Jak dlouho vám přetrvávají příznaky COVID?

Anonymní
26.10.20 22:28

Jak dlouho vám přetrvávají příznaky COVID?

Dobrý den, vy, co jste prodělali Covid, jak dlouho vám přetrvávaly příznaky, případně jaké? Jsme teď 10.den karantény, už bychom měli být zdraví, ale pořád se nám hrozně motá hlava, pocit na zvracení, průjem.. jak jste na tom vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.10.20 23:19

Zatím 18 dní teplota, kašel, únava.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 00:26

Ahoj, mám covid už přes 6 týdnů a není možné se toho zbavit, je to hrozné,
sice to nejhorší už asi proběhlo, ale pořád je to dost neúnosné :?
Už si moc přeju ať to odejde… Únava, bolest hlavy, průjem, zvracení, zvláštní zima…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 10:14

4 dny. Jediné, co jsem měla, byla lehčí bolest v krku a po 2 dnech ji vystřídala decentní dvoudenní rýma. Plus jsem během těch 4 dnů chodila častěji na záchod. Nebýt toho, že jsem měla nakažené zprava zleva, asi bych si to s tím ani nespojila a brala to jako banální nachlazení. I když, u banálního nachlazení se zpravidla cítím o něco hůř. :-) Ať jste brzy fit.

• Citovat
  • Nahlásit
3
27.10.20 12:49

Ahoj, já byla na testech 19.10. (pondělí), od soboty mě hodně bolelo na pruduskach a od neděle jsem byla zcela bez chuti a čichu. Průdušky přestaly bolet v průběhu minulého týdne a cca od víkendu se vracela chuť a čich, dneska už mi prijde, ze cítím jako před nákazou. Takže u mě to mělo snad mírný průběh, to samé u partnera, který měl par dni teplotu a byl hodně unavený. Celkove se cítil jako u nachlazení, jemu zůstala chuť i čich. Jediný, komu se to u nás naštěstí vyhnulo, je 10 měsíční syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 12:53

5.den. Nejhorší je rýma, praskání v uších, horečka, z ležení mě bolí záda, snažím se protahovat. Únava, malátnost, afty, bolí mě zuby :mrgreen: po jídle nevolnost. Štípání a pálení očí, testy mě teprve čekají.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 12:55

..a jsem bez čichu. Ale to je možná rýmou.

• Citovat
  • Nahlásit
29
27.10.20 13:36

Já jsem 9tý den od prvních příznaků. Stále bez čichu, unava a námahová dušnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 14:41
@Anonymní píše:
4 dny. Jediné, co jsem měla, byla lehčí bolest v krku a po 2 dnech ji vystřídala decentní dvoudenní rýma. Plus jsem během těch 4 dnů chodila častěji na záchod. Nebýt toho, že jsem měla nakažené zprava zleva, asi bych si to s tím ani nespojila a brala to jako banální nachlazení. I když, u banálního nachlazení se zpravidla cítím o něco hůř. :-) Ať jste brzy fit.

Tak to je šťastný průběh ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 09:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, vy, co jste prodělali Covid, jak dlouho vám přetrvávaly příznaky, případně jaké? Jsme teď 10.den karantény, už bychom měli být zdraví, ale pořád se nám hrozně motá hlava, pocit na zvracení, průjem.. jak jste na tom vy?

Asi 4. týdny v kuse brutální rýma. Někdy jsem měla pocit, že mi nepomáhá ani dýchat pusou. Několikrát jsem spotřebovala nosní kapky během jednoho dne, jak jsem byla zoufalá :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2971
22.11.20 20:02

Mám dotaz, já si furt rikala, ze to covid není, ale nějak zacinam pochybovat. Na 4 dny jsem padla s šílenou únavou a kasovitou stolici, dva dny jsem ani nemohla jist a jidlo cítit, jinak bych vrhla. Teplotu mám jen 37,2 a motala se mi hlava, takže nejlíp mi bylo jen když jsem ležela. Ale k tomu průjmu si nejsem vědoma žádné dietní chyby, břicho me ani nebolelo. Myslela jsem, ze mám proste nějakou hnusnou virozu, ale jak tak ctu, tak průjem je velmi častým příznakem a plno lidi vůbec horečky nemá. Spis ze me to tak náhle sejmulo a především ta neovladatelna únava. Měl jste někdo podobne příznaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 08:54

@hospodki ano, velká únava, motání hlavy a průjem byly mé příznaky. Teplotu jsem měla max 37,3.

• Citovat
  • Nahlásit
2971
23.11.20 11:29
@Anonymní píše:
@hospodki ano, velká únava, motání hlavy a průjem byly mé příznaky. Teplotu jsem měla max 37,3.

Díky, od včera se občas zadycham a dneska cítím trochu průdušky. Takže asi to mám jasny. A ještě jak dlouho jste se nakonec z toho dostávali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 12:25

@hospodki já s mužem tři týdny, na toaletu jsme chodili ve dvou, to motání hlavy bylo hodně silné. Staroušci, kteří se od nás nakazili, zvládli v karanténě vymalovat byt a po deseti dnech šup do práce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama