Jak dlouho trvá zánět dutin?

Anonymní
12.2.20 13:27

Jak dlouho zánět dutin?

Ahoj 8)
Uz čtrnáct dni trpim, sngina, pak podezření na mononukleozu zanet dutin. Antibiotika, uz druha, kapky do nosu, nekolikatery :? Ale porad se z toho ne ne a ne vylizat :( nos sice pruchodny, teploty uz taky nemam, ale porad ty dutiny citim, navic nesmrkam, ale spis to jde-omlouvam se, tadem potahovat, coz je hnus????????
Jak dlouho to bude jeste trvat? Je fakt, ze psychicky jsem na tom taky blbě, coz mi nepridava :(
Děkuji za odpověďi????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

756
12.2.20 16:47

A výsledky na mononukleózu budou kdy? Zkusila bych suché teplo a Sinupret - nedám na něj dopustit. Nebo do Vincentky extrakt z lichořeřišnice a stříkat několikrát za den do nosu (uchovávat v lednici).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22605
12.2.20 17:48

Na dutiny sparenou cibuli na 2 hodiny, par dni po sobě. A jak píše @Pocahonta, Sinupret a suché teplo. Sem tam to mám a zatím jsem nikdy neměla antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2196
12.2.20 18:01

Asi tě nepotěším, ale já se v tom plácám od Vánoc. K tomu obě zalehlé uši. A teprve od včera mi je líp a začínám pomalu líp slyšet.
Pomohl mi rýmovník. Udělala jsem si zelený čaj a do hrnku natrhala několik lístků rýmovníku. Na kašel doporučuji Bromhexin.
Někdo doporučuje namočit ruce až po lokty do umyvadla do horké vody co, kdo snese a i nohy a pak lehnout do postele. Já vystřídala X kapek do nosu (Nasivin, Olynth HA, Sinex Vicks). A zdělala X balení a prd platný. Úleva byla jen chvilková.
Ať je brzy líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 19:37

Sinupret mam, prostě me sve, ze citim ty hleny v krku, ale vysmkam nic:disappointed_relieved:hlava taky jeste boli, proste toho mam dist, unavená, do prace se musím nutit:confused: @Pocahonta meli byt dneska a nic :? Mam se tam stavit v pátek, ja si rikam, ze kdyby byli poz. Tak snnad daj vědět, ne :zed: @Dory22 fak jsi me teda nepotesila :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
2196
12.2.20 20:11
@Anonymní píše:
Sinupret mam, prostě me sve, ze citim ty hleny v krku, ale vysmkam nic:disappointed_relieved:hlava taky jeste boli, proste toho mam dist, unavená, do prace se musím nutit:confused: @Pocahonta meli byt dneska a nic :? Mam se tam stavit v pátek, ja si rikam, ze kdyby byli poz. Tak snnad daj vědět, ne :zed: @Dory22 fak jsi me teda nepotesila :zed:

Taky ještě cítím hleny v krku (jako bych je polykala). Takový divný pocit. :lol: A furt si říkám, kde se to jen bere.
Nos mám čistý. Nejvíc vysmrkám po ránu.
Ráda si, ale přečtu rady pro příště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama