transfer. Pokud budete mít PGD tak ještě měsíc navíc.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 21.09.18 11:08

My to měli bez genetiky, po MS jsem začala se stimulací a ještě v tom cyklu proběhl transfer ;)

kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 21.09.18 11:35

To záleží, na co přijdou při těch úvodních vyšetřeních. Může to být rychlovka, kde udělají hormony, spermio, průchodnost, otestují reakci na hormony a klidně druhý cyklus. Ale taky můžou přijít na něco, co bude potřeba přeléčit nebo dovyšetřit, a pak klidně pár měsíců. Každopádně dobré centrum se pozná podle toho, že to neženou co nejrychleji (pokud k tomu nemáte třeba věkový důvod) rovnou do IVF.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 21.09.18 11:51

Jen bych doplnila, že my už jedno dítě máme, takže proto se genetika nemusela dělat, a jsem bez vejcovodů, jinak jsme oba naprosto zdraví (spermio i hormonální profil vyšly skvěle), takže to nám asi spoustu času s hledáním problému ušetřilo, jinak by to asi trvalo déle. Chodila jsem do ISCARE v Praze, mohu jen doporučit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >