Jak dlouho trvá vyřízení ESTA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 21:28
Jak dlouho trvá vyřízení ESTA

Ahoj, nemáte někdo skušenost s ESTA. Jde mi konkrétně o to, za jak dlouho potvrzení přijde. Letíme do USA. Přítelovi i synovi potvrzení už přišlo, skoro hned a mne ještě nic. Vím, že na to mají max. 72h (což bude zítra večer), ale všichni v mém okolí to měli do pár minut. Tak mě to celkem děsí. Přišlo někomu také později?

Reakce:
peta1003
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 14.06.19 21:32

Já to poslala v sobotu vecer okolo 22:00hod a v nedeli rano jsem to tam mela. Pritel poslal rano v pracovni den a do hodiny mu to schvalili.

hanidost87
Povídálka 29 příspěvků 14.06.19 21:33

Asi teď Homeland Security studuje co píšeš na emimino :lol:

Jsi si jistá, že jsi to vše vyplnila správně a odeslala to? Já to taky měla hned..

Kdy letíš? Jestli až za dýl, tak bych počkala do toho zítřka, ale jestli letíš dřív, tak to možná radši vyplň znovu?

veria
Nadpozemská drbna 25580 příspěvků 14.06.19 22:13

Mne přišlo za par minut.

Cheriffka
Kecalka 361 příspěvků 14.06.19 22:34

Uplne prvni zadost mi tenkrat schvalili do nekolika hodin, dalsi 2 zadosti temer hned po odeslani ;)

katyna1984
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 14.06.19 23:02

Jednou za pár minut, jednou za cca 24 hodin, ale to byla skupinová.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 14.06.19 23:06

A teda asi záleží, kdy letíte, ale jestli nějak brzy, tak bych taky radši obětovala těch pár dolarů, původní žádost zrušila a poslala znovu. Blokla se Ti platba na kartě, nemůže to viset na tom?

Mrs.bloud
Kecalka 291 příspěvků 14.06.19 23:43
@Anonymní píše:
Ahoj, nemáte někdo skušenost s ESTA. Jde mi konkrétně o to, za jak dlouho potvrzení přijde. Letíme do USA. Přítelovi i synovi potvrzení už přišlo, skoro hned a mne ještě nic. Vím, že na to mají max. 72h (což bude zítra večer), ale všichni v mém okolí to měli do pár minut. Tak mě to celkem děsí. Přišlo někomu také později?

Ja to mela vzdy hned.

Váš příspěvek
Reklama