Jak dlouho trvá převod peněz u neschopenky?

53
21.3.16 16:58

Jak dlouho trvá převod peněz u neschopenky?

Přes chvílí mi bylo sděleno, že peníze ze sociálky byly zrovna uvolněny a příkaz dán na středu. Nechápu proč až na středu a proč ne zítra, to budou někde čekat, dobře tedy.Ale je možnost připsání na účet ve čtvrtek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
21.3.16 17:08

@s.a.d.i.d. mají svoje výplatní termíny, takže je to běžný postup a ano, převod by měl trvat max 24 h

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
21.3.16 17:20

Ze sociálky to tak chodí ;) marodila jsem naposled před rokem a to přišlo někdy uplně na konci měsíce. Teď marodím znova a peníze mi došly asi 15 nebo 16. A ano, každý má svůj výplatní termín kdy to posílají zároveň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
21.3.16 18:20

Já když marodila dlouho, tak na účet to přišlo do 24 hodin od dání pokynu… Když jsem byla na rizikovém a zase na neschopence, ale tentokrát jsem si to nechala posílat složenkou kvůli neaktivnímu účtu, tak měli skoro 10 dní zpoždění od podání pokynu sociálkou, protože na to pošta údajně ze zákona má další týden… :pocitac: Jinak oni takhle mají nastavené výplatní dny, které neovlivníš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
21.3.16 18:25

Záleží, kdy dostanou podklady od účtárny zaměstnavatele. Taky čekám na neschopenku, volala jsem tam v pátek, paní mi našla v systému, že papír od zaměstnavatele dostali teprve ve čtvrtek (přitom výplatní termín je už někdy k 7., takže to tam sušili dalších deset dnů, bych plakala :pocitac: :pocitac: :pocitac: ), v pátek že to už prošlo systémem a bylo předáno do účtárny k poslední kontrole, a pokud nebudou nějaké problémy, tak dnes nebo zítra by to mělo jít k úhradě a během tohoto týdne na účet. Chci si tam zítra pro jistotu zavolat, jak to vypadá.

• Citovat
  • Upravit
53
21.3.16 19:15

@Ellusa mně to taky bylo předáno do účtárny ke kontrole hned druhý den po doručení a na té kontrole to měli celý týden a až dnes v půl pátý to uvolnili :zed: Tak nevím, jestli se ve čtvrtek dočkám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.18 09:42

Ahoj holky, mě dnes napsala paní že socialky, že peníze mi byly odeslané 22.8. A že přijdou do 29.8. Neměly by být na účtě do dvou dnů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama