Jak dlouho u vás trval koronavir

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.12.21 17:17

Jak dlouho u vás trval koronavir

Zdravím, jen tak pro zajímavost, jak dlouho u vás trval koronavir? U mě to bylo 1 týden

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11839
8.12.21 17:28

V okolí mě už bude trvat dva roky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sao
1717
8.12.21 17:52

Onemocnění? U manžela na jaře 10 dní, a pak se ještě zhruba pár týdnů cítil unavenější, zadýchával se, měl změněný čich… Teď to prodělaly mé děti (13, 12, 10 a 6 let a nejmladší 10 měsíců), dnes je to 14 dní od prvních příznaků a už jen po ránu trochu kašlou, jinak jim už minimálně 3 poslední dny nic není. U přátel a známých to bylo různé, od bezpříznakových nebo lehkých (třeba 2 dny trvajících) případů, přes průběhy podobné chřipce trvající kolem 14 dní, až po dlouhodobé zápolení s nemocí nebo jejími následky (blízcí známí se léčili cca 2 měsíce) či dokonce těžký průběh, hospitalizaci a/nebo smrt :( (Z bližšího i vzdělanějšího okolí vím hned o několika případech úmrtí :( ) Ale úplně nejčastější je (alespoň v mém okolí) průběh podobný chřipce trvající do těch 14 dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.12.21 18:01

Přesně týden. Jak rychle to přišlo, tak taky odešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 18:33
@Anonymní píše:
Zdravím, jen tak pro zajímavost, jak dlouho u vás trval koronavir? U mě to bylo 1 týden

Dík, že jsi se svěřil. Vůbec nevím, jak jsem mohla doposud bez té informace žít.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 18:48

Jsem naočkovaná 2 dávkami Pfizer (2. dávka červen). I přes relativně vysoké protilátky (nabráno začátkem listopadu) jsem se nakazila. Začalo to lehkým nachlazením, pak jsem 3. den ztratila čich, takže test, no a samozřejmě, mám ho tam :). Úplná ztráta čichu trvala jen 1 den. Jiné příznaky se již nedostavily. Dnes uplynulo 7 dní od nástupu symptomů, takže doufám, že tím to pro mě na 6 měsíců končí.

Nákazu nám přineslo domů neočkované dítě, příznaky mělo mírné (rýma a lehký kašel). Manžel se nenakazil (je očkovaný 3× Modernou, rizikový). Trochu jsme si dávali pozor, ale bylo již pozdě. Za mě :palec:, očkování splnilo očekávání.

• Citovat
  • Nahlásit
15708
8.12.21 19:07

Ockovana, delta, cca 10 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 19:21

Ockovana Pfizerem a presne dva dny, jeden den lehka ryma, druhy ztrata cichu a zimnice, třetí den jako by nic. Ode me to chytili dalsi dva ockovani a oba take max dva dny, rizikova starší osoba dokonce nemela vlastne skoro nic, jen se jeden den pri cinnosti zadychavala a citila se nachlazena.

• Citovat
  • Nahlásit
66356
8.12.21 19:44
@Anonymní píše:
Jsem naočkovaná 2 dávkami Pfizer (2. dávka červen). I přes relativně vysoké protilátky (nabráno začátkem listopadu) jsem se nakazila. Začalo to lehkým nachlazením, pak jsem 3. den ztratila čich, takže test, no a samozřejmě, mám ho tam :). Úplná ztráta čichu trvala jen 1 den. Jiné příznaky se již nedostavily. Dnes uplynulo 7 dní od nástupu symptomů, takže doufám, že tím to pro mě na 6 měsíců končí.Nákazu nám přineslo domů neočkované dítě, příznaky mělo mírné (rýma a lehký kašel). Manžel se nenakazil (je očkovaný 3× Modernou, rizikový). Trochu jsme si dávali pozor, ale bylo již pozdě. Za mě :palec:, očkování splnilo očekávání.

Buď ráda..muž byl ko 4 dny, kdy jsem chvílemi fakt uvažovala na RZ.. malý měl 2 dny 40 st horečky a dávivý kašel.. já 3 dny unava.. je to fakt u každého jiné, zpětně mě úplně překvapuje, jak ty symptomy můžou být rozdílné. ji a čich a chuť ztratil muž, malý mi to tedy ještě neřekne, má rok, já jsem už týden bez čichu.. i když dneska nějaky náznak proběhl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.12.21 12:38

infekčnost

Dobry den,
Marně se snažím zjistit, kolik dnů je člověk od záchytu pcr testem infekční (kovid). Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
12.12.21 16:11
@Pajadada píše:
Dobry den,
Marně se snažím zjistit, kolik dnů je člověk od záchytu pcr testem infekční (kovid). Děkuji

Hledala jsme na internetu a nasla jsem info, ze clovek by pri mirnem prubehu Covidu nemel uz byt infekcni po 10 dnech od zacatku priznaku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
12.12.21 16:25

Jeste se tu zeptam. Dnes bych mela mit posledni den izolace. Zitra mi bude volat PL kvuli ukonceni (rikala to po pozitivnim PCR, ze 13.12. mi zavola). Vim, ze pro ukonceni clovek musi byt 3 dny bez priznaku. Zimnici ani svalove bolesti uz davno nemam, ale jeste se mi nevratil cich (vcera uz jsem zacala neco malinko citit) a stale mam pocit mirne nateklych sliznic v nose a mirne pokaslavam (treba pul dne nekaslu, druhou pulku dne trochu, ale mnohem mnohem mene nez na zacatku onemocneni). A jsem porad unavenejsi, ale mam miminko, ktere v noci spi ruzne a taky jsem uz dlouho nemela pohyb venku, takze k unave by byly i jine duvody. Myslite, ze mi zitra PL izolaci ukonci? Nebudu ji lhat a stejne budu jeste par dni vetsinu dne travit doma, dokud kojenci neskonci izolace. Ale rada bych zasla na aspon na nakup nebo sla aspon na kratkou prochazku, kdyz bude muz doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
12.12.21 17:32
@Anonymní píše:
Dík, že jsi se svěřil. Vůbec nevím, jak jsem mohla doposud bez té informace žít.

Tak třeba pro mě je délka trvání nemoci zajímavou informací! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3757
16.12.21 12:42

Devět měsíců. Špitál, plicní ventilace, následná rehabilitace, lázně. Celá rodina onemocněla naráz, dcery, vnoučata, manžel nic. Ačkoliv hlavně dcery jsou takové virozky. Já nebyla nemocná nikdy, tak teď jsem si to vybrala naráz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
16.12.21 12:49

10 dnů. 3 dny z toho na chcípnutí - málem jsem se zadusila. Ale jak rychle mě to sundalo, tak rychle jsem se z toho vyhrabala. Za pár dní už jsem lítala se psem po lese :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat