Jak dlouho vám trvalo, než jste se dali dohromady s partnerem?

19
26.10.20 19:46

Jak dlouho vám trvalo než jste se dali dohromady s partnerem?

Otázka zní jasne :-) bylo to hned nebo jste okolo sebe měsíce jen kroužili? Nebo rovnou třeba rok? :)

K otázce mě vede můj stav, kdy randim s jedním fajn chlapem ale chci všechno hned a uvedomuju si, ze ne vždy to “hned” jde a obvcas musí dozrat správná doba :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1777
26.10.20 19:47

A jak dlouho s ním randis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Adriana Terezka
26.10.20 19:49

My jsme si rok a půl psaly, a sem tam zasli ven.. Po tom roku a půl jsem to daly dohromady :mrgreen: teď jsem spolu 4 roky a narodila se nám dcera.. :*

• Citovat
  • Nahlásit
19
26.10.20 19:51

Jej tohle nemusíme probírat, já se ptala fakt obecně protože drtivá většina mých vztahu začala hned - až moc rychle možná. Moje nejlepší kamarádka třeba svyho manžela prvně vůbec nechtěla ale jak šel čas tak se zamilovala a dneska mají 2 krásný děti a jsou šťastní :) Ale teda trvalo jim to tak půl roku. Moje vztahy většinou začali tak za týden :oops: :D

Jinak my se známe asi 5 týdnů ale viděli jsme se poprvé před 2 týdny (jo poznala jsem ho na seznamce) takže čerstvý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
26.10.20 19:52
@Adriana Terezka píše:
My jsme si rok a půl psaly, a sem tam zasli ven.. Po tom roku a půl jsem to daly dohromady :mrgreen: teď jsem spolu 4 roky a narodila se nám dcera.. :*

Vy jste si rok a půl psali a nikdy se neviděli? Ani na fotce? To je krásný náhodou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
26.10.20 19:52

My si asi mesic psali, pak sme sli na schuzku, ta byla fajn, tak sme se schazeli casteji, asi za dalsi mesic sme spolu stravili vikend a pak uz to tak nejak vyplynulo samo, ze spolu teda budeme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
26.10.20 19:54

@Eleanora198 Ze seznamky, to bylo tak ze jsme si 2-3 měsíce sem tam napsali. Žila jsem mimo ČR. Po příletu jsme měli rande do 14 dní. A chodit jsme spolu začali dost rychle po setkání, pak jsem ale dostala nabídku a zase jsem odletěla, takže dlouho to byl takový lehčí vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 19:55

@Eleanora198 Jestli jsi ho viděla jednou a není to známý, určitě bych si ho proklepla pořádně ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Adriana Terezka
26.10.20 19:58

@Eleanora198 Videli my jsme spolu chodily základku, i na střední :mrgreen: a po několika letech jsme se střetli na školním srazu a tak jsme si padly do oka.. :*

• Citovat
  • Nahlásit
19
26.10.20 19:58
@Altavista píše:
@Eleanora198 Ze seznamky, to bylo tak ze jsme si 2-3 měsíce sem tam napsali. Žila jsem mimo ČR. Po příletu jsme měli rande do 14 dní. A chodit jsme spolu začali dost rychle po setkání, pak jsem ale dostala nabídku a zase jsem odletěla, takže dlouho to byl takový lehčí vztah.
:srdce: :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
26.10.20 19:59
@Anonymní píše:
@Eleanora198 Jestli jsi ho viděla jednou a není to známý, určitě bych si ho proklepla pořádně ;)

Nee viděli jsme se zatím 4×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3933
26.10.20 20:00

Potkali jsme se, pak měli pár rande a za cca 6 týdnů jsme spolu “oficiálně” chodit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9315
26.10.20 20:01

My jsme spolu dva roky pracovali. Oba dva zadaní. A pak se to nějak vyvrbilo a skončili jsme spolu. Jako chlap se mi líbil, ale byl pro mě moc měkkejš. No, dneska jsem šťastná, že ho mám. Ale nejdřív mě musel ex řádně vytrestat, abych si ho začala vážit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25149
26.10.20 20:03

My si psali pár dní, pak rande, hned ten večer sex, byl u mě celý víkend a už je to asi 13 let :mrgreen:
Ale to byl internet v plenkách a mobily měly jen SMS. On měl tenkrát iPhone 1 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 20:08

Já jsem chlapa poznala, nechtěla ho, rok jsem chrapala s jeho nejlepším kamarádem. Pak nastal zlom a dala jsem tomu šanci. Letos je to 10 let, máme 2 děti a jsem strašně šťastná.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama