Jak dlouho vydrží mléko jen na odsávání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucinkasrni
Nováček 7 příspěvků 26.07.18 15:36
Jak dlouho vydrží mleko jen na odsávání?

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je tu některá která jen odstříkávala mléko a nekojila… Já kvůli speciální dietě svého syna musím měřit kolik ml mléka mu dávám a tím pádem nemůžu kojit ale jen odstříkávát… Ale mléko mi rapidně ubývá a chtěla bych se zeptat jak se dá dlouho udržet mleko jen na odstříkávání… Máte s tím někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 26.07.18 16:01

aco ho zkusit zvážit před a po kojení? ;)

EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 26.07.18 16:04

Ahoj jelikož syn byl nedonoseny a tim pádem se strašne unavil kojením jsem odstrikavaal mléko. No vydrželi jsme to šest měsíců než jsem řekla dost. A to jsem musela již pro léky na zastavení laktace.

Russet
Extra třída :D 11748 příspěvků 26.07.18 16:07
@králíkovna píše:
aco ho zkusit zvážit před a po kojení? ;)

Taky bych vážila. Já jsem odsavačkou nevytáhla nic. Miminko je příjemnější…

Alexandra.R
Povídálka 30 příspěvků 26.07.18 16:13

Já takhle kojila, bohužel, jen šest týdnů. Malá prso odmítala, tak jsem musela odsávat. Tělu asi chyběl ten správný stimul, tak mléko začalo ubývat. Snažila jsem se o obnovení laktace, ale nakonec jsem usoudila, že dítě potřebuje především vyrovnanou mámu, a ze mě se přitom kvůli kojení stával uzlíček nervů. Mléka jsem měla v porodnici na rozdávání, pila jsem hodně Melty, doma pak čaj pro kojící matky od Hippu (je dobrý i chuťově) a na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela i homeopatika. Tuším, že se to jmenovalo Ricinus communis. Skutečně to pomáhalo (i kdyby jen jako placebo), ale jak říkám, u mě sehrála roli psychika, poslední kapkou pro mne bylo, když se malá přisála sestře na prso, přičemž moje z pusy doslova plivala. :?

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 3 inzeráty 26.07.18 16:16

@Lucinkasrni mně cca 2 týdny :?

Králičice
Extra třída :D 13062 příspěvků 26.07.18 16:59

Mě vydrželo 9 měsíců..Ale nejprve jsem měla medelu z nemocnice - velký stroj, poté medelu swing.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 1 inzerát 26.07.18 17:14

http://www.kojeni.net/…ategory.html?…íkávání-a-odsávání

Navyseni určitě lze! Projdi tuto poradnu, a pokud nemáš, tak si pořiď kvalitní elektrickou odsávačku, tohle na ruční odsávání není, zničila by sis karpály. Hodně pij, meltu, čaje… První dny odsavej každé dvě hodiny, hlavně v noci!
Držím palce, jsi úžasně obětavá!

Lucinkasrni
Nováček 7 příspěvků 26.07.18 17:18

@králíkovna váhu jsem teď taky kupovala ale bohužel jsem koupila špatnou takže teď ji musím vrátím a koupit lepší která ukazuje přesně na gramy do té dobrý ještě musím vydržet na odsávačce.. Ale rozhodně tuhle variantu chci zařadit protože mi hodně chyby kojení malého????

Lucinkasrni
Nováček 7 příspěvků 26.07.18 17:20

@Russet mě právě též přijde že tou odsávačkou se toho odstříká o min než mám v prsu :O

Lucinkasrni
Nováček 7 příspěvků 26.07.18 17:21

@Saarka_O díky hned jdu pročítat :kytka: :kytka:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 26.07.18 20:13

a co má prosím za dietu, že je tak nutný znát mililitry přijatého mléka? Jinak váhy se dají půjčit ve větších nemocnicích. Odsávačkou to bude mordor udržet laktaci

Králičice
Extra třída :D 13062 příspěvků 26.07.18 20:37

@Lucinkasrni - zkuste se zeptt, jestli by nešla ve vaší nemocnici půjčit tato odsávačka:
 https://odsavacky.heureka.cz/…ka-symphony/?…

Lucinkasrni
Nováček 7 příspěvků 26.07.18 22:44

@králíkovna má fenylketonurii to je vrozená porucha metabolismu. Podstatou nemoci je absence enzymu fenylalaninhy­droxyláza, který štěpí fenylalanin.
Fenylalanin je aminokyselina, která je obsažena v molekulách bílkovin rostlinných i živočišných organizmů. Pokud organismus neprodukuje enzym fenylalaninhy­droxyláza, dochází v těle k hromadění aminokyseliny fenylalanin, které vede k poruchám centrální nervové soustavy. Poruchy bývají poměrně rychlé a vedou k mentálnímu postižení a demenci.
Takže u mě je hlídání ml mléka pro syna opravdu důležité… Zkusím se zeptat jestli by šlo si vypůjčit váhu, s odstříkáváním je to vážně boj a obdivuji maminky které to vydrželi i půl roku.. Já odstříkávám 9 týdnu a přestává se dařit a nechci malého připravit o mlíčko když ho může jen tak omezeně :( :O

LucieH16
Kecalka 169 příspěvků 26.07.18 22:50

Malá moje prsa taky nechtěla, takže jsem odstříkavala už v porodnici a vydrželo mi to 18 dnů, a pak mlíko zmizelo..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >