Jak dlouho ukazuje těhu test "pozitivitu"?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 10.01.11 11:44
Jak dlouho ukazuje těhu test "pozitivitu"?

Holky,a si budu mít stupidní dotaz a doufám, že ho dobře popíšu :oops: Zkrátka: jde mi o to, kolik týdnů těhotenstí se ještě ukáže na těhu testu? Jako když bych byla třeba už 10 týdnů těhu, jestli by se pořád ještě ukázaly dvě čárky? Nebo je těhu test jen na odhalení úplně raného těhotenství?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 10.01.11 11:47

v 16tt jsem měla úplnou dálnici :wink:

llena
Závislačka 3115 příspěvků 10.01.11 11:47

Podle mého názoru se bude ukazovat až do konce těhotenství tzn. do porodu a možná ještě i chvíli po tom… :wink:

Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 10.01.11 11:48

Ahoj, jsem si jistá, že od určitého týdne už se // na testu nezobrazují, ale nevím, od kdy :nevim: To jsem pomohla, co :mrgreen:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 10.01.11 11:49

Tak to jsem ráda, myslela jsem, že od určitého týdne už tam nebude. I když je to nelogický, že? Čím víc vás toto potvrdí, tím budu raději :lol:

Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 10.01.11 11:49

To se mi nezdá, takže i teď bych tam měla //? Škoda, že nemám test doma, hned bych to vyzkoušela :mrgreen:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 10.01.11 11:49
Tak to jsem ráda, myslela jsem, že od určitého týdne už tam nebude. I když je to nelogický, že? Čím víc vás toto potvrdí, tím budu raději :lol:
Weruska píše:
Ahoj, jsem si jistá, že od určitého týdne už se // na testu nezobrazují, ale nevím, od kdy :nevim: To jsem pomohla, co :mrgreen:

Jak to?

brouczek
Kecalka 144 příspěvků 10.01.11 11:50

bude určitě ukazovat pořád dokud máš v těle měřitelnou hodnotu hcg :mrgreen:

papajinka
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 10.01.11 11:51

Budou se zobrazovat až do konce, protože to zbůsobí HCG, které máš celou dobu těhu. Postupně narůstá, takže čárky budou furt! Ale není proč test dělat, když už chodíš k Dr. na kontroly?

Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 10.01.11 11:51

Týjo já měla za to, že pak ta hodnota hcg zase klesá :mrgreen: No nevím, kde jsem na to přišla :lol: :mrgreen: Se omlouvám, sama jsem teď chytřejší :oops: :mrgreen:

papajinka
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 10.01.11 11:52

nene, HCG stále stoupá až do závratných výšin :mrgreen:  :palec:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 10.01.11 11:54

Jde o to, že já teď těhu být nechci. Poslední MS byla trochu slabší, než vždycky a teď mám zpoždění (což u mě není neobvyklé), tak jsem trochu nervozní…

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 10.01.11 11:54

Jo a taky jsem si myslela, že HCg pak klesá…

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.11 11:55

Tady je to popsane http://www.orift.com/…-moc-krev-54

Margott
Ukecaná baba ;) 2027 příspěvků 10.01.11 11:56
:wink:

http://www.naseporodnice.cz/…otenstvi.php

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >