Jak dlouho trvá, než se vyjádří revizní lékař pojišťovny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chatlineristka
Povídálka 30 příspěvků 18.03.19 14:40
Jak dlouho trvá,než se vyjádří revizní lékař pojišťovny?

Ahoj holky, nejsem tu nová jen mám nový nick(ten starý i s heslem jsem prostě zapomněla :lol: ) Chci se zeptat, chci jit na kompletní rhinoplastiku a abdominoplastiku, obojí že zdravotních důvodů. Narodila jsem se s vývojovou vadou(deformitou) nosu, za 14 dni jsem objednaná na ORL, kde doufám, že mi potvrdí zdravotní problém, jelikož už několik let dýchám hlavně jen polovinou nosu-druhá půlka je skoro neprůchozi, začala jsem chrápat, obávám se, že jsem dokonce dostala i chronickou rýmu, pořád smrkám, pořád mám pocit plného nosu…
Abdominoplastiku chci kvůli brichu, které mi zůstalo po dvou dětech, stále vypadám jak v 6 měsíci…
Zajímá mě, jak dlouho trvá než to schválí revizní lékař? Bude se jednat o dva zákroky, proto se bude na pojišťovnu žádat dvakrát…ale jaký je vlastně celý postup od A do Z? Mám už sjednané ORL a budu mít žádanku na UTZ břicha a konzultaci u klasického chirurga už mám taky, co a jak bude následovat dál? Kdo poposílá žádost na VZP, s kým to všechno mám vlastně propojit? Děkuji moc za odpovědi :srdce:

Reakce:
zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 18.03.19 14:44

zkus začít cvičit , vyřízení je individuální
https://www.youtube.com/watch?…

Chatlineristka
Povídálka 30 příspěvků 18.03.19 14:50
@zlata barva píše:
zkus začít cvičit , vyřízení je individuální
https://www.youtube.com/watch?…

Děkuji :palec: ale to bohužel není odpověď na mou otázku :think:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34611 příspěvků 18.03.19 14:52

Muzu rict, jen jak je to v oblasti lazni a pomucek - tak do mesice. Ohledne postupu se porad s tim, kdo ti to bude delat.

Chatlineristka
Povídálka 30 příspěvků 18.03.19 14:57
@Pudloslava píše:
Muzu rict, jen jak je to v oblasti lazni a pomucek - tak do mesice. Ohledne postupu se porad s tim, kdo ti to bude delat.

No já si právě pamatuju, že když jsem vyřizovala lázně synovi, tak jsme rozhodnutí měli snad už do 14 dnů, ale nikde na netu jsem nenašla, jestli mají (třeba jako urady) nějakou maximální dobu pro vyjádření… :(

Příspěvek upraven 20.03.19 v 14:55

Lama Lama
Hvězda diskuse 51822 příspěvků 18.03.19 15:19

Lécbu (léky) tak 2-3 týdny.

Evkad
Kecalka 127 příspěvků 18.03.19 15:49

Nedávno mi schvalovali pomůcky, lékařka říkala, že na to mají měsíc a za 14 dní mi volali, že je vezou.

Chatlineristka
Povídálka 30 příspěvků 18.03.19 15:55
@Evkad píše:
Nedávno mi schvalovali pomůcky, lékařka říkala, že na to mají měsíc a za 14 dní mi volali, že je vezou.

Aha, tak to je super zpráva, bála jsem se, že vyjádření bude trvat tak 2-3 měsíce :roll: jde o to, že na zacatku zari jedeme na dovcu-poprve jedu k mori, tak potrebuju-teda pokud mi to schválí, popohnat lékaře, aby mi to udělal co nejdriv, abych mohla jet a nebát se slunicka-o potápění u mě nejde, jen o to slunko a protože jdu 29.4. Na konzultaci k plastickemu chirurgovi, budu mit uz i zadanku od ORL lekare, tak snad by nemelo nic branit udelat vykon co nejdřív…žiju s tím nosem už skoro 35 let, nechci ho mít dyl než je nutný :lol:

Váš příspěvek
Reklama