Jak dlouho trvá schvalování poukazu pojišťovnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarik12
Extra třída :D 14185 příspěvků 01.02.17 19:00
Jak dlouho trvá schvalování poukazu pojištovnou?

Ahoj, zajímalo by mě, jak dlouho trvá schvalování různých poukazů pro zdr. pojištovnu? Na lázně mají tuším 30 dní, je to tak i na další věci - speciální dlahy, ortézy, kočárky, spec léky či léčba atp. Nebo se to liší dle konkrétního typu pomůcky :think: snažila jsem se to najít, ale nic :(

Reakce:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 01.02.17 19:04

@Sarik12 Zeptej se doktora, který Ti to předepsal. Jinak - babička poslala poukaz na lázně - do čtyř dnů ji přišla SMS s informací, že jí je schválili.

Sarik12
Extra třída :D 14185 příspěvků 01.02.17 21:11

@Sashie
pokazde jina odpoved, to mi nepomuze :lol:

Jarka K
Závislačka 4000 příspěvků 02.02.17 08:28

Lázně nám schválili brzy, ale myslím, že na to měli ten měsíc.
Pak jsme žádali o inhalátor a to trvalo přesně měsíc a měli na to měsíc.
Zavolej si na pojišťovnu. Já se tam vždycky dopředu ptala, abych věděla, jak dlouho budu čekat.

Sashie
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 02.02.17 14:17

@Sarik12 Tak řekla jsem, kde seženeš informaci - u lékaře - ten o tom ví více, ne? A dodala jsem vlastní zkušenost. Na schválení lázní mají 30 dní, schváleno za 4. Táta čekal 14 dní na schválení lázní. Záleží pojišťovna od pojišťovny, revizák od revizáka. Nebo se ještě obrať přímo na pojišťovnu, pod kterou spadáš a tam ti dají přesnější odpověď. Ono je to jinak u VZP, VOZP atd..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >