Reklama

Jak dlouho trvá schvalování poukazu pojišťovnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarik12
Extra třída :D 14066 příspěvků 01.02.17 19:00
Jak dlouho trvá schvalování poukazu pojištovnou?

Ahoj, zajímalo by mě, jak dlouho trvá schvalování různých poukazů pro zdr. pojištovnu? Na lázně mají tuším 30 dní, je to tak i na další věci - speciální dlahy, ortézy, kočárky, spec léky či léčba atp. Nebo se to liší dle konkrétního typu pomůcky :think: snažila jsem se to najít, ale nic :(

Reklama

Reakce:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 01.02.17 19:04

@Sarik12 Zeptej se doktora, který Ti to předepsal. Jinak - babička poslala poukaz na lázně - do čtyř dnů ji přišla SMS s informací, že jí je schválili.

Sarik12
Extra třída :D 14066 příspěvků 01.02.17 21:11

@Sashie
pokazde jina odpoved, to mi nepomuze :lol:

Jarka K
Závislačka 3911 příspěvků 02.02.17 08:28

Lázně nám schválili brzy, ale myslím, že na to měli ten měsíc.
Pak jsme žádali o inhalátor a to trvalo přesně měsíc a měli na to měsíc.
Zavolej si na pojišťovnu. Já se tam vždycky dopředu ptala, abych věděla, jak dlouho budu čekat.

Sashie
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 02.02.17 14:17

@Sarik12 Tak řekla jsem, kde seženeš informaci - u lékaře - ten o tom ví více, ne? A dodala jsem vlastní zkušenost. Na schválení lázní mají 30 dní, schváleno za 4. Táta čekal 14 dní na schválení lázní. Záleží pojišťovna od pojišťovny, revizák od revizáka. Nebo se ještě obrať přímo na pojišťovnu, pod kterou spadáš a tam ti dají přesnější odpověď. Ono je to jinak u VZP, VOZP atd..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama