Reklama

Jak dlouho trval potrat po ZT?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 27.11.17 13:26
Jak dlouho trval potrat po ZT?

Ahoj, dobrý den. Tak se můžu přidat do řady těch, které si procházejí zamlklým těhotenstvím. Plod se přestal vyvíjet v 6tt a srdíčko přestalo bít v 8tt. V nemocnici doporučili revizi, ale vnitřně jsem se rozhodla, že pokud to nebude opravdu nutné, počkám, jestli se s tím tělo nevypořádá samo. Před týdnem jsem začala špinit, od čtvrtka beru od mé gynekoložky kapky Ergotamin, chvílemi mám křeče, pár hodin nic, pak tmavá krev, ale jen chvíli, pak zase nic a zase křeče, včera i trochu jasné krve…gynekoložka mi řekla, že ať se nebojím, že jedna její pacientka potrácela měsíc, hned potom otěhotněla a má doma zdravou dcerku…ale samozřejmě jsem nervózní, vím, že si tímhle hodně holek tady prošlo, četla jsem i nějaký diskuze, ale většinou to bylo o tom, že to šlo ráz naráz. Máte někdo zkušenost, že by to trvalo delší dobu a rozjíždělo se to postupně?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Fuside11
Stálice 83 příspěvků 27.11.17 13:51

@marinana ja mela 1 potrat v 8.tt o mesic pozdeji druhy (gestacni vacek) a pak jsem si pockala 3mesice a ted jsem v 7 mesici ;) lepsi si po tom potratu pockat.. ;))

Heivka
Závislačka 3072 příspěvků 27.11.17 13:53

Mě samovolný potrat po zamlklém těhotenství trval dlouhých 20 dní. Ale u mě těhotenství zamlklo ve 4-5tt a že je něco špatně ukázalo až krvácení kolem 7tt. Bylo to na palici, ale na druhou stranu asi lepší než pobyt v nemocnici. Celou dobu jsem chodila 2× týdně na ultrazvuk a odběry na klesající HCG. Křeče jsem měla minimální, ale to asi bylo i tím, že těhotenství zamlklo velmi záhy. Držím palce ať to máte co nejdřív za sebou.

Terez001
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 27.11.17 14:00

Já měla v sobě plod o velikosti 6.týdne a přišli na to až v 10.tt :? Žádné špinění, nic, cítila jsem se naopak skvěle. Musela jsem na revizi.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 27.11.17 14:35

@marinana u me trval samovolny potrat asi 15-17dni a bylo me fakt hrozne zle.jela jsem na pohotovost 24.12.16.kolem pulnoci brisko uz me tak dva dny pobolivalo a zacala jsem slabe krvacet.Mela jsem jit na revizi ale kvuli vanocum me doktorka rekla ze mam prijit az 27.12.16.mezitim se me to doma rozjelo ale byla jsem stastna ze jsem nemusela na zadnej zakrok a ze si s tim moje telo poradilo.bylo to ZT cca v 7-8tt. Tedka jsem po Ketu a ve stredu jdu na prvni utz tak snad bude vsechno ok. Preju hodne stesti :kytka:

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 27.11.17 15:38

@Fuside11 S čekáním asi nebude problém, nedokážu si teď nějak představit, že bych si tímhle mohla za tak krátkou dobu projít znova…

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 27.11.17 15:42
@Heivka píše:
Mě samovolný potrat po zamlklém těhotenství trval dlouhých 20 dní. Ale u mě těhotenství zamlklo ve 4-5tt a že je něco špatně ukázalo až krvácení kolem 7tt. Bylo to na palici, ale na druhou stranu asi lepší než pobyt v nemocnici. Celou dobu jsem chodila 2× týdně na ultrazvuk a odběry na klesající HCG. Křeče jsem měla minimální, ale to asi bylo i tím, že těhotenství zamlklo velmi záhy. Držím palce ať to máte co nejdřív za sebou.

Moje kamarádka má to samé, chodí na utz a berou jí krev, moje doktorka k tomu přistoupila trochu jinak, mám přijít až když budu myslet, že je po všem. Tak snad ví co dělá…moc děkuju za příspěvek.

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 27.11.17 15:46

@Kikulele Tak to musely být neveselé Vánoce :-( My už chtěli říct nastávajícím babičkám a dědečkům, že chceme letos pod stromeček kočárek, tak asi budu taky trochu smutnit…ale tak mělo to tak být…Moc držím pěsti, ať je všechno v pořádku :kytka: :kytka: :kytka:

Heivka
Závislačka 3072 příspěvků 27.11.17 16:20

@marinana Jo já měla mít TP 26.12.2017, tak to smutnění chápu, ale na druhou stranu jsem v 8tt a doufám, že to dopadne lépe než posledně.

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 27.11.17 17:12

@Heivka moc držím pěsti, ať je vše v pořádku

Fuside11
Stálice 83 příspěvků 28.11.17 15:47

@marinana jasne no ;) ja proste miminko chtela tak moc az se to povedlo no :) ale to pujde :))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 20:59

@marinana Měla jsem zt a odmítla revizi. Potratila jsem asi za měsíc, to bylo minulý týden. Mám ještě nějaké zbytky v děloze, zítra jsem měla jít na revizi, ale nakonec počkám jestli to neodejde samo. Samozřejmě jsem se radila se svým dr, prý by to mělo odejít nejpozději s další MS.

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 30.11.17 10:02

@Fuside11 tak když to tak počítám, tak to bude lednové miminko?

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 30.11.17 10:15
@Anonymní píše:
@marinana Měla jsem zt a odmítla revizi. Potratila jsem asi za měsíc, to bylo minulý týden. Mám ještě nějaké zbytky v děloze, zítra jsem měla jít na revizi, ale nakonec počkám jestli to neodejde samo. Samozřejmě jsem se radila se svým dr, prý by to mělo odejít nejpozději s další MS.

tak takhle to bude asi probíhat i u mě, od těch kapek průběžně krvácím, ale je to jako na jednu vložku za den, v neděli jsem si už myslela, že jeto tu, hrozný křeče a něco trochu odešlo, ale pak zase klid…je to týden, tak musím asi vydržet, ale přála jsem si, aby to bylo rychlejší… napiš, jak jsi dopadla…

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 30.11.17 10:42

Ještě bych se chtěla zeptat, celé to je trochu nechutné téma, ale nedá mi to, myslím, že ze mě vytéká nějaká čirá tekutina, zažila jste to některá? Poprvé jsem myslela, že je to únik moči, ale podruhé už to bylo jasně z dělohy…tak nevím, co by to mohlo být… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >