Jak dlouho usilovat o cca 30letou ženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

idefix80
Povídálka 15 příspěvků 18.02.18 09:13
Jak dlouho usilovat o cca 30letou ženu?

Ahoj, potřebuji zpětnou vazbu od 30 letých a starších žen. ;) Bohužel myšlenky číst neumím, tak bych potřeboval nějak zjistit, co se honí hlavou 30leté slečně o kterou mám zájem. (V předvztahové komunikaci je upřímnost prý tabu, takže ptát se nemám význam, stejně nic neprozradí.)
Budu se snažit nastínit situaci. Já 34 bezdětný ona 29 dvouletá holčička. Oba single. První schůzka, klasické oťukávání. Druhá schůzka - dotyky. Třetí schůzka - dala mi drobnost, takže jsem ji hned na oplátku dál pusu na pusu. Čtvrtá schůzka - dal jsem ji drobnost já, čekal jsem, že mi také dá pusu, ale nic. Koukali jsem na film - hladil jsem ji ruku, záda, byla příležitost, tak jsem zase dal pusu. Pátá schůzka v podobném stylu jako čtvrtá, já aktivní, ona úplně pasivní (ok upekla mi dort), žádnou moji náklonnost nevrátí.

Normálně bych ji už začal líbat atd… :D, ale jelikož si dost stěžuje, že všem chlapům jde jenom o sex, tak nevím, jestli na ní raději netlačit. Když nebudu tlačit, tak si ale zase může říct, že se k ničemu nemám a udělá si ze mně kamaráda. Tak a teď babo raď. :D Doteď jsem měl jenom cca 20leté a ty se hned přitulily a bylo vyřešeno. :D Ale 30letou nikdy, nevím jak to vidí ony. Tak jak by jste holky chtěly vy, aby to pokračovalo…

Ano ženy nevědí, co chtějí, proto hledají chlapa, který ji bude rozumět a bude přesně vědět, co chce. Kde vás takovéto představy učí fakt nevím! :D Jsem kvůli této slečně přečetl několik knížek o vztazích, ale asi jsem zvolil špatnou literatutu, budu muset začít s tématem jak číst myšlenky. :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9425 příspěvků 18.02.18 09:19

Není to o věku, spíš o citech. Možná si ještě není jistá, jestli s tebou do vztahu půjde :nevim: Naposledy jsem randila ve 24 letech a přišlo mi úplně normální hned se tulit. Ale to jsem neměla dvouleté mládě a mohla jsem myslet jen na sebe. Kdybych zůstala tak brzo po narození bez partnera, příštího chlapa bych si vybírala hodně obezřetně.
V knihách se pravdu o své „slečně“ nedozvíš. Co se jí honí hlavou, to ví jen ona sama. A dozvíš se to tak, že se jí zeptáš. Nebo prostě nebudeš tlačit na pilu a počkáš.

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 18.02.18 09:20

Nevím, co se jí honí v hlavě, ale pochybuji, že je to jejím věkem. Tam bude nějaký jiný problém. Bojí se navázat vztah, má špatné zkušenosti, že jí chce každý do postele, nebo se jí zas tak moc nelíbíš.

Levandule121
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 18.02.18 09:32

Další schůzku bych, být tebou, dala v hodně dobré restauraci, víno, atmosféra. Pokud by byla bezdětná, jako takový mezník bych brala, abys ji zavezl autem domů a pokud by nepozvala dál, vášnivá pusa a beze slova výčitek odjezd - jakoby dát signál, že respektuješ, že může být krásný večer a nechtít za to sex. To si myslím, že by mělo zabrat na 100% aby se jí to rozleželo a další schůzka v pořadí by měl být zvrat (buď vášeň nebo konec. Já jsem hodně stydlivá a na mě by to zabralo.

A těch schůzek by bylo už i na opatrnou s tak malým dítětem po velkém zklamání právě tak akorát. Ale je to jenom můj názor. Držím palce, pokud to s ní myslíš vážně. A s jejím dítětem. To pro ní bude totiž už na celý život nejdůležitější člověk na světě, ačkoli stejně důležitým by sesw postupně mohl stát i ty. ;)

Klopotkova
Kelišová 6788 příspěvků 18.02.18 09:33
@enyf píše:
Nevím, co se jí honí v hlavě, ale pochybuji, že je to jejím věkem. Tam bude nějaký jiný problém. Bojí se navázat vztah, má špatné zkušenosti, že jí chce každý do postele, nebo se jí zas tak moc nelíbíš.

Souhlasím do posledního písmenka. :think:

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8439 příspěvků 33 inzerátů 18.02.18 09:36

Tak pokud prohlasuje, ze chlapum jde jen o sex, prestala bych se s ni stykat doma a normalne randila a davala ji cas. Jako dotyky jo, pusu, uvidis co casem dovoli dal.

Konnny
Ukecaná baba ;) 1731 příspěvků 18.02.18 09:40

Osobně si myslím, že ji tak moc nepřitahuješ..

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7655 příspěvků 18.02.18 09:40

Příště více alkoholu a jestli ani to nezabere, asi to nemá cenu. Jo a kdyby to přehnala a zvracela, drž ji u toho vlasy, to ženy ocení. Good luck a dej pak info :mrgreen:

Helileli
Závislačka 2648 příspěvků 18.02.18 09:41

Je mi přes třicet a ještě stále považuji pusu na pusu za výzvu k intimnostem. Pokud bych na ni nereagovala ani tak, ani tak… Si to ani neumím představit, buď reaguju kladně přinejmenším oplácením pusy nebo bych hned řekla, že promiň, jsme kamarádi a nenechávám se otlapkavat u filmu. Přijde mi to jako nějaký divný druh ženy :think:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 18.02.18 09:44

@idefix80 tak ji proste na dalsi schuzce chyt a zacni libat… a bud to vyjde nebo nebude chtit… ale dozvis se, jak na tom jsi… pokud by i v nasledujicim vztahu mela byt porad jen takova nerozhodna, tak by to nebyla zadna vyhra… na veku zase tak moc nezalezi… pokud tam jiskra preskoci, tak se to pozna… ja se s manzelem seznamila ve 34 letech, ale po tretim rande jsme byli oba jak pubertaci… takze to priste zkus, pretvarovat se a krotit se rok nebo i dele nema smysl…

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7655 příspěvků 18.02.18 09:45
@Helileli píše:
Je mi přes třicet a ještě stále považuji pusu na pusu za výzvu k intimnostem. Pokud bych na ni nereagovala ani tak, ani tak… Si to ani neumím představit, buď reaguju kladně přinejmenším oplácením pusy nebo bych hned řekla, že promiň, jsme kamarádi a nenechávám se otlapkavat u filmu. Přijde mi to jako nějaký divný druh ženy :think:

Holt tady oplatky se nepečou :lol:

Knihomyš
Extra třída :D 10507 příspěvků 18.02.18 09:53

@idefix80 Řekla bych, že ona ví přesně, co chce - chlapa, kterému nejde jen o sex :) A který o ni bude nějakou chvíli usilovat, i když sex nebude. Evidentně jí to funguje, protože jsi už kvůli ní přečetl několik knížek o vztazích a radíš se na emiminu…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 18.02.18 09:56
@Knihomyš píše:
@idefix80 Řekla bych, že ona ví přesně, co chce - chlapa, kterému nejde jen o sex :) A který o ni bude nějakou chvíli usilovat, i když sex nebude. Evidentně jí to funguje, protože jsi už kvůli ní přečetl několik knížek o vztazích a radíš se na emiminu…

Jen aby to nebylo tak, ze ji nejde o sex vubec, ze ji to nic nerika a nebude ho chtit i pozdeji…

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 7286 příspěvků 18.02.18 10:02

Taky bych rekl, ze ji az tolik neberes.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7655 příspěvků 18.02.18 10:09
@Knihomyš píše:

Nene, kdyby byl pořádnej chlap, tak na emimino nepáchne :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama