Reklama

Jak dlouho trvá, než se duše zase narodí jako člověk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klopotkova
Kelišová 7256 příspěvků 04.03.17 21:37

Dobrý večer.
Slyšela jsem, že když člověk zemře, tak duše se dostane na onen svět, tam probere se svými anděli strážnými zda na světě splnila to, co měla a probírá se, co je jejím úkolem v daném životě, jakmile se to probere, tak duše se opět narodí někomu v blízké nebo vzdálené rodině, zrovna tomu, kdo zrovna čeká dítě.
Tady na světě je to prý cca 40 let než se tady duše zase objeví, ale existují i tzv. aktivní duše, které se narodí třeba již za 10 let.
Tady uběhne 40 let, ale tam cca třeba jen hodina, tam prý čas utíká jinak než tady…?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 04.03.17 21:40

Pokud má duše něco nedodělaného na světe tak to může trvat i déle než bude moct v klidu odejít.. těžko říct kolik přesně to je.

zudina
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 04.03.17 21:41

Tak kdyby tohle nekdo vedel tak by byl asi hodne bohatej :nevim:

amylon
Kecalka 249 příspěvků 04.03.17 21:43

A když ti někdo řekne, je to 24 dní a šest minut, budeš to umět vyvrátit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 21:46

@Klopotkova
Ty jo…zajímavý.
Mně kdysi bylo předpovězeno, že se moje máma vrátí v duši mého prvního dítěte, což bude syn.
13 let po mámině smrti se mi narodilo první dítě, syn, ma máminy (a moje) oči. Je rak, jako byla ona. Sedává jako ona.
Povahou je zatím jiný. Ale to těžko soudit, mámu si pamatuju jinak než moje ségry, máma později v mém dětství pila, ta povaha byla jiná.
Anonym pochopte s ohledem na citlivé informace… dekuju.
 S.

vejilka
Závislačka 4362 příspěvků 04.03.17 21:46

Myslím si že to nikdo neví. To už ví jen ten co zemře jestli nějaký posmrtný život existuje nebo ne :nevim: A toho se už těžko zeptáš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 21:49

Je to různé.. záleží, co duše potřebuje vyřešit dále a KDE to musí vyřešit, nemusí to být na zemi.

Takže ano, může se stát, že se se zemřelými zase setkáme.. jinak.

Podívej se na film Včerejší děti.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 04.03.17 21:49

Taky myslím že tohle nikdo neví. Všechno jsou to jen teorie, protože chybí důkaz.

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 04.03.17 21:50

Zajímalo by mě jestli si právě narozené děti, případně mladší děti (tak cca do školkového věku) pamatují svůj minulý život, jestli vědí kdo jsou, kdo byli a proč tu jsou a proč si nás za rodiče vybraly. :think:

mgdln
Závislačka 4427 příspěvků 04.03.17 21:52

Budhismus to vidí ještě mnohem černěji. Tam je lidské zrození považováno za vzácné a lidská duše má spíš jistotu, že se narodí jako cokoliv jiného než člověk. Samozřejmě v závislosti na svých skutcích páchaných v lidském životě. :lol:

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 04.03.17 21:53

@Klopotkova
Odpověď na tvou otázku budou znát mistři… :think:
Podle mě má každá duše jiný čas na odpočinek, některá den, jiná sto let. Jiná duše se může už posunou na vyšší „level“ a zpět na zem se už nevrátí. :nevim:

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 04.03.17 21:55

@Caitlyn pamatují, ty citlivejsi a sikovnejsi o tom i maluji.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 04.03.17 21:55
@Caitlyn píše:
Zajímalo by mě jestli si právě narozené děti, případně mladší děti (tak cca do školkového věku) pamatují svůj minulý život, jestli vědí kdo jsou, kdo byli a proč tu jsou a proč si nás za rodiče vybraly. :think:

Pry si to pamatuji do tří let života a do te doby take vidí to co my ne. Nezapomenu, kdyz moje mladší sestra vždy brecela v obyvaku, ze se toho pana v rohu bojí, ona ho tam proste viděla, i kdyz pro nas ostatni byl roh prazdny. Takze na tohle věřím, stejně tak jako ze deja-vu taky musí neco znamenat :)

vejilka
Závislačka 4362 příspěvků 04.03.17 22:00
@Míša 95 píše:
Pry si to pamatuji do tří let života a do te doby take vidí to co my ne. Nezapomenu, kdyz moje mladší sestra vždy brecela v obyvaku, ze se toho pana v rohu bojí, ona ho tam proste viděla, i kdyz pro nas ostatni byl roh prazdny. Takze na tohle věřím, stejně tak jako ze deja-vu taky musí neco znamenat :)

Já teda jako malá si pamatuji ještě úryvky z dětství i do tří let. Pamatuji že to deja-vu jsem měla hodně často. Dokonce se mi i ve spaní zdál jeden sen celkem často. Ted už se mi sny neopakují. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 22:04

Moje dítě mi vykládalo o svojí mamince, která se utopila.
Mimo jiné vídávalo pána u postele.

Tohle pomalu mizelo do cca 5 let.
V 9 letech se mu něco málo částečně vrátilo.

Inko K.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama