Jak dlouho trvá nidační krvácení

Anonymní
14.11.19 07:56

Jak dlouho trvají nidační

Ahoj holky, chci se zeptat, 9 dpo jsem měla odpoledne bolesti v podbřišku na pravé straně, večer slabé krvavé nitky na toaletním papíře, večer silné bolesti a křeče v podbřišku na pravé straně, nemohla jsem ani spát, jak to bolelo. 10 dpo pořád ty krvavé nitky na toaleťáku, bolest v podbřišku ráno pořád vdodt silná, hlavně při chůzi, cítila jsem tam jakousi kuličku. Odpoledne a večer jen mírné píchnutí. Dnes jsem 11 dpo a necítím nic, klidně bych mohla uběhnout maraton. Předpokládala jsem, že 9 a 10 dpo mohlo proběhnout uhnízdění, ale myslela jsem si, že to pak bolí celou dobu. Znamená to tedy, že nidace neproběhla nebo nemusela být úspěšná, nebo je normální, že tyto bolesti přejdou? Je mi jasné, že nejlepší je počkat do termínu MS a pak případně testovat, jen mě zajímají vaše zkušenosti. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15485
14.11.19 07:59

Někdo nidaci ani nepozná..určitě nemusí bolest přetrvávat.. uvidíš tak za 4 dny jestli se povedlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4758
14.11.19 08:06

Mě nidace nebolela vůbec a navíc nidacni špinění bývá kolem 5-6 dne. Takže buď máš posunutou ovulaci nebo to bylo něco jiného. Každopádně jestli jsi opravdu 11DPO tak by ti měl test už ukázat zda jsi těhotná nebo ne. Jinak na příznaky těhotenství zapomeň, ty se projevují většinou až kolem 6.tt a to už odpovídá týdnu zpoždění a výrazným // na testu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 08:22

Oběma moc děkuji za odpovědi.
@Eliskaxox nad příznaky těhotenství vůbec nepřemýšlím. Jen je fakt, že tu silnou bolest v podbřišku a ty krvavé nitky jsem považovala za uhnizďovaní. Testovat před MS radši nechci. Však uvidím příští týden.

• Nahlásit
  • Citovat
14.11.19 08:45

Přesně tyhle bolesti a krvavé nitky jsem měla dva dny zpět, myslela jsem že to značí příchod ms, ale byla jsem teprve 24. dc a teď už nebolí nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 08:57

@Kačka_0000 přesně, až na to, že jsem věděla, že to má není. Zajímalo by mě, co to mohlo být.

• Nahlásit
  • Citovat
14.11.19 08:59

To by mě taky zajímalo. Ještě se mi moc nechce dělat těhotenský test, dostat to mám až v neděli. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 09:03

@Kačka_0000 já ve středu. Tak ti budu držet pěsti, ať to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
14.11.19 09:04

Děkuju, já tobě taky a dej vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 08:37

@Kačka_0000 tak jak to s tebou vypadá?

• Nahlásit
  • Citovat
18.11.19 09:47

V sobotu jsem si dělala těhotenský test a byl negativní :( v neděli jsem to měla dostat a pořád nic, ale čekám to dnes/zítra, protože už trochu špiním. A co ty? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 16:01

@Kačka_0000 já čekám do středy, ale předpokládám, že to dostanu.

• Nahlásit
  • Citovat
19.11.19 14:07

Já mám pořád to špinění, ale ms nikde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 17:07

@Kačka_0000 já měla včera má bolesti, tak jsem si byla jistá, že to dnes dostanu, dneska jak rybička, nic nebolí, nic se nerozjíždí. Jen jsem zase měla pár těch krvavých nitek, tak jsem si říkala, že už to dostanu a nic. Těhotně si nepripadám, snad to do pátku dostanu. Tyhle zpoždění bez výsledku je děs. :zed:
Test sis od neděle nedělala?

• Nahlásit
  • Citovat
19.11.19 17:21

Ty jo, tak to to máme koukám úplně stejný :D test jsem dělala v sobotu a druhy udělám nejspíš ve čtvrtek jestli to nepřijde, v pátek jdu do car na druhou konzultaci :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama