Jak dlouho trvala vaše cesta k miminku v Repromede Brno

255
31.5.16 16:30

Jak dlouho trvala vaše cesta k miminku v Repromede Brno

Dobrý den Maminky i budoucí maminky.. :) :mavam:
Máme za sebou s manželem 1. návštěvu v Repromede. - Ultrazvuk a odběr krve. Vzhledem k tomu, že jsem strašně netrpelivá, zajímalo by mě, jak dlouho trvala vaše cesta v Repromede k vysněného miminku? Vím, že u každého je to individuální, ale myslím, že by mi to aspoň trošku pomohlo při čekání, vědět jak asi zhruba ta cesta bude dlouhá :-) děkuji všem za odpovědi :-) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
31.5.16 17:44

@NikNikol
Ahoj :mavam: naše cesta k malému trvala necelé dva roky.
Mezitím jsem podstoupila laparoskopii, první neúspěch, zamlklé těhotenství, další neúspěch a pak se stal zázrak a čekala jsem našeho prcka :srdce:
přeji hodně štěstí a věř že se povede dřív nebo později.

• Nahlásit
  • Citovat
1097
31.5.16 17:51

Ahoj my jsme začali chodit do repromedy nekdy v březnu a momentálně začínám 7tt :lol: povedlo se nám to na první pokus a to s pouhým jedním bojovníckem! A to jsem ještě hodně krvácela při stimulaci :)
Držím ti pěsti, cekani je nejhorsi ale pak to stojí za to:-)) ja na repromedou nemůžu říct žádný negativní názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
31.5.16 18:28

Od prvni navsetevy do // na testu 6 mesicu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15255
31.5.16 23:52

U nás to byly dva měsíce. Taky jsme měli jen jedno embryo a i to byl u mě skoro zázrak a dneska je z něj nádherná 18m holčička. Repromedu fakt můžu doporučit. Mají vyšší úspěšnost než ostatní a já se tam cítila fakt dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
1.6.16 19:45

Ahoj, my jsme zde podstoupili spermiogram a poté první návštěvu. Ta byla někdy přelom červen/červenec. V srpnu odběr vajíček a září KET (čekali jsme na vyšetření PGS u embryí). No a vyšel hned první KET a za cca 10dní mám termín porodu. Takže přeji ať to máte stejně „rychlé“ a napoprvé jako my ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
1.6.16 23:20

Koukám, že je to opravdu individuální. A hezky se čte, že to všem vyšlo, tak to má byt. Doufám, že i my budeme mít to štěstí. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama