Jak dobíjíte baterky na mateřské?

Anonymní
13.11.20 04:15

Jak dobíjíte baterky na mateřské?

Ahoj,

jsem za poslední dobou kaput. Jsem už na mateřské fakt kaput. Mám dvě děti kousek po sobě a jsem úplně odrovnaná, padám na hubu, do toho ten podzim a covid a nějak nevím, jak se dobít, když spánku a odpočinku je tak málo. Jak to máte vy? Jak se dobíjíte?

Děkuju za odpovědi. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60864
13.11.20 04:44

Nechám děti chlapovi a jdu se např projít, projet atd.. :think: plus případně spánek celý den, relax v lese..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
13.11.20 06:50

Mám jedno dítě ve školce, druhé má necelé 3 měsíce a dobíjím, když staršího odvedu, tak při ranní procházce, někdy sluchátka do uší a relaxuju venku :-) doma je to pak horší, ale nejvíc mi pomáhá, když se snažím si uvědomit, že si můžu užít i s dětma. Se starším hrajeme hry na Playstation a tak. Prostě se nějak smířit s tím, že ten čas pro mě není a že to s dětma šíleně utíká, a tak si je pořádně užít :-) jinak taková vana o samotě, nebo když jde manžel uspat děti taky pomůže dobít :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 07:12

Koupel o samote (pokud mi tam nevlezou deti jako vcera)…
Kdyz mam krizi, dostane starsi tablet a ja si pustim film a mladsi lozi kolem me. Proste treba 3 sny nic nedelam a jen koukam na filmy (zrovna ted). Dobiju se a dobry. Na prochazku jdeme, ale jinak vypnu.

• Citovat
  • Nahlásit
657
13.11.20 07:22

Já dobíjím baterky jinou aktivitou. Začala jsem studovat VŠ a to mě úplně vlilo novou krev do žil 😂 ale jinak jsem relaxovala svižnou procházkou se psem, jógou, kávou s kamarádkou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19585
13.11.20 08:04

Jdu si o vikendech odpočinout do prace a hlida partner :mrgreen: doma si pak dam kybl kafe a když je chvíli klid si sednu s knizkou (ale ono toho klidu moc neni). Posledni dobou jsem taky nejaka mrtva, clovek se honi porad nekam, neco zarizuje, deti, domácnost, venku hnusne, corona-člověk si nemuze ani nic naplanovat (nebo muze, ale pak trne hruzou, jestli nam to nezatrhnou ty nahore) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1707
13.11.20 08:14

Jdu běhat nebo cvicit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3102
13.11.20 09:28

Taky nespim, dost mi na to pomahaji vitaminy a mineraly. A busim. Se dvema jsem taky chodila kolem manzela po spickach, chodila cvicit, az sly spat, ted s tretim ditetem se proste oblecu, oznamim odchod a zdviham zelezo. Nebo se zavru s rotopedem a netflix serialy. Pry jsem veselejsi a v pohode, kdyz me nechaji obcas samotnou. A v noci uz nesahnu po telefonu, i kdybych mezi kojenim silela nudou. Divy se spankem dela omezeni sacharidu a prerusovany pust, funguje to lip nez caje na spani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
13.11.20 12:10

Relaxuju když mi malá usne 😁 jinak to nejde je ji 16 měsíců a je jak drak chvilku neposedi jen chce být na zahradě tak za ni člověk furt musí běhat 😁 kolikrát sní usnu v půl 7 😁 nebo když je přítel doma tak chvilku pohlídá 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 13:11

Spíš mě zajímají maminky co mají menší děti a nikdo nehlídá.. Je to na pytel, ale bohužel to tak mám. Vstávám v noci, manžel když je to nutné chvilku ohlídá, ale mladšímu jsou 4 měsíce, takže to na moc dlouho nejde, nemůžu se moc vzdálit. Taky teda moc manžel nechce (to tu řešit nechci, nezmění to) a příbuzní jsou daleko. Jsem někdy tak mrtvá a už nevím, kde brát energii. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
8555
13.11.20 16:29

Beham. Deti 5, 3 a 1rok. Kdyz neni mic casu, vybehnu aspon na 30min. Takovou chvilku to snad zvladne kazdy chlap. Musim ale podotknout, ze beh se pro me stal relaxem az tak po 2-3m, kdy jsem s3 do toho musela fakt silou vule dokopat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 22:45
@Anonymní píše:
Spíš mě zajímají maminky co mají menší děti a nikdo nehlídá.. Je to na pytel, ale bohužel to tak mám. Vstávám v noci, manžel když je to nutné chvilku ohlídá, ale mladšímu jsou 4 měsíce, takže to na moc dlouho nejde, nemůžu se moc vzdálit. Taky teda moc manžel nechce (to tu řešit nechci, nezmění to) a příbuzní jsou daleko. Jsem někdy tak mrtvá a už nevím, kde brát energii. :zed:

My jsme uplne bez hlidani a chlap se nezapojuje, v noci jsem vzdy vstavala ja. Plus na jare covid, mela jsem doma ke 4-mesicnimu i starsi dceru nonstop. Ale mne dobije ta TV a nicnedelani, sprcha. Bor.del par dni pocka. Pres den jsem s druhym ditetem nespala nikdy, proste to bez hlidani neslo. A dopovala jsem se cokoladou…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama