Jak dlouho vydrží na vlasech barevný šampon od Schwarzkopf?

152
27.1.20 18:09

jak dlouho vydrží na vlasech barevný šampon od Schwarzkopf?

Omylem sem se přechytla v obchodě a koupila místo dlohotrvající barvy.Na krabičce píšou AŽ 24 umytí??Tomu moc nevěřím. V sobotu jdu na ples tak doufám, že až umyju podruhé vlasy/barvím tedˇ/,nebudu mít šedou palici. :think: :think: Nikdy sem těm šamponům moc nevěřila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15039
27.1.20 18:34

Jaký odstín? Já měla tmavě hnědý a černý a zaboha sem to nemohla dostat dolů, nakonec sem musela koupit stahovac barvy jinak by se to vůbec nesmylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
27.1.20 18:45

Mela jsem jednou. Neslo to vymyt, dampon nechytl barvu co se mi libila. Hrozny to dostat dolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
27.1.20 19:01

Tak to je v mém případě pozitivní zpráva, potřebuju, aby to pár týdnů vydrželo. Mám hnědočerné původní vlasy, šampon je černý a chytil dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
27.1.20 20:23

No, já si před pár měsíci dokonce koupila červenou, prý po 15 umytích to bude dole. Ani omylem, dostávala jsem to dolů horko těžko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15039
27.1.20 20:47

@Lynx.lynx jo ja už přišla na to, že ty sampony drží líp jak barva. Barva se mi vždycky hned vymeje a je hnusná a tenhle šampon nejde dolů ničím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
1.2.20 11:15

Drží to líp jak barva…po umytí hlavy neteklo nic černé, jen čistá voda.To u barev každý mytí černý kanál a barva rychle pryč. Tak sem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama