Jak dlouho trva leceni z covidu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
163
15.11.21 10:51

Jak dlouho trva leceni z covidu

Kvuli naplanovani rodinne akce se chci vas, kteri jste uz prodelali covid, zeptat, jak dlouho trvala lecba, za jak dlouho jste vyrazili mezi lidi a uz nebyli infekcni?
Jedna se konkr. o muze 32 let, kteremu ukazal antigen pozitivitu, neni ockovan a pujde nyni na pcr test, ma zatim lehce zvys. teplotu a bohuzel byl v kontaktu s nakazenym, taky proto je nyni v karantene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.11.21 10:55
@Ahep píše:
Kvuli naplanovani rodinne akce se chci vas, kteri jste uz prodelali covid, zeptat, jak dlouho trvala lecba, za jak dlouho jste vyrazili mezi lidi a uz nebyli infekcni?
Jedna se konkr. o muze 32 let, kteremu ukazal antigen pozitivitu, neni ockovan a pujde nyni na pcr test, ma zatim lehce zvys. teplotu a bohuzel byl v kontaktu s nakazenym, taky proto je nyni v karantene.

Anonym rodinné údaje
Jeden byl zdravý po týdnu. Druhý se z toho dostával 3 měsíce doma, v nemocnici nebylo místo..
Zdravý se bere po odeznění příznaku - tedy dle hygieny, řečeno před rokem

• Citovat
  • Nahlásit
12022
15.11.21 10:56

Byla jsem ok cca za 12 dní a to jsem k tomu ještě těhotná. Mezi lidi jsem šla po skončení izolace tj.14 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
15.11.21 11:00
@Ahep píše:

Jak může někdo po dvou letech pandemie položit tuhle otázku?

Někdo o covidu ani neví, maximálně ho šimrá v nose. Někdo leží na ECMO ve špitále a když přežije, hrabe se z toho rok.

Neočkovanej chlap 32, pokud není obézní, by mě být za 14 dní zdravej. Pokud je obézní, tak si může hodit mincí, jestli jeho imunitní systém covid zastaví, nebo ho nechá doběhnout do plic. To my vědět nemůžeme :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5811
15.11.21 11:04
@Bábrdl píše:
Jak může někdo po dvou letech pandemie položit tuhle otázku?

Někdo o covidu ani neví, maximálně ho šimrá v nose. Někdo leží na ECMO ve špitále a když přežije, hrabe se z toho rok.

Neočkovanej chlap 32, pokud není obézní, by mě být za 14 dní zdravej. Pokud je obézní, tak si může hodit mincí, jestli jeho imunitní systém covid zastaví, nebo ho nechá doběhnout do plic. To my vědět nemůžeme :nevim:

Taky nechapu..ja se z toho mrskala mesic, a hnus fialovy, znam 30 let v poho znam sportovce 30 let co breceli bolesti, znam take co 50 a umreli. Fakze dotaz total mimo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3625
15.11.21 11:15

Byla jsem v pohode za 4 dny, ale mezi lidi jsem sla pochopitelne az po tech 14 dnech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
15.11.21 11:16
@lilith1 píše:
Taky nechapu..ja se z toho mrskala mesic, a hnus fialovy, znam 30 let v poho znam sportovce 30 let co breceli bolesti, znam take co 50 a umreli. Fakze dotaz total mimo 8o

Já znám seniory (oba nadváha), co to měli jako virózu bez potíží (i když paní pak měla si měsíc tu covidovou nespavost) a čtřicátníka, co skončil se zápalem plic na kyslíku. Obézní není, ale nadváhu má, to jo. Je to nevypočitatelné.

Taky znám holku 40+, která o covidu vůbec nevěděla, když už byla +, tak absolvovala celkem náročný fyzický výkon (zimní běh). Byla si jistá, že nebude +, protože se cítila super, jen ji šimralo v nose. A co myslíš? Měla ho tam.

Příspěvek upraven 15.11.21 v 11:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
15.11.21 11:17
@lilith1 píše:
Taky nechapu..ja se z toho mrskala mesic, a hnus fialovy, znam 30 let v poho znam sportovce 30 let co breceli bolesti, znam take co 50 a umreli. Fakze dotaz total mimo 8o

No jesteze tady mame vas nadlidi - tebe a Babrdl ci jak, kdo by nam to tak pekne napsal a vyvetlil.
A klidne napisu, ze v otazkach covidu jsem asi mimo, zcela nekovana, dosud nastesti touto nemoci nepolibena, neockovana - dnes zrejme prirodni ukaz, ktery nikdy nepodstoupil ani antigen ani pcr test.
A jsem rada, ze jsem se zde zeptala, protoze je to presne tak, jak jsem tusila/vedela, totiz ze co clovek, to jiny prubeh; takze oslavu udelame v puv. terminu s dalsimi lidmi a s rodinkou tohoto ml.muze v nahr. terminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
15.11.21 11:19
@Ahep píše:
No jesteze tady mame vas nadlidi - tebe a Babrdl ci jak, kdo by nam to tak pekne napsal a vyvetlil.
A klidne napisu, ze v otazkach covidu jsem asi mimo, zcela nekovana, dosud nastesti touto nemoci nepolibena, neockovana - dnes zrejme prirodni ukaz, ktery nikdy nepodstoupil ani antigen ani pcr test.
A jsem rada, ze jsem se zde zeptala, protoze je to presne tak, jak jsem tusila/vedela, totiz ze co clovek, to jiny prubeh; takze oslavu udelame v puv. terminu s dalsimi lidmi a s rodinkou tohoto ml.muze v nahr. terminu.

Jaký nadlidi? Řeší co celý svět už dvě roky. 8o
A že průběh je různý, si zjevně musel všimnout úplně každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
15.11.21 11:22
@Bábrdl píše:
Jaký nadlidi? Řeší co celý svět už dvě roky. 8o
A že průběh je různý, si zjevně musel všimnout úplně každý.

No vidis, cely svet to resi uz 2 roky a co z toho? Houno! Zatimco ja tu na diskusi hodim jednu nevinnou otazku, ale chapu, neni jak vyuzit prilezitosti a pohonit si svoje ego, taky to nekdy delam a kdo ne, ze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
15.11.21 11:24
@Ahep píše:
No vidis, cely svet to resi uz 2 roky a co z toho? Houno! Zatimco ja tu na diskusi hodim jednu nevinnou otazku, ale chapu, neni jak vyuzit prilezitosti a pohonit si svoje ego, taky to nekdy delam a kdo ne, ze.

Jenom vakcína a léky, jinak nic :lol:

Jsi troll. Prý nevinnou otázku. KAŽDÝ VÍ, že ta nemoc má různý průběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
15.11.21 11:27

@Ahep tak pokud bude pozitivní, tak musí být v izolaci 14 dní a den 1 se bere den testu PCR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
15.11.21 11:33
@Bábrdl píše:
Jenom vakcína a léky, jinak nic :lol:Jsi troll. Prý nevinnou otázku. KAŽDÝ VÍ, že ta nemoc má různý průběh.

Vakcina? Myslis tu soucasnou neucinnou? Nebo jsi troll a nectes, jak skutecne funguje nebo spis nefunguje!
Leky? Jake? Kterych jsou u nas plne sklady, ale pacienti je nedostavaji? Lepsi je byt troll nez ruda kovid soudruzka! kdyz uz si teda musis tim slovickemdopomahat, zde nalezite uz provarenym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
15.11.21 11:36
@Ahep píše:
Vakcina? Myslis tu soucasnou neucinnou? Nebo jsi troll a nectes, jak skutecne funguje nebo spis nefunguje!
Leky? Jake? Kterych jsou u nas plne sklady, ale pacienti je nedostavaji? Lepsi je byt troll nez ruda kovid soudruzka! kdyz uz si teda musis tim slovickemdopomahat, zde nalezite uz provarenym.

A je to tady! Další z milionté antivax debaty na emiminu.

Já věděla, že tahle debata nemůže být o tom „jaký průběh covidu čekat“ :lol: Jeno, to bylo potřeba od něčeho odpíchnout, vidˇ. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
15.11.21 11:38
@mirkaazzuri píše:
@Ahep tak pokud bude pozitivní, tak musí být v izolaci 14 dní a den 1 se bere den testu PCR.

To ona ví. Všichni to vědí. Je to jen další z mnoha anticovid debat a ona se zlobí, že jí tu 100% lidí nenapsalo, že měli oni a lidé v jejich okolí mírný průběh a o covidu prakticky ani nevěděli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat