Jak dlouho trvá v Lidlu retro týden?

2025
1.6.18 10:56

Jak dlouho trvá v Lidlu retro týden?

Ahoj, nejsem obvykle zakaznikem Lidla, ale chci jeste koupit neco v retro tydnu, ktery je od tohoto pondeli. Trva do nedele? Byla jsem v Lidlu v Mecholupech, ale tam uz z retro veci meli jen pralinky…Je tu prosim nejaka prazanda, ktera by mi poradila, kde retro veci jeste maji vic? Chci udelat nakup pro seniory. Dik :srdce: :* Oml.se, bez diakritiky, pisi z mobilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9445
1.6.18 11:00

Každý tématický týden v Lidlu je vždy od pondělí do neděle, ale obvykle jen do vyprodání zásob, takže nejžádanější zboží je často hned pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
1.6.18 11:01

Ano, od pondělí do neděle. Od příštího pondělí je pak XXL týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
1.6.18 11:02
@maskovak píše:
Ahoj, nejsem obvykle zakaznikem Lidla, ale chci jeste koupit neco v retro tydnu, ktery je od tohoto pondeli. Trva do nedele? Byla jsem v Lidlu v Mecholupech, ale tam uz z retro veci meli jen pralinky…Je tu prosim nejaka prazanda, ktera by mi poradila, kde retro veci jeste maji vic? Chci udelat nakup pro seniory. Dik :srdce: :* Oml.se, bez diakritiky, pisi z mobilu.

Včera na Zbraslavi ještě měli docela výběr, jídlo i drogerii. Jinak akce trvá týden, ale často tam mají zbytek věcí delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24934
1.6.18 11:06

Že by týden trval týden? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2941
1.6.18 11:07

Koněvova, Praha 3, se ty věci za tyden většinou ani neprodají :) ale nevim, jestli maji vše, tento Lidl je mensi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13829
1.6.18 11:08

@Daenerys91 už zas? :roll: přijde mi že XXL tyden je co chvila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
1.6.18 11:09

@debra.morgan njn, teď jsem se dívala na jejich stránky… ono se to stejně všechno pořád opakuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
1.6.18 11:14
@pikola píše: Že by týden trval týden? :think:

Nektere obchody maji akce nazvane tyden i delsi ci naopak kratsi dobu. Dekuji presto za reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
1.6.18 11:15

Dik vsem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Any11
1.6.18 11:18

V letaku je 28.5-3.6 V Mecholupech to byva brzy pryc, ten na Svehlovce je min vytizeny a vetsinou tam sezenu i to, co je v Mecholupech vyprodane.

• Citovat
  • Nahlásit
2025
1.6.18 11:24
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
1.6.18 11:41

@maskovak Tématický týden v lídlu trvá vždy týden a potom se doprodávají věci co zůstanou z této akce, takže i po týdnu je můžeš koupit, pokud se nevyprodají za ten týden. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.18 12:03
@pikola píše: Že by týden trval týden? :think:

u nás trvá v podstatě dva, další týden je doprodej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu