Jak dlouho trvá dobírka od adresáta na můj účet cca?

3
18.5.20 22:53

Jak dlouho trvá dobírka od adresáta na můj účet cca?

Dobry den,
chtěl bych se zeptat ikdyz to sem asi nezapada, ale moc podobnych for jsem nenasel. Poslal jsem zbozi na dobirku s tim ze adresát za zbozi zaplati na ucet. Zbozi bylo doruceno a prevzato tedy i tuto sobotu.To mi dnes dotycny potvrdil.Ale dnes je pondeli vecer a penize na uctu stale nejsou.To by snad na ucet nemelo trvat vic jak den. Nemate prosim nekdo trochu zkusenosti s dobami? Dekuji(uz me jimaji katastroficke vize zameny cisla pri vyplneni dobirky a dlouhe reklamace..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2063
18.5.20 22:56

Tak to počítej zítra. Já dobírku vyzvedla v pátek a penízky měla paní až v úterý :).. takže netuším, proč to tak trvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3617
18.5.20 22:58
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
18.5.20 22:59

@Nemaminka 2 pracovní dny.. Dnes zadali příkaz na tvůj účet a zítra by ti měli dorazit :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.5.20 23:09

Diky moc. poste vse trva.jste moc hodne.:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
18.5.20 23:18
@EvieK píše:
Tak to počítej zítra. Já dobírku vyzvedla v pátek a penízky měla paní až v úterý :).. takže netuším, proč to tak trvá.
Pokud to paní platila hotově, tak v ten pátek večer to postacka odevzdala na ústředně.. Jelikož pres víkend nepracují, tak zadání platby na účet podali v pondělí, takže peníze přišli v úterý..
@Nemaminka píše:
Diky moc. poste vse trva.jste moc hodne.:)

Poště nic netrvá.. Jen o víkendu vám platbu prostě neposlou.. Je jasné, že ji poslali dnes a zítra by měla přijít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.5.20 23:21

Kdyz doruci balik prijemci tak by za ty penize meli byt schopni penize odeslat ihned.Ja v obchode taky neplatim jen v pracovni dny…ale diky za odpoved, snad tedy zitra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14720
20.5.20 06:48

A koukal jsi, zda je zasilka opravdu vyzvednuta?
Melo by to prijit za 2 pracovni dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat