Jak dlouho trvá čištění kanálku?

41
4.8.15 19:22

Jak dlouho trva cisteni kanalku?

Pekny den. Dnes jsem byla na cisteni kanalku tzv. „na pojistovnu“ a delka osetreni mi vyrazila dech. Mohu se zeptat, jak dlouho se vam vas zubar venuje pri tomto zakroku bez zaplneni, pouze ocisteni kanalku a kolik jich za tu dobu vycisti? Hlavne mi nepiste, ze za osetreni na pojistovnu nemohu nic ocekavat, ja si tento zpusob nevybrala. Jina moznost mi nebyla nabidnuta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26152
4.8.15 19:29
@mafinan píše:
Pekny den. Dnes jsem byla na cisteni kanalku tzv. „na pojistovnu“ a delka osetreni mi vyrazila dech. Mohu se zeptat, jak dlouho se vam vas zubar venuje pri tomto zakroku bez zaplneni, pouze ocisteni kanalku a kolik jich za tu dobu vycisti? Hlavne mi nepiste, ze za osetreni na pojistovnu nemohu nic ocekavat, ja si tento zpusob nevybrala. Jina moznost mi nebyla nabidnuta.

Ahoj, na pojišťovnu asi tak 2,5 minuty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
4.8.15 19:29

Dvě hodiny/ 3 kanálky jen samotné čištění, jinak návštěva před a návštěva po… takže dohromady tak 4h

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
4.8.15 19:38

@Malaga jsi to skoro trefila :-) tri kanalky, osm minut, ja normalne zesilim a pritom ten nejkomplikovanejsi zub, ktery mi uz tri doktori predtim chteli vytrhnout

Příspěvek upraven 04.08.15 v 19:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
4.8.15 19:45

Já teda platila 200kč za jeden kanálek, byly 3 a trvalo to asi 45min.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
4.8.15 19:49

@Malaga Ahoj :-) Vim, ze se docela vyznas. Nemam ty kanalky jeste zaplnene, zatim jen zaplacnute provizorni plombou. Myslis, ze by se to dalo opravit mikroskopicky, cele znova a ze do takto zfusovane prace vubec nejakej zubar pujde? Dost se bojim, ze se nebude chtit vrtat v rozdelane praci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
4.8.15 19:50
@mafinan píše:
@Malaga jsi to skoro trefila :-) tri kanalky, osm minut, ja normalne zesilim a pritom ten nejkomplikovanejsi zub, ktery mi uz tri doktori predtim chteli vytrhnoutPříspěvek upraven 04.08.15 v 19:46

Jsem to trefila úplně 3×2,5 - 7,5…Ani mě to moc nepřekvapilo…ale třeba nakonec mile překvapí, nezbývá než doufat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2747
4.8.15 20:59

No co si pamatuju, tak u jednoho zubu to „původní zubařka“ dělala na pojišťovnu tak 10 min., pak se mi to neuvěřitelně zanítilo, protože tam část nervu zůstala

„nový doktor“ mi vysvětlil, že na pojišťovnu jsou i horší kartáčky, takže jsem si to zaplatila, seděla tam asi hodinu (20 minut na kanalek) a po celkovem dokončení zubu jsem odcházela navýsost spokojená a o zubu jsem nevěděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2052
4.8.15 21:06

Já byla nedávno a asi tak 45minut dva kanálky, s umrtvením a RTG po čištění, vše na pojišťovnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
4.8.15 21:14

45 minut na pojistovnu to je slusny, to mate stesti, ze se vam zubar tak venuje :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2052
4.8.15 21:20

@mafinan a dokonce na soukrome zubní klinice :-)taky jsem výběru druhého zubaře dala co pro to. První zubařka mi zničila špatně udělanými plombami 4 zuby. Nová je teď zachraňuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16014
4.8.15 21:24

Dve navstevy minimalne po dvou a pul hodinach, pod mikroskopem a v ordinaci, ktera nema s pojistovnou smlouvu, takze mnou zaplacene.

Predtim na pojistovnu zadarmo a za pul hodinky maximalne a taky pekne zfusovane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
4.8.15 22:12

Premyslim co se na tom tak dlouho cisti, jsem si myslela, ze mikroskopem je to rychlejsi, bracha dal za cisteni dvou kanalku sest litru a trvalo to cca hodinu. Dostal sliznicni gel, injekci, vyvrtani, kofferdam, vycisteni a zaplneni pod mikroskopem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16014
5.8.15 10:05
@mafinan píše:
Premyslim co se na tom tak dlouho cisti, jsem si myslela, ze mikroskopem je to rychlejsi, bracha dal za cisteni dvou kanalku sest litru a trvalo to cca hodinu. Dostal sliznicni gel, injekci, vyvrtani, kofferdam, vycisteni a zaplneni pod mikroskopem.

Delal mi celkem tri kanalky a z toho v tom jednom byl zalomeny nastroj od predchoziho fusera, takze ten jeden kanalek musel rozsirit, aby to mohl vyndat.
Na prvni navsteve je vycistil a provizorne uzavrel a na druhe navsteve uz je definitivne zaplnil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama