Jak dlouho uvařený příkrm?

96
12.11.20 15:39

Jak dlouho uvařený příkrm?

Omlouvám se zase dotaz, ale mám z těch prvních příkrmů strach. Chtěla jsem se zeptat, když jeden den něco miminku uvaříte, dáte to ještě 2. i 3. den? Uvařila jsem dnes cuketu, takže jsem dala dnes a chtěli bych ji dát ještě 2× kvůli alergii. Dávám teď novou zeleninu 3 dny. Nebo byste to na 3. den dali už do mrazáku a vyndali ten den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1191
12.11.20 15:40

Ja jsem davala 2. i 3. den, s masem uz 3. den ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.20 19:05

Navařím a odeberu na ten den a druhy den a pak vychladle zamrazim. A kazdy den vzdy nožem s paličkou kus odštípnu a necham dopol. povolit a ohreju. Takhle to pak mame tak na dalších 5 dnů. Pak navařim zase z něčeho jiného. Dělám vždy stejný základ. Mrkev, celer, petržel a brambor a pak dělám obměnu. Dýni, špenát, brokolice, porek atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
12.11.20 20:13

Dala bych jeste z lednice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
12.11.20 21:06

Vařím denně čerstvé. Akorát uvařené maso dám do lednice a dám ještě druhý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
12.11.20 23:26

Každý den čerstvě uvařené, vařila sem dceři úplně zvlášť do roka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
14.11.20 09:14

A jak ohříváte zmražený příkrm? Někde jsem četla, že by měl znova projít varem? Ale to mi přijde zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.20 12:07

Necham na lince povolit a pak doohreju v kastrulku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
14.11.20 13:05

Davala jsem druhy den z lednice, treti uz ne. Kdyz jsme meli ozkouseno, delala jsem si pak (a porad to i v 15 mesicich delam) vzdy vice do zasoby a mrazim do formicek na led. Pak ty kostky prechovavam v uzaviratelnych saccich a malemu vzdycky vyberu nejakou kombinaci a pripravim prilohu, kdyz zrovna neji nase jidlo. Maso taky, uvarim, posekam pridam kapku oliv. oleje nebo masla a necham zamrazit. Drive jsem rozmrazovala ve vodni lazni, ted uz davam na panvicku, trochu podleju vodou a priklopim poklickou. Na mirnem plameni je za pet minut hotovo. Snazim se, aby se to nevarilo, ale ne vzdy to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama