Jak dlouho Vám trvalo otěhotnět ve 37 letech?

Anonymní
13.5.20 13:39

Jak dlouho Vám trvalo otěhotnět ve 37 letech?

Krásný den všem. Samozřejmě vím, že je to naprosto individuální, berte to prosím čistě jako průzkum. :mrgreen: Jak dlouho Vám trvalo otěhotnět v 37 letech? A Vy, holky, kterým se to v tomto věku povedlo, bylo vše v pořádku, zvládaly jste? Jedno dítě už máme, ale vzhledem k náročným životním situacím jsme se k rozhodnutí mít druhé, rozhoupali až teď. Všem děkuji za odpovědi k tématu. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Mufina
13.5.20 13:43

Snad nebude vadit, že jsem byla o rok mladší, ale ve 36 první měsíc, všechno bylo v pořádku až na moji psychiku, bála jsem se nějak vic :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
396
13.5.20 13:44

Mě to trvalo 1 cyklus :) meli jsme doma 14 měsíční a otehotnela jsem hned. Všechno bylo ok a řekla bych, ze do teď je :) je jim 5,5 a 3,5

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
13.5.20 13:44

Táhne mi na 36, snažíme se rok o první a pořád nic. :,( Už jsem stará na první dítě. Nejlepší léta jsem zbytečně proseděla ve škole a pak s chlapem, který zato vůbec nestál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 13:45

Aktuálně 37 a snaha o druhé už 5.5 let

• Citovat
  • Nahlásit
2961
13.5.20 13:53

V 37 letech, „moje“ snaha o druhé dítko, asi po dvou měsících přerušované/nepřerušované soulože, ale to skončilo samovolným potratem. Pak tedy už oboustranná snaha, takže jsem asi do tří měsíců otěhotněla znovu a to už mi bylo 38 a z toho máme zdravého chlapečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 13:54
@FraDeu píše:
Táhne mi na 36, snažíme se rok o první a pořád nic. :,( Už jsem stará na první dítě. Nejlepší léta jsem zbytečně proseděla ve škole a pak s chlapem, který zato vůbec nestál.

Moc Vám držím palce, uvidíš, že to nakonec vyjde. Já taky promarnila mladá léta s blbem, manžela jsem potkala až po 30. Neztrácej naději, každopádně pokud bych se v tomto věku snažila o první, určitě bych už řešila s odborníky. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
885
13.5.20 13:54

38.let ,snazime se skoro sedm let, za tu dobu dvakrat mimodelozni, tri potraty, proste to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
13.5.20 13:55
@PapeJ píše:
V 37 letech, „moje“ snaha o druhé dítko, asi po dvou měsících přerušované/nepřerušované soulože, ale to skončilo samovolným potratem. Pak tedy už oboustranná snaha, takže jsem asi do tří měsíců otěhotněla znovu a to už mi bylo 38 a z toho máme zdravého chlapečka.

Moc dik za reakci, ať Vám chlapík dělá jen a jen radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 13:59
@sabinka098 píše:
38.let ,snazime se skoro sedm let, za tu dobu dvakrat mimodelozni, tri potraty, proste to nejde.

Uvidíš, že to přijde, moc, moc Vám držím palce. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 14:02

První ve 38, neplánovaně, takže v podstatě na první dobrou… Pak jedno zamlklé ve 42 a o tři měsíce později znovu těhotná, teď mi tu běhá sednilety a tříletá. Obě těhotenství i porody naprosto bez problémů. Jak dlouho se snažíte? Po to. Co tady čtu některé příběhy problémy otěhotnět mají i mladé holky.

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
13.5.20 14:04

Holky, drzim vam palce, vím, jak je to dulezite. Me se obe deti povedly hned, druhe v 38. Hur jsem snasela unavu v tehotenstvi a vic me strasila jedna dr., ale vse v poradku, a po porodu se citim moc dobře.

Hlavne nedejte na blbe kecy :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 14:06
@Anonymní píše:
První ve 38, neplánovaně, takže v podstatě na první dobrou… Pak jedno zamlklé ve 42 a o tři měsíce později znovu těhotná, teď mi tu běhá sednilety a tříletá. Obě těhotenství i porody naprosto bez problémů. Jak dlouho se snažíte? Po to. Co tady čtu některé příběhy problémy otěhotnět mají i mladé holky.

To víš že mají.. Já nemohla otěhotnět 3.5 roku, v době snažení mi bylo 23… Nakonec se to povedlo přirozeně i bez nějakých hormonů. A to jsme s manželem oba zdraví. Druhé dítě se nám povedlo teda 3 měsíce po porodu neplánovaně..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 14:06
@Anonymní píše:
První ve 38, neplánovaně, takže v podstatě na první dobrou… Pak jedno zamlklé ve 42 a o tři měsíce později znovu těhotná, teď mi tu běhá sednilety a tříletá. Obě těhotenství i porody naprosto bez problémů. Jak dlouho se snažíte? Po to. Co tady čtu některé příběhy problémy otěhotnět mají i mladé holky.

Moc díky za Tvoji zkušenost. Teprve teď po MS se začneme snažit, chtěla jsem aspoň měsíc brát předem listovku. Říkám si, že to nebudeme hrotit, jedno už máme… Ale jak se znám, jestli to nepůjde, hrotit to budu. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1320
13.5.20 14:18

My začali zkoušet ve 37, otěhotněla jsem teprve po 2,5 roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat