Jak dlouho trvá diagnostika zánětu slepého střeva u lékaře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.04.18 10:48
Jak dlouho trvá diagnostika zánětu slepého střeva u lékaře?

Ahoj, pokud člověk vyrazí s bolestí břicha k lékaři, pozná doktor hned bezpečně (nebo třeba během dvou třech hodin), jestli to slepák je nebo není? Nebo je nutné v nemocnici zůstat na pozorování třeba přes noc.
Předpokládám, že když to slepák bude, že to asi poznají hned. Jde mi o to, že pokud by to bylo něco jiného, nezávažného, jestli člověka hned po vyšetření pustí domů s tím, že se o slepák nejedná. Nebo si to netroufnou a budou pozorovat?

Máte zkušenosti?
Díky
Prosím anonym

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2679 příspěvků 4 inzeráty 19.04.18 10:53

Nekdy to poznaji hned kdyz projdes dvermi, nekdy ani po mnoha hodinach ne. Kazdy clove ma jine projevy, slepak jinde v brise ulozeny, hodnoty v krvi reknou jen jestli je zanet, nebo neni. A UZ taky nemusi byt nic videt…neni to tak jednoduche, jak se zda.

blumen
Hvězda diskuse 40882 příspěvků 19.04.18 10:53

Co pacient, to original, vcetne laboratorniho vysetreni. Navic kazdy doktor je jiny, co cekas za odpoved :nevim: rozhoduje klinicky nalez, laborator, zobrazovaci metody, doktor a jeho zkusenost. Jednoho zoperuji, druheho si nechaji na pozorovani a tretiho poslou domu.

ka2ka
Extra třída :D 11529 příspěvků 19.04.18 11:12

To ti nikdo nepoví, já šla na operaci během hodiny, další tři dny ležela a rozháněli, záleží na doktorech

Murka
Ukecaná baba ;) 1328 příspěvků 19.04.18 11:26

To je velice individuální. Manžela operovali hodinu od prvních bolestí. Skácel se v práci z ničeho nic a za hodinu už ležel na sále. Dcery spolužák nastoupil ve čtvrtek do nemocnice s nespecifickou bolestí břicha, do pondělí se snažili slepák „rozehnat“. Pak šel stejně pod kudlu.

topkiss
Kecalka 236 příspěvků 19.04.18 11:28

Mě třeba před lety poslal doktor domu s tim, že mám střevní potíže a mám držet dietu :zed:. Takže pak na pohotovost a na sal

Russet
Kelišová 6812 příspěvků 19.04.18 11:49
@Anonymní píše:
Ahoj, pokud člověk vyrazí s bolestí břicha k lékaři, pozná doktor hned bezpečně (nebo třeba během dvou třech hodin), jestli to slepák je nebo není? Nebo je nutné v nemocnici zůstat na pozorování třeba přes noc.
Předpokládám, že když to slepák bude, že to asi poznají hned. Jde mi o to, že pokud by to bylo něco jiného, nezávažného, jestli člověka hned po vyšetření pustí domů s tím, že se o slepák nejedná. Nebo si to netroufnou a budou pozorovat?Máte zkušenosti?
Díky
Prosím anonym

Měla jsem slepák jako holka. A doktorka to poznala bezpečně. Ještě ten den mě operovali.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 19.04.18 12:24

Tak ja jsem byla treba takovej naprd případ. Bolesti a jejich lokace jasně ukazovala na slepak, na utz se zdálo vse v pořádku a i další vyšetření slepak nepotvrzovala. Doktor to pojal stylem,,stejne ho nepotřebujete, tak jestli vám to neva, preventivně ho vytahnem”. No nevadilo mi to, slepak šel ven a pri operaci teprve zjistili poměrně velký zánět + cysty na vaječníku. Díky bohu za tohoto doktora :lol: v nemocnici jsem strávila všehovsudy 2 noci a 2 dny.ale je to taaaaak individuální…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama