Jak dlouho vydrží být uražený přítel po hádce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Temik
Povídálka 36 příspěvků 16.04.18 10:26
Jak dlouho vydrží být uražený přítel po hádce?

Ahoj holky, zajímají mě vaše zkušenosti. V pátek jsem se pohadala s potencionalnim pritelem. Srovnal mě se svou ex, která je zároveň ex meho ex :lol: :lol:. Dotklo se mě to, rekl, ze bude lepší, když půjdeme oba svou cestou. Vecer jsme se potkali ale na párty, tam jsme se pobavili a pak mi psal, ze beze mě nechce být. Rano jsem se ještě dozvěděla nějaké veci a napsala jsem mu, ze mě zklamal. Od té doby se neozval. Myslíte, ze se ozve? Trucuje jen? Jak dlouho to vydrží vás partner?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineNeeky
Kecalka 226 příspěvků 16.04.18 10:28

Můj manžel vydrží naštvaný max.30minut :lol:

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 16.04.18 10:37

Můj partner má poločas rozpadu uraženosti 4 hodiny. :)

levandule23
Kecalka 430 příspěvků 16.04.18 10:37

Máme rekord asi den, ale s tím, že jsme se spolu během té doby bavili, jen naštvaně a minimálně :mrgreen:
Jinak je to většinou (naštěstí) jen chvilka. Ale myslím, že je to jiné v letitém vztahu a ve tvojí situaci a nejde to moc porovnávat.

Ijen
Kecalka 347 příspěvků 16.04.18 10:39

Muj manzel se neuráží. Jsem rada, protoze muj otec je schopny se urazit i na pul roku a hrozne mi to vadi

Fanta123
Povídálka 37 příspěvků 16.04.18 10:42

Ale vy nejste partneři. On se nemá kam vracet. Prostě jste se poštekali ještě dřív než jste měli. Takovej vztah chceš nebo jsi taková ťunťa? :lol:

Temik
Povídálka 36 příspěvků 16.04.18 10:44
@Fanta123 píše:
Ale vy nejste partneři. On se nemá kam vracet. Prostě jste se poštekali ještě dřív než jste měli. Takovej vztah chceš nebo jsi taková ťunťa? :lol:

Mě hadky nevadi, já jsem docela splachovaci. Už jsme se parkrat chytli, ale nikdy mě nesrovnal. Navíc jsme se po hádce normálně jako lidi ve slušnosti pobavili. Teď se ale už neozval, tak nechapu proč mi psal, ze nechce být beze mě a pak nic? :mrgreen:

LaPaloma
Kecalka 453 příspěvků 16.04.18 10:47
@Temik píše:
Mě hadky nevadi, já jsem docela splachovaci. Už jsme se parkrat chytli, ale nikdy mě nesrovnal. Navíc jsme se po hádce normálně jako lidi ve slušnosti pobavili. Teď se ale už neozval, tak nechapu proč mi psal, ze nechce být beze mě a pak nic? :mrgreen:

Protože vlastně je to opravdu o ničem. Pokud řekl něco ve smyslu, že EX byla lepší, tak byla lepší a nemá smysl bojovat. Já bych to víckrát slyšet nechtěla. Už si nevybírej chlapy, kteří se hromadně nebo postupně střídali na nějaké konkrétní ženské. Je to divné.

Fanta123
Povídálka 37 příspěvků 16.04.18 10:51

PS jedna ráda pro příště. Po velice krátké známosti pokud se již hádáte… Má to opravdu smysl? :lol: :lol: :lol: :lol: Ne opravdu nemá :D :D :D bože můj :lol: :lol: :lol:

stankaSR
Kecalka 409 příspěvků 16.04.18 10:53

Veď si mu dala kopačky! Sklamal si ma je rozchodová veta.

Emimin7
Kelišová 6247 příspěvků 16.04.18 10:54

Jestli to chápu správně, tak to vlastně tvůj přítel ani není?

jankajj
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 16.04.18 10:57

Špatný, velmi špatný začátek /potenciálního/ vztahu. Kašli na něj, z toho nekouká nic dobrého.

Temik
Povídálka 36 příspěvků 16.04.18 11:01
@Emimin7 píše:
Jestli to chápu správně, tak to vlastně tvůj přítel ani není?

Není.

Temik
Povídálka 36 příspěvků 16.04.18 11:02
@stankaSR píše:
Veď si mu dala kopačky! Sklamal si ma je rozchodová veta.

Napsala jsem mu, ze me zklamal, ze mě to mrzi, ze se zachoval tak jak se zachoval. Zprávy si jen přečetl a neodepsal.

Emimin7
Kelišová 6247 příspěvků 16.04.18 11:04
@Temik píše:
Není.

Tohle asi není o uraženosti, ale podle toho, jestli ti vůbec napsat chce.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama