Jak dlouho trvá převod peněz z pošty na účet Equabank?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 11:38
Jak dlouho trvá převod peněz z pošty na účet Equabank?

Prosím Vás, máte nekdo zkušenosti s tim, jak dlouho trvá převod peněz z pošty na muj ucet? Mam equabank a ta nema vkladomaty, tak jsem si musela vlozit penize pres složenku typu A..poslala jsem je v patek a na poste mi řekli ze tam mohou byt jeste v ten den večer nebo dnes ráno(pondeli) ale porad nic. Je to hrozne nutny, jinak bych na to tolik nespechala. Dekuju za pomoc

Reakce:
GirlsNick
Kecalka 400 příspěvků 05.03.18 11:44

Ahoj, peníze Ti přijdou spíš až zítra. Trvá to 2 pracovní dny :-)

smurfka
Nadpozemská drbna 29949 příspěvků 05.03.18 11:50

MĚ TO CHODÍ DO 3 DNŮ..nikdy mi to nepřišlo ten den kdy jsem vkládala..to ti řekla asi nějaká snaživka..většinou 3 pracovní dny..

SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 12:02

@smurfka me rikali ze to zalezi na tom jak rychle ta banka ty penize přijme…tak to jsem v pr… pokud to prijde az ve středu

smurfka
Nadpozemská drbna 29949 příspěvků 05.03.18 12:04
@SamantaGilanyi píše:
@smurfka me rikali ze to zalezi na tom jak rychle ta banka ty penize přijme…tak to jsem v pr… pokud to prijde az ve středu

nevim..já posílala asi tak zatím 4× co mám účet a vždy jsem se ptala na poště a vždy mi řekli do 3 dnů..podle mě to hned ten den přijít nemůže..možná druhý pracovní den, to bych ale počítala s úterkem ( pátek je den vložení plus dva pracovní dny ).. :nevim:

iiiv
Extra třída :D 10980 příspěvků 05.03.18 12:05

A taky záleží, kdy v pátek byla ta platba přijatá.

GirlsNick
Kecalka 400 příspěvků 05.03.18 12:07

To jo pokud to bylo třeba pátek-dopoledne, mohlo by Ti to zítra přijít, ale nikdy Ti to nepřijde ihned ten den. :nevim:

SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 12:16

@smurfka dekuju moc. Ja to posilala myslim ve 12

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >