Reklama

Jak docílit velmi blond proužků přípravky z drogerie?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 17.03.18 22:19
Jak docílit velmi blond proužků přípravky z drogerie?

Dobrý den, prosím o radu, jak udělat velmi zářivé proužky v tmavě hnědých vlasech. Mám tmavě hnědé vlasy, do toho mám prosvětlení pomocí přípravku Colorista Baylage. Přesto bych chtěla přidat ještě na jaro a léto pár velmi světlých blond pramenů. Mohu jich docílit nějakým přípravkem z drogerie? Nechci už do kadeřnictví, byla jsem v průběhu let v několika, utratila jsem hodně peněz a nebyla jsem spokojená. Zjistila jsem, že když se to umí, dobré výsledky můžu docílit i pomocí výrobků běžně dostupných pro běžné spotřebitele. Děkuji za tipy :kytka: Rozbil se mi foťá, knemohu nafotit, mám asi toto a ráda bych tam přidala ještě pár hodně světlých pramenů…mám však obavy, aby to melír zvládl vytáhnout, loni jsem to zkoušela pár pramenů zesvětlovačem Syosem a šlo to dorezava… :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 17.03.18 22:40

Hodne zalezi na vychozim stavu vlasu, hlavne jestli je mas barveny nebo prirodni. Protoze nejsem kadernice, prihodim jen svoji zkusenost - mela jsem hodne tmavy vlasy, barveny, temer cerny. A chtela jsem dospodu hlavy blondaty praminky, zkousela jsem doma, odbarvovacem. No nepovedlo se, slo to do rezava a jen malo. Mozna to tam bylo kratce, ale mozna byly i jiny vnejsi faktory. Kdyz mi kadernice na tmavych vlasech delala melir, chytlo to krasne. Tak nevim :nevim:

krispyna
Kecalka 441 příspěvků 17.03.18 22:44

Mam ted naposledy delany melir doma. Puvodne jsem shanela jen cepici a samotnou ji nesehnala, tak jsem koupila PALETTE blond me1 melír a chytl mi krasne do bila. Sice vlasy trochu vysusil, ale to zase beru u meliru doma za par korun jako daň se kterou se musi pocitat. :)

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 17.03.18 23:11
:* :srdce:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 17.03.18 23:13

@sabrinafrompra­gue odbarvovac Londa, modra krabicka.
Pouzivam uz roky a zadna kureci zluta.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 17.03.18 23:16

Já jsem si koupila takový ten gel, který má po pár aplikacích vlasy zesvětlovat jako sluníčko, a fungoval pěkně, po pár aplikacích šel vidět výsledek..ale je to jen takové přirozené mírné, jen u kořínků jsem byla uplná zlatovláska :)…pokud chcete blond světlé prameny jak kdyby melír, tak na to to není. Takové zesvětlení to neudělá..

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 17.03.18 23:22

@Jogrr @Pennya :* :srdce:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 17.03.18 23:25

@Jogrr tento?https://w­ww.vmd-drogerie.cz/londa-color-cream-super-zesvetlujici-barva-na-vlasy/
:kytka:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 17.03.18 23:38

@sabrinafrompra­gue ano
objednavam bud z vmd drogerie, nebo kupuji v Globusu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 18.03.18 00:00

@Jogrr :kytka: :mavam:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 18.03.18 01:21
@Pennya píše:
Já jsem si koupila takový ten gel, který má po pár aplikacích vlasy zesvětlovat jako sluníčko, a fungoval pěkně, po pár aplikacích šel vidět výsledek..ale je to jen takové přirozené mírné, jen u kořínků jsem byla uplná zlatovláska :)…pokud chcete blond světlé prameny jak kdyby melír, tak na to to není. Takové zesvětlení to neudělá..

Jak se to presne jmenuje prosim?

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 18.03.18 08:59

@pedigka L'ORÉAL PARIS Casting Sunkiss Jelly gel na zesvětlení přírodních vlasů
jako, píší přírodních, ale já je mám barvené vlasy tak proto asi ten největší rozdíl šel vidět i kořínků tam kde byly odrosty.. dodá to takový nádech, ale až tak po třech aplikacích. nanese se to na vlasy a nechá uschnout volně nebo tomu pomůžete fénem.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 18.03.18 09:00

@pedigka mrkni na youtube, jsou tam takové videa - recenze holek

warita
Kelišová 7419 příspěvků 18.03.18 09:10

Jestli na te fotce jsou tve vlastni vlasy, tak nadelani bilych pruhu by bylo hodne nepekne. Vsak by to vubec nevypadalo prirozene. Vypadala by si jako zebra.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 20.03.18 11:05

@warita to je snad moje vec, co chci, ne? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama