Jak dlouhou vám odcházela hlenová zátka a pak jste porodily?

4
29.3.21 11:12

Jak dlouhou vám odcházela hlenová zátka a pak jste porodily?

Dobrý den.
Od středy mi odchází hlenová zátka.
Ve středu byla s krví, ve čtvrtek byla hnědá, od Soboty už je to čirý hlen. V noci mám silné poslíčky které trvají hodinu. Přes den je docela klid, ale jsem unavená. Jak dlouho bude ještě odcházet, jsem otevřená na dva volný prsty. Jsem 36+3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
260
29.3.21 11:21

Ahoj, mne odešla tak nějak jednorázově. Jela jsem do porodnice, tak mi řekli, že to může trvat 24 hodin, nebo taky týden. Jela jsem domů, večer už jsem měla kontrakce, do porodnice jsem jela v 1 ráno a v 7 byl prďolka na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
29.3.21 11:23

Me odesla celkem naraz odpoledne a od pulnoci kontrakce, dalsi pulnoc porod. Kamosce odesla mesic pred porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.3.21 11:27

@hospodki
Mě právě odchází už několik dní od té středy, mám furt něco na vložce a teď poslední dva dny v noci se k tomu přidaly poslíčky, které trvají cca hodinu a pak únavou usnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11117
29.3.21 11:32
@Kerol2404 píše:
@hospodki
Mě právě odchází už několik dní od té středy, mám furt něco na vložce a teď poslední dva dny v noci se k tomu přidaly poslíčky, které trvají cca hodinu a pak únavou usnu.

To ti nikdo neřekne, klidně můžeš porodit dneska, nebo za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
29.3.21 11:32

@Kerol2404 Tak on vytok na vlozce před porodem je normální. Když si dáš teplou vanu, tak poslicci ustanou? Můžeš porodit zitra nebo taky za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.3.21 11:43

@Ojanka
Po vaně se mi udělá líp a mám jen tlak na spodek. Za dvě hodiny to začne znova bolení v podbřišku, tak jdu zase do vany a takhle si dávám vanu třeba 3 denně. A v nocí přijdou pak poslíčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
29.3.21 11:49

Kolik diskuzi ještě založíš? Můžeš porodit zítra nebo za měsíc, to ti nikdo neřekne. Ale být tebou tak se ho tam snažím ještě aspoň týden udržet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6237
29.3.21 22:14

U prvního syna večer před porodem, u druhého vůbec nevím. Jooo a to otevření podle mých zkušeností neznamená nic. Já u druhého porodu přijela do porodnice s tím, že mi asi odtika voda, cítila jsem o tlak. Doktor, hm, hm, to je tak na 1 cm, já nevím… Tak my vás přijmeme a uvidíme, co bude, za hodinu uděláme ozvy… Bla, bla :lol: Dopadlo to tak, že porod se spustil takovým tempem, že za 2 hodiny od jeho slov, jsem držela syna v náručí :D On si určitě myslel, že jim tam budu jen zabirat místo na oddělení :) Takže to může mít rychlý spád, ale taky nemusí. Prvního syna jsem porodila za 4 hodiny a to jsem přijela otevřená na 3 prsty. Takže u mě to neznamenalo nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat