Reklama

Jak dlouho usilovat o cca 30letou ženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

idefix80
Povídálka 15 příspěvků 18.02.18 09:13
Jak dlouho usilovat o cca 30letou ženu?

Ahoj, potřebuji zpětnou vazbu od 30 letých a starších žen. ;) Bohužel myšlenky číst neumím, tak bych potřeboval nějak zjistit, co se honí hlavou 30leté slečně o kterou mám zájem. (V předvztahové komunikaci je upřímnost prý tabu, takže ptát se nemám význam, stejně nic neprozradí.)
Budu se snažit nastínit situaci. Já 34 bezdětný ona 29 dvouletá holčička. Oba single. První schůzka, klasické oťukávání. Druhá schůzka - dotyky. Třetí schůzka - dala mi drobnost, takže jsem ji hned na oplátku dál pusu na pusu. Čtvrtá schůzka - dal jsem ji drobnost já, čekal jsem, že mi také dá pusu, ale nic. Koukali jsem na film - hladil jsem ji ruku, záda, byla příležitost, tak jsem zase dal pusu. Pátá schůzka v podobném stylu jako čtvrtá, já aktivní, ona úplně pasivní (ok upekla mi dort), žádnou moji náklonnost nevrátí.

Normálně bych ji už začal líbat atd… :D, ale jelikož si dost stěžuje, že všem chlapům jde jenom o sex, tak nevím, jestli na ní raději netlačit. Když nebudu tlačit, tak si ale zase může říct, že se k ničemu nemám a udělá si ze mně kamaráda. Tak a teď babo raď. :D Doteď jsem měl jenom cca 20leté a ty se hned přitulily a bylo vyřešeno. :D Ale 30letou nikdy, nevím jak to vidí ony. Tak jak by jste holky chtěly vy, aby to pokračovalo…

Ano ženy nevědí, co chtějí, proto hledají chlapa, který ji bude rozumět a bude přesně vědět, co chce. Kde vás takovéto představy učí fakt nevím! :D Jsem kvůli této slečně přečetl několik knížek o vztazích, ale asi jsem zvolil špatnou literatutu, budu muset začít s tématem jak číst myšlenky. :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11066 příspěvků 18.02.18 09:19

Není to o věku, spíš o citech. Možná si ještě není jistá, jestli s tebou do vztahu půjde :nevim: Naposledy jsem randila ve 24 letech a přišlo mi úplně normální hned se tulit. Ale to jsem neměla dvouleté mládě a mohla jsem myslet jen na sebe. Kdybych zůstala tak brzo po narození bez partnera, příštího chlapa bych si vybírala hodně obezřetně.
V knihách se pravdu o své „slečně“ nedozvíš. Co se jí honí hlavou, to ví jen ona sama. A dozvíš se to tak, že se jí zeptáš. Nebo prostě nebudeš tlačit na pilu a počkáš.

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 18.02.18 09:20

Nevím, co se jí honí v hlavě, ale pochybuji, že je to jejím věkem. Tam bude nějaký jiný problém. Bojí se navázat vztah, má špatné zkušenosti, že jí chce každý do postele, nebo se jí zas tak moc nelíbíš.

Levandule121
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 18.02.18 09:32

Další schůzku bych, být tebou, dala v hodně dobré restauraci, víno, atmosféra. Pokud by byla bezdětná, jako takový mezník bych brala, abys ji zavezl autem domů a pokud by nepozvala dál, vášnivá pusa a beze slova výčitek odjezd - jakoby dát signál, že respektuješ, že může být krásný večer a nechtít za to sex. To si myslím, že by mělo zabrat na 100% aby se jí to rozleželo a další schůzka v pořadí by měl být zvrat (buď vášeň nebo konec. Já jsem hodně stydlivá a na mě by to zabralo.

A těch schůzek by bylo už i na opatrnou s tak malým dítětem po velkém zklamání právě tak akorát. Ale je to jenom můj názor. Držím palce, pokud to s ní myslíš vážně. A s jejím dítětem. To pro ní bude totiž už na celý život nejdůležitější člověk na světě, ačkoli stejně důležitým by sesw postupně mohl stát i ty. ;)

Klopotkova
Echt Kelišová 7610 příspěvků 18.02.18 09:33
@enyf píše:
Nevím, co se jí honí v hlavě, ale pochybuji, že je to jejím věkem. Tam bude nějaký jiný problém. Bojí se navázat vztah, má špatné zkušenosti, že jí chce každý do postele, nebo se jí zas tak moc nelíbíš.

Souhlasím do posledního písmenka. :think:

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 18.02.18 09:36

Tak pokud prohlasuje, ze chlapum jde jen o sex, prestala bych se s ni stykat doma a normalne randila a davala ji cas. Jako dotyky jo, pusu, uvidis co casem dovoli dal.

Konnny
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 18.02.18 09:40

Osobně si myslím, že ji tak moc nepřitahuješ..

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8099 příspěvků 18.02.18 09:40

Příště více alkoholu a jestli ani to nezabere, asi to nemá cenu. Jo a kdyby to přehnala a zvracela, drž ji u toho vlasy, to ženy ocení. Good luck a dej pak info :mrgreen:

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 18.02.18 09:41

Je mi přes třicet a ještě stále považuji pusu na pusu za výzvu k intimnostem. Pokud bych na ni nereagovala ani tak, ani tak… Si to ani neumím představit, buď reaguju kladně přinejmenším oplácením pusy nebo bych hned řekla, že promiň, jsme kamarádi a nenechávám se otlapkavat u filmu. Přijde mi to jako nějaký divný druh ženy :think:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27287 příspěvků 18.02.18 09:44

@idefix80 tak ji proste na dalsi schuzce chyt a zacni libat… a bud to vyjde nebo nebude chtit… ale dozvis se, jak na tom jsi… pokud by i v nasledujicim vztahu mela byt porad jen takova nerozhodna, tak by to nebyla zadna vyhra… na veku zase tak moc nezalezi… pokud tam jiskra preskoci, tak se to pozna… ja se s manzelem seznamila ve 34 letech, ale po tretim rande jsme byli oba jak pubertaci… takze to priste zkus, pretvarovat se a krotit se rok nebo i dele nema smysl…

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8099 příspěvků 18.02.18 09:45
@Helileli píše:
Je mi přes třicet a ještě stále považuji pusu na pusu za výzvu k intimnostem. Pokud bych na ni nereagovala ani tak, ani tak… Si to ani neumím představit, buď reaguju kladně přinejmenším oplácením pusy nebo bych hned řekla, že promiň, jsme kamarádi a nenechávám se otlapkavat u filmu. Přijde mi to jako nějaký divný druh ženy :think:

Holt tady oplatky se nepečou :lol:

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 18.02.18 09:53

@idefix80 Řekla bych, že ona ví přesně, co chce - chlapa, kterému nejde jen o sex :) A který o ni bude nějakou chvíli usilovat, i když sex nebude. Evidentně jí to funguje, protože jsi už kvůli ní přečetl několik knížek o vztazích a radíš se na emiminu…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27287 příspěvků 18.02.18 09:56
@Knihomyš píše:
@idefix80 Řekla bych, že ona ví přesně, co chce - chlapa, kterému nejde jen o sex :) A který o ni bude nějakou chvíli usilovat, i když sex nebude. Evidentně jí to funguje, protože jsi už kvůli ní přečetl několik knížek o vztazích a radíš se na emiminu…

Jen aby to nebylo tak, ze ji nejde o sex vubec, ze ji to nic nerika a nebude ho chtit i pozdeji…

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 18.02.18 10:02

Taky bych rekl, ze ji az tolik neberes.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8099 příspěvků 18.02.18 10:09
@Knihomyš píše:

Nene, kdyby byl pořádnej chlap, tak na emimino nepáchne :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >