Jak docílit velmi blond proužků přípravky z drogerie?

17.3.18 22:19

Jak docílit velmi blond proužků přípravky z drogerie?

Dobrý den, prosím o radu, jak udělat velmi zářivé proužky v tmavě hnědých vlasech. Mám tmavě hnědé vlasy, do toho mám prosvětlení pomocí přípravku Colorista Baylage. Přesto bych chtěla přidat ještě na jaro a léto pár velmi světlých blond pramenů. Mohu jich docílit nějakým přípravkem z drogerie? Nechci už do kadeřnictví, byla jsem v průběhu let v několika, utratila jsem hodně peněz a nebyla jsem spokojená. Zjistila jsem, že když se to umí, dobré výsledky můžu docílit i pomocí výrobků běžně dostupných pro běžné spotřebitele. Děkuji za tipy :kytka: Rozbil se mi foťá, knemohu nafotit, mám asi toto a ráda bych tam přidala ještě pár hodně světlých pramenů…mám však obavy, aby to melír zvládl vytáhnout, loni jsem to zkoušela pár pramenů zesvětlovačem Syosem a šlo to dorezava… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3508
17.3.18 22:40

Hodne zalezi na vychozim stavu vlasu, hlavne jestli je mas barveny nebo prirodni. Protoze nejsem kadernice, prihodim jen svoji zkusenost - mela jsem hodne tmavy vlasy, barveny, temer cerny. A chtela jsem dospodu hlavy blondaty praminky, zkousela jsem doma, odbarvovacem. No nepovedlo se, slo to do rezava a jen malo. Mozna to tam bylo kratce, ale mozna byly i jiny vnejsi faktory. Kdyz mi kadernice na tmavych vlasech delala melir, chytlo to krasne. Tak nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
17.3.18 22:44

Mam ted naposledy delany melir doma. Puvodne jsem shanela jen cepici a samotnou ji nesehnala, tak jsem koupila PALETTE blond me1 melír a chytl mi krasne do bila. Sice vlasy trochu vysusil, ale to zase beru u meliru doma za par korun jako daň se kterou se musi pocitat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.18 23:11
:* :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5794
17.3.18 23:13

@sabrinafromprague odbarvovac Londa, modra krabicka.
Pouzivam uz roky a zadna kureci zluta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
17.3.18 23:16

Já jsem si koupila takový ten gel, který má po pár aplikacích vlasy zesvětlovat jako sluníčko, a fungoval pěkně, po pár aplikacích šel vidět výsledek..ale je to jen takové přirozené mírné, jen u kořínků jsem byla uplná zlatovláska :)…pokud chcete blond světlé prameny jak kdyby melír, tak na to to není. Takové zesvětlení to neudělá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.18 23:22
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.18 23:25

@Jogrr tento?https://www.vmd-drogerie.cz/londa-color-cream-super-zesvetlujici-barva-na-vlasy/
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5794
17.3.18 23:38

@sabrinafromprague ano
objednavam bud z vmd drogerie, nebo kupuji v Globusu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.3.18 00:00
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
18.3.18 01:21
@Pennya píše:
Já jsem si koupila takový ten gel, který má po pár aplikacích vlasy zesvětlovat jako sluníčko, a fungoval pěkně, po pár aplikacích šel vidět výsledek..ale je to jen takové přirozené mírné, jen u kořínků jsem byla uplná zlatovláska :)…pokud chcete blond světlé prameny jak kdyby melír, tak na to to není. Takové zesvětlení to neudělá..

Jak se to presne jmenuje prosim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
18.3.18 08:59

@pedigka L'ORÉAL PARIS Casting Sunkiss Jelly gel na zesvětlení přírodních vlasů
jako, píší přírodních, ale já je mám barvené vlasy tak proto asi ten největší rozdíl šel vidět i kořínků tam kde byly odrosty.. dodá to takový nádech, ale až tak po třech aplikacích. nanese se to na vlasy a nechá uschnout volně nebo tomu pomůžete fénem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
18.3.18 09:00

@pedigka mrkni na youtube, jsou tam takové videa - recenze holek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16891
18.3.18 09:10

Jestli na te fotce jsou tve vlastni vlasy, tak nadelani bilych pruhu by bylo hodne nepekne. Vsak by to vubec nevypadalo prirozene. Vypadala by si jako zebra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.18 11:05

@warita to je snad moje vec, co chci, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie