Jak dlouho trvá se zamilovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 14:53
Jak dlouho trvá se zamilovat ?

Ahoj holky,
Ve 30 letech začínám randit. Měla jsem 8 let partnera a predtim 5 let.. takže v tomhle jsem mimo. Budu tedy rada za názor.
Stykam se s mužem měsíc. V tydnu se staví jednou jen tak na pokec a pomůže mi, co je potřeba no a o víkendu, když nemám deti ( mam dvě ) tak jsme spolu se vším všudy :mrgreen:
Doma mi spravuje věci, chová se ke mě hezky, hodně si píšeme, jen o sex mu určitě nejde..
Ale přesto tvrdí, ze jsme stále ve fázi poznávání se.
Je to tak normální? Já měla po měsíci vždy rovnou vztah a byli jsme zamilovaní, tak nevím
Díky

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 09.01.19 14:58

Mně to přijde úplně normální. S mým chlapem jsme na to šli taky pomalu. :nevim:

Bufanda
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 09.01.19 15:03

Buď v klidu, není kam spěchat, uzivej to, co je a pěkně se poznavejte. Není třeba mít všechny vztahy jak přes kopírák ;)

denkat
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 09.01.19 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Ve 30 letech začínám randit. Měla jsem 8 let partnera a predtim 5 let.. takže v tomhle jsem mimo. Budu tedy rada za názor.
Stykam se s mužem měsíc. V tydnu se staví jednou jen tak na pokec a pomůže mi, co je potřeba no a o víkendu, když nemám deti ( mam dvě ) tak jsme spolu se vším všudy :mrgreen:
Doma mi spravuje věci, chová se ke mě hezky, hodně si píšeme, jen o sex mu určitě nejde..
Ale přesto tvrdí, ze jsme stále ve fázi poznávání se.
Je to tak normální? Já měla po měsíci vždy rovnou vztah a byli jsme zamilovaní, tak nevím
Díky

Ahoj, podle mě musí každý budovat vztah takovým tempem, který mu vyhovuje… my jsme se třeba s manželem dali dohromady po 14 dnech, po dvou měsících jsme spolu začali bydlet a 3/4 roku se vzali ;) každý si musí najít to své tempo a ideálně by se to tempo mělo shodovat s tempem protějšku :)

Příspěvek upraven 09.01.19 v 15:22

Elath
Kecalka 327 příspěvků 09.01.19 15:05

No a kdo říká, že není zamilovaný, ale přitom se teprve poznáváte? Vždyť to se nevylučuje. Klidně může po tobě přímo šílet, ale má pravdu v tom, že se poznáváte. Takhle to zní, jako bys chtěla, aby tě po měsíci žádal o ruku, což předpokládám ani ty ještě nechceš. Prostě si to užívej :-)

warita
Extra třída :D 11800 příspěvků 09.01.19 15:58

Pujdu proti proudu a reknu, ze kdyz tam ta chemie je, vis to temer okamzite.

Ja is dlouho myslela, ze se uz ani nezamiluju. Snazila jsem se vybudovat nejaky vztah s tim ci onym, nikdy to nevyslo, nejaky cas jsem byla i sama..... a kdyz uz jsem to komplet vzdala, tak se objevil manzel. A byla to laska jako tram, pripadala jsem si jako nactiletka, nemohla jsem na nej prestat myslet a chtela jsem byt kazdou chvilku s nim. A v ten moment jsem vedela, ze ted opravdu miluju a to vsechno predtim nebylo nic.

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 09.01.19 16:40

@warita
Máme to stejně … :lol: s přítelem jsme půl roku ale již plánujeme svatbu, vím, ze on je ten pravý. Já mám 2.deti a on je mladší než já ale na věku přeci nezáleží :-) od doby co se známe tak jsme spolu každý den, nevynechal ani jeden den, aby nebyl s námi. :srdce:

Lalelale
Kelišová 5302 příspěvků 09.01.19 17:01

Já si myslím, že zamilovanost člověk cítí okamžitě a že je nezávislá na rozumu, plno kamarádek beznadějně milovalo úplné blbečky. A zároveň člověk může pomalu budovat vztah, který pak bude i bez té zamilovanosti kvalitní a pevný. Ale vždy tam ta chemie asi bude chybět :nevim:

warita
Extra třída :D 11800 příspěvků 09.01.19 17:06
@petula.bir píše:
@warita
Máme to stejně … :lol: s přítelem jsme půl roku ale již plánujeme svatbu, vím, ze on je ten pravý. Já mám 2.deti a on je mladší než já ale na věku přeci nezáleží :-) od doby co se známe tak jsme spolu každý den, nevynechal ani jeden den, aby nebyl s námi. :srdce:

muj manzel je mladsi taky, a o HODNE. Ja tedy nemela zadne deti pred tim. Ted mame jedno spolecne, jsme spolu uz 8 let. Preju hodne stesti.

zudina
Závislačka 2592 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 17:17
@warita píše:
muj manzel je mladsi taky, a o HODNE. Ja tedy nemela zadne deti pred tim. Ted mame jedno spolecne, jsme spolu uz 8 let. Preju hodne stesti.

O kolik je mladsi? Jen me to zajima kvuli necemu me osobnimu

warita
Extra třída :D 11800 příspěvků 09.01.19 17:34
@zudina píše:
O kolik je mladsi? Jen me to zajima kvuli necemu me osobnimu

o skoro 11 let.

zudina
Závislačka 2592 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 17:41
@warita píše:
o skoro 11 let.

Diky

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 09.01.19 19:03

@warita
To je hezky, mě je 32 a přítel má 23 :joy: :joy: :joy:
Přítel se přistěhoval ke mě po 2.mesicich, já to chtela taky, aby si někdo nemyslel, měl svůj byt ale přišel ke mě protože já se bála, aby mas nevyhodil a já neměla s dětmi kam jít :?

warita
Extra třída :D 11800 příspěvků 09.01.19 19:04
@petula.bir píše:
@warita
To je hezky, mě je 32 a přítel má 23 :joy: :joy: :joy:
Přítel se přistěhoval ke mě po 2.mesicich, já to chtela taky, aby si někdo nemyslel, měl svůj byt ale přišel ke mě protože já se bála, aby mas nevyhodil a já neměla s dětmi kam jít :?

to je rozumne. A planujete nejake spolecne ditko?

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 09.01.19 19:13

@warita
Jako já mám dvě (kluk 10 a dcera 7) já si myslím, ze by chtěl ale mám nějaké zdravotní problémy a nevím zda bych to zvládla. Mám strašně tenké stěny dělohy a v nemocnici mi bylo řečeno, ze další těhotenství nedoporučuji, muže mi prý prasknout deloha. Nepřežila bych to prý já ani dítě. Tak přítel řekl, ze už máme dvě děti a to nám stačí, ze mu nestojí nic za to, aby o mě přišel.
Uvidíme, kamarádka měla stejný problém a má teď krásného 2.leteho chlapečka, zatím tedy neplánujeme, na jednu stranu si říkám, ze by to bylo hezky ale na druhou stranu už asi nechci :lol: nechám to osudu :-)

Váš příspěvek
Reklama