Reklama

Jak dlouho trvá převod peněz z pošty na účet Equabank?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 11:38
Jak dlouho trvá převod peněz z pošty na účet Equabank?

Prosím Vás, máte nekdo zkušenosti s tim, jak dlouho trvá převod peněz z pošty na muj ucet? Mam equabank a ta nema vkladomaty, tak jsem si musela vlozit penize pres složenku typu A..poslala jsem je v patek a na poste mi řekli ze tam mohou byt jeste v ten den večer nebo dnes ráno(pondeli) ale porad nic. Je to hrozne nutny, jinak bych na to tolik nespechala. Dekuju za pomoc

Reklama

Reakce:

GirlsNick
Kecalka 284 příspěvků 05.03.18 11:44

Ahoj, peníze Ti přijdou spíš až zítra. Trvá to 2 pracovní dny :-)

smurfka
Nadpozemská drbna 29544 příspěvků 05.03.18 11:50

MĚ TO CHODÍ DO 3 DNŮ..nikdy mi to nepřišlo ten den kdy jsem vkládala..to ti řekla asi nějaká snaživka..většinou 3 pracovní dny..

SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 12:02

@smurfka me rikali ze to zalezi na tom jak rychle ta banka ty penize přijme…tak to jsem v pr… pokud to prijde az ve středu

smurfka
Nadpozemská drbna 29544 příspěvků 05.03.18 12:04
@SamantaGilanyi píše:
@smurfka me rikali ze to zalezi na tom jak rychle ta banka ty penize přijme…tak to jsem v pr… pokud to prijde az ve středu

nevim..já posílala asi tak zatím 4× co mám účet a vždy jsem se ptala na poště a vždy mi řekli do 3 dnů..podle mě to hned ten den přijít nemůže..možná druhý pracovní den, to bych ale počítala s úterkem ( pátek je den vložení plus dva pracovní dny ).. :nevim:

iiiv
Extra třída :D 10914 příspěvků 05.03.18 12:05

A taky záleží, kdy v pátek byla ta platba přijatá.

GirlsNick
Kecalka 284 příspěvků 05.03.18 12:07

To jo pokud to bylo třeba pátek-dopoledne, mohlo by Ti to zítra přijít, ale nikdy Ti to nepřijde ihned ten den. :nevim:

SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 12:16

@smurfka dekuju moc. Ja to posilala myslim ve 12

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >