Jak dlouho trvá schvalování poukazu pojišťovnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sarik12
Extra třída :D 14303 příspěvků 01.02.17 19:00
Jak dlouho trvá schvalování poukazu pojištovnou?

Ahoj, zajímalo by mě, jak dlouho trvá schvalování různých poukazů pro zdr. pojištovnu? Na lázně mají tuším 30 dní, je to tak i na další věci - speciální dlahy, ortézy, kočárky, spec léky či léčba atp. Nebo se to liší dle konkrétního typu pomůcky :think: snažila jsem se to najít, ale nic :(

Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 01.02.17 19:04

@Sarik12 Zeptej se doktora, který Ti to předepsal. Jinak - babička poslala poukaz na lázně - do čtyř dnů ji přišla SMS s informací, že jí je schválili.

Sarik12
Extra třída :D 14303 příspěvků 01.02.17 21:11

@Sashie
pokazde jina odpoved, to mi nepomuze :lol:

Jarka K
Závislačka 4093 příspěvků 02.02.17 08:28

Lázně nám schválili brzy, ale myslím, že na to měli ten měsíc.
Pak jsme žádali o inhalátor a to trvalo přesně měsíc a měli na to měsíc.
Zavolej si na pojišťovnu. Já se tam vždycky dopředu ptala, abych věděla, jak dlouho budu čekat.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 02.02.17 14:17

@Sarik12 Tak řekla jsem, kde seženeš informaci - u lékaře - ten o tom ví více, ne? A dodala jsem vlastní zkušenost. Na schválení lázní mají 30 dní, schváleno za 4. Táta čekal 14 dní na schválení lázní. Záleží pojišťovna od pojišťovny, revizák od revizáka. Nebo se ještě obrať přímo na pojišťovnu, pod kterou spadáš a tam ti dají přesnější odpověď. Ono je to jinak u VZP, VOZP atd..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Honza v MasterChefovi odrovnal porotu: Má šest prstů, ale vaří jako zkušený mazák!

Stejně jako ty předchozí přináší i letošní řada kulinářské show MasterChef... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >