Jak dlouho vám trvalo dostat se přes rozchod?

Anonymní
19.4.21 22:26

Jak dlouho vám trvalo?

Jak dlouho vám trvalo se dostat z ex přítele/přítelkyni? Tím myslím, kdy jste věděli, ze už ho nemilujete, nejsou tam city a mate to uzavřené a můžete jít dal? Jaké mate s tímhle zkušenosti?
Jsem v situaci, kdy bych potřebovala slyšet názory ostatních. Díky

Příspěvek upraven 19.04.21 v 22:34

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.4.21 22:29

Mám zkušenost z (dětských lásek)
Já a moje sestra jsme měli kluka za klubem a jeden prudí i dnes a to už je 10 let.
Zkratka nikoho si nenašel a to je pak hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 23:26

To záleží jak velké city k němu chováš.
S prvním ex jsem byla 5 let, rozchod byl po dohodě obou. Chodili jsme spolu od mých 16, takže když jsme vyzráli, zjistili jsme, že jsme spíše kamarádi, měla jsem to uzavřené asi hned.
S druhým ex jsem byla 3 roky. Myslím si, že to nemám uzavřené dodnes. Vím jistě že už ho nemiluji, přece jen se nevídáme ani nestýkáme, ale jednou za čas si napíšeme, jak se máme. Rozešli jsme se kvůli jeho rodině, tak mám občas pocit, že nás stále něco pojí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 23:48

Paradoxně mi trvalo se dostat z pubertální lásky asi 2-3 roky a to padla jen pusa. :zed: :zed: A z jednoho 4 letého vztahu jsem se dostala za měsíc :D Je to dost individuální.

• Citovat
  • Nahlásit
286
21.4.21 10:49
@Anonymní píše:
Paradoxně mi trvalo se dostat z pubertální lásky asi 2-3 roky a to padla jen pusa. :zed: :zed: A z jednoho 4 letého vztahu jsem se dostala za měsíc :D Je to dost individuální.

Tak to já se ze 4 letého vztahu dostala ani ne za týden, stačilo jen, aby se projevil těsně po rozchodu, pak se ozvalo pár přátel jak jsou rádi, že už s ním nejsem a vylezli na povrch takový věci, že sem hned viděla, co je to za debila a jak sem byla blbá ze sem to neviděla dřív :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
21.4.21 12:31

Podle me je to hodne individualni…napr. v prvnim vztahu se vsim vsudy jsem byla temer 4 roky a ani ne mesic po rozchodu uz jsem byla v pohode :mrgreen: a pak jsem byla s jednim pouhy rok a dostavala se z toho cca 9 mesicu..nechapu to dodnes, takovy blbecek :? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.4.21 06:42

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
13.5.21 08:40
@Anonymní píše:
Jak dlouho vám trvalo se dostat z ex přítele/přítelkyni? Tím myslím, kdy jste věděli, ze už ho nemilujete, nejsou tam city a mate to uzavřené a můžete jít dal? Jaké mate s tímhle zkušenosti?
Jsem v situaci, kdy bych potřebovala slyšet názory ostatních. DíkyPříspěvek upraven 19.04.21 v 22:34

Trvalo mi to 4 měsíce. Byl to více než čtyřletý vztah, žili jsme spolu. Našel si jinou, podváděl mě a odešel. Teď mu za to děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat