Jak dlouho trvá převod peněz z pošty na účet Equabank?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 11:38
Jak dlouho trvá převod peněz z pošty na účet Equabank?

Prosím Vás, máte nekdo zkušenosti s tim, jak dlouho trvá převod peněz z pošty na muj ucet? Mam equabank a ta nema vkladomaty, tak jsem si musela vlozit penize pres složenku typu A..poslala jsem je v patek a na poste mi řekli ze tam mohou byt jeste v ten den večer nebo dnes ráno(pondeli) ale porad nic. Je to hrozne nutny, jinak bych na to tolik nespechala. Dekuju za pomoc

Reklama

Reakce:

GirlsNick
Kecalka 214 příspěvků 05.03.18 11:44

Ahoj, peníze Ti přijdou spíš až zítra. Trvá to 2 pracovní dny :-)

smurfka
Nadpozemská drbna 28987 příspěvků 05.03.18 11:50

MĚ TO CHODÍ DO 3 DNŮ..nikdy mi to nepřišlo ten den kdy jsem vkládala..to ti řekla asi nějaká snaživka..většinou 3 pracovní dny..

SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 12:02

@smurfka me rikali ze to zalezi na tom jak rychle ta banka ty penize přijme…tak to jsem v pr… pokud to prijde az ve středu

smurfka
Nadpozemská drbna 28987 příspěvků 05.03.18 12:04
@SamantaGilanyi píše:
@smurfka me rikali ze to zalezi na tom jak rychle ta banka ty penize přijme…tak to jsem v pr… pokud to prijde az ve středu

nevim..já posílala asi tak zatím 4× co mám účet a vždy jsem se ptala na poště a vždy mi řekli do 3 dnů..podle mě to hned ten den přijít nemůže..možná druhý pracovní den, to bych ale počítala s úterkem ( pátek je den vložení plus dva pracovní dny ).. :nevim:

iiiv
Extra třída :D 10744 příspěvků 05.03.18 12:05

A taky záleží, kdy v pátek byla ta platba přijatá.

GirlsNick
Kecalka 214 příspěvků 05.03.18 12:07

To jo pokud to bylo třeba pátek-dopoledne, mohlo by Ti to zítra přijít, ale nikdy Ti to nepřijde ihned ten den. :nevim:

SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 12:16

@smurfka dekuju moc. Ja to posilala myslim ve 12

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama