Jak dlouho trvá, než se vypracuje břicho cvičením?

123
28.5.18 04:52

Jak dlouho trvá než se vypracuje břicho cvičením

Dobrý den chci se vás zeptat začla jsem cvičit břicho to hlavně cvičím 3 týden kdy uvidím změnu za jakou dobu se břicho vycvičí jak dlouho to trvalo vám držím k tomu i dietu ale váha je pořád stejná jako před tím :,( :( :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3095
28.5.18 05:02

Pokud jsi necvicila predtim, tak zpevneni postavy je viditelne brzy, i po tydnu. A jestli myslis vyrysovani, tam je to velmi individualni, rozhoduje kazdy gram tuku. Ja treba kdyz mela nejpevnejsi brisaky, tak to stejne ten tuk zakryl. Na ploche bricho mi nejvic zabira bezlepkova dieta, po tydnu o 3cm min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11736
28.5.18 05:24

@terbucha Vaha neni dulezita. Jinak vazi tuk, jinak svaly. Rozhodujici jsou cm obvodu tela.
U brisniho tuku hraje velkou roli strava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
28.5.18 06:07
  1. strava dělá 85% u hubnutí. Co se týče břicha tak to se hubne jen stravou. Břišáky má každej, jen je máš pod tukem. 2) pokud nebudeš cvičit celé tělo tak si zaděláváš na velké problémy.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
28.5.18 06:25

Jak casto cvicis a co? Jestli jen posilujes, ale zadne kardio, tak bricho nikdy nevypracujes. A je potreba upravit stravu.

• Citovat
  • Nahlásit
3654
28.5.18 07:10

Břišáky se dělají v kuchyni. Dostatkem příjmu bílkovin a hlavně zdravých tuků. Cukry si pak musíš hlídat něco kolem 20-40g.

Nejdříve se cvičí objem, potom se tělo odvodní. Tím vylezou svaly. Pokud si začala ted, nevím jakou máš postavu-množství tuku v těle, ale určitě to není záležitost týdnů, řekla bych měsíců u někoho let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3965
28.5.18 08:19

@terbucha ja zacla s dietou v lednu s cvicenim v breznu.Dole mam 12kg a 19 cm pres bricho, ale to bricho je proste furt hrozny. V obleceni je to dobry, je to i dost videt ale v plavkach vypadam hrozne :zed: takze myslim ze vycvicit bricho trva fakt dlouho.Jen dodam ze bricho je u me od jakziva nejproblematictejsi partie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
28.5.18 09:07

@terbucha To bude vidět brzo, ale je potřeba k tomu přizpůsobit stravu. Nenazývala bych to dietou, spíš úpravou stravy - vyřadit sladkosti, bílou mouku a zařadit hodně bílkovin, ať se mají z čeho tvořit svaly. Břicho je prevít, je to opravdu hodně o té stravě. Váha jít dolů nemusí - tuk se mění na sval a sval je těžší než tuk. Sama jsem po druhém dítěti cvičila (ne jen na břicho, ale celkově na zpevnění postavy), přidala jsem úpravu stravy a váha se nehla ani o gram. Za to na postavě to bylo sakra hodně znát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
28.5.18 09:21

Takže jak to tak čtu mám vydržet a cvičit dál že! no sladké jsem vynechala jim ovoce ráno zelenina večer ještě kojim tak snad to nemá vliv no břicho je potvora a ještě cvičím večer jindy nemůžu mám 13 měsíců prcka tak až vždycky usne :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
28.5.18 09:24

Já nepotřebuju mít břišaky ale jenom abych n vypadala pořád jak v 4 měsíců a ten převis no po 3 dětech :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
28.5.18 09:29

Taky mám celkem pořád po dětech břicho…jinak jsem štíhlá, ale břicho mám po ránu splasklé a přes den se nějak vypracuju na břicho které vypadá jak těhotné :roll: cvičit se mi moc nechce, tak zkusím taky nějak uprqavit jídelníček. Nejhorší je že teď přes léto si rádi s manželem dáme večer na zahradě pivečko atd…to se pak těžko shazuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
28.5.18 09:54

No to je pravda odolat pivecku a jídlu když je venku pěkně je těžký no :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
28.5.18 10:04
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
28.5.18 10:23

Břicho dělá hlavně jídlo. Když bude nafouklé nebo na něm budeš mít vrstvu tuku, nebudou svaly vidět. Břicho je asi nejhorší, chce to nejvíc dřiny, tak vydrž! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
28.5.18 11:38

Vydrž! Tři týdny jsou opravdu málo. Taky záleží na tom, z jakého výchozího stavu jdeš. Pokud máš podchycenou stravu i cvičení, výsledky by se měly dostavit. Zkus si pro nějaké rady napsat i do této poradny , jestli si nejsi jistá, že děláš vše správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama