Jak dlouho vydrží tvarohový krém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabi32
Stálice 69 příspěvků 15.02.18 08:54
Jak dlouho vydrží tvarohový krém

Ahoj holky, potrebuji radu. Budu péct dort potahovaný Smartflexem stím, že dovnitř dám tvarohový krém, na strany potom máslovo pudingový. Chtěla jsem se zeptat když si dnes upeču korpusy, promažu tvarohovym kremem, zitra ho natřu zvenčí a potáhnu, vydrží to do soboty? Bojím se aby se ten krém nezkazil.. Jinak vůbec nemám čas, zítra bych to nestihla…děkuji :mavam:

Reakce:
Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 1 inzerát 15.02.18 09:06

Já s myslim, že vydrží. Ale když ho zítra stejně budeš natírat zvenčí, tak ho natři i zevnitř až zítra, ne? Ale pokud ti to zabere tolik času, tak bych to neřešila. Bůhví jak dlouho leží dorty v cukrárnách. A taky vydrží.

acimedaca
Nadpozemská drbna 26146 příspěvků 15.02.18 09:06

@Gabi32 pokud to budeš mít v lednici, tak určitě vydrží

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 22 inzerátů 15.02.18 09:23

No jasně, že v ledničce vydrží ;)

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 15.02.18 09:25

@Gabi32 šup s tím do lednice a není se čeho bát :palec:

prcekniky
Závislačka 3363 příspěvků 15.02.18 17:06

@Gabi32 V chladu vydrží bez problému.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >