Jak dlouho trvá udělat melír?

66
14.5.20 10:15

Jak dlouho trvá udělat melír?

Mám krátké vlasy, a na nich melír, potřebovala bych dodělat odrosty, jak dlouho to může trvat? bohužel jsem se zapomněla zeptat a dřív jak v pátek se tam nedostanu a telefon málo nebere, myslíte že to kadeřnice stihne za 1,5 hodiny i s ostříháním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

545
14.5.20 10:19

A proč za to platit u kadeřnice, to svede udělat i mamka nebo kámoška ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28832
14.5.20 10:19

Jestli je rychla tak jo. Muj kadernik by to stihnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
14.5.20 10:25

@quanavera kamarádka daleko a mamka je težce nemocná, navíc ty 300,– za to mě nezruinujou…

@veria no posledně si práve nepamatuji jak jsem byla dlouho ale je pravda ze tehda me to delala pro mě poprvé melír, tak to trvalo asi déle… ale mám pocit přes 1,5 to myslím bylo… no kdyžtak se v pátek tam stavím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16087
14.5.20 10:27

Pres cepici se to stihne tak za hodku a neco… (par minut nez to vytaha, pak zalezi jaky mas vlasy- jak dlouho musi pusobit ten odbarvovac, ale to je tak 1/2 - 3/4 hodky, pak to smeje), záleží jak je rychla no a jak dlouho ji trva strih a fenovani. Ta hodka a pul je takove minimum bych rekla, radsi bych mela par minut navic rezervu. Edit jinak je fuk jestli to dela poprve nebo odrosty, to trva stejne (leda by to dělala do alobalu, to pak odrosty trvaji i dyl)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
14.5.20 10:36

@Kriss Tina tam mám hustě hnědé, to nevím jak to dělá ale minulo mě to dělala alobalem… no ta 1,5h. pro mě ten den maximum.. tak to si ten melír asi nechám až na příště, stejně když se na to dívám tak když mě ostřihá tak z toho puvodního melíru asi nic nezbyde… jinak dekuji za odpoved :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1480
14.5.20 10:40

@Myhsa moje to stihne za 1,5 hodiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16087
14.5.20 10:46

@Myhsa aha alobalem to trva dyl no, to musi ty vlasy praminek po praminku vyhackovat, navic se bude snazit trefovat do tech co delala minule aby se ti to neslilo :D na to hodka a pul asi stačit nebude. Ja je delam segre, ta ma teda vlasy hodně dlouhe, ale pres cepici sme za hodku hotový, ale alobalem mi to trvalo skoro 3 hodiny (teda vc strihu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
14.5.20 10:49

@Kriss Tina ja su skoro na kluka, ale radši se ji v patek zajdu zeptat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28832
14.5.20 11:18

Muj kadernik to dela alobalem a za 1,5 hod hotovo. Mam dlouhy vlasy. Proste profik kdyby se s tim stval 3 hod tak si asi moc nevydela. Pres cepici jsem myslela ze se dnes melir uz ani nedéa, mozna na kratky vlasy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
14.5.20 12:06

To by mě zajímalo, jak to za tak krátký čas vypadá :think: o používání čepice už vůbec nemluvím, hnus 8o mu zavolej, nebo si to přesuň. S odrosty nás chodí víc, tak bych si z nich v téhle době nedělala vrásky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
14.5.20 12:25

@leylen no přesunout nemužu mám to narostené tak že už se s nima nedomluvím (jak mánička a všade to trčí :D)…ale jak ríkam spíž to vypadá že po ostříhání ani melír nezostane :D telefony nebere, jen osobně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
14.5.20 12:25

Děkuji a téma uzavírám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
14.5.20 12:57

@Myhsa melír se ještě nosí? Za hodinu a půl to kadeřnice stihne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3413
14.5.20 16:48
@Rachel_cz píše:
@Myhsa melír se ještě nosí? Za hodinu a půl to kadeřnice stihne.

Není melír jako melír :mrgreen:

Já mám blond vlasy, hustej melír, a za hodinu a půl to kadeřnice rozhodně nestíhá, většinou tam strávím tak kolem tří hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama