Jak dlouho trvá marodka po operaci tříselni (šourkové) kýly?

Anonymní
16.11.19 14:12

Jak dlouho trvá marodka po operaci tříselni (šourkové) kýly?

Ahoj, chtěla jsem se poradit…
Můj přítel má tříselnou „šourkovou“kýlu a 22.11 jde na operaci a my máme jet spolu s mýmy rodiči na dovču do Egypta někdy v prosinci tak jsem se chtěla zeptat jestli nevíte jak dlouho trvá taková marodni lhůta po operaci takové kýly…aby mohl s námi k moři a taky vyndávání stehů za jak dlouho se dělá..
Děkuji za každou odpověď..

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1748
16.11.19 14:18

Ahoj, tak záleží KDY v prosinci.. obecně stehy se vyndávají za 10dní a pak se to nemá moc máčet.. hele, to není nejlepší, já teda po opce vlezla do bazénu už po 14dnech, ale na chvíli a byly venku 40tky.. a pak hned desinfekce. taky záleží, zda nebude on mít nějaké komplikace… a to bude laparo nebo jak? bude to naknap, no.. doufej, že bez komplikací a rovnou mu kup Wobenzym a náplasti do vody a desinfekci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.19 15:19

No právě nevíme kdy přesně v prosinci cca kolem 3-20.12.tak právě mi jde o tu marodku jestli by fakt musel být doma nebo by se to dalo nějak ukecat…jakoby jak dlouho ta marodka bude trvat aby ho pustili s námi..a s tou operaci říkal že mu to naříznou nějak od třísla do podbřišku..

• Nahlásit
  • Citovat
13489
16.11.19 18:09

Nemocenská bývá týden, ale jde o to, že máčení čerstvé jizvy v moři a vystavování slunci je dost blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1908
16.11.19 20:45
@Anonymní píše:
No právě nevíme kdy přesně v prosinci cca kolem 3-20.12.tak právě mi jde o tu marodku jestli by fakt musel být doma nebo by se to dalo nějak ukecat…jakoby jak dlouho ta marodka bude trvat aby ho pustili s námi..a s tou operaci říkal že mu to naříznou nějak od třísla do podbřišku..

tak to vypadá na klasickou operaci a to bych fakt nikam nejela. Ono ta jizva v tříslech bolí a moc by si to neměl namáhat. Dobrý je, že ty se zajímáš jen o neschopenku, ale o zdraví a pohodlí partnera ani ne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama